Dobra restauracja

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Raptyszka
Raczkujący
Raczkujący

Dobra restauracja

Post autor: Raptyszka » 29 lutego 2016, 01:46

Ja wolę gotować sama :) Dzisiaj dowiedziałam się, jak zrobić zupę gulaszową i zamierzam zaskoczyć teściową na następnym spotkaniu :P

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Re: Dobra restauracja

Post autor: loko9 » 27 marca 2016, 18:02

ha moja restauracja to teraz pudełko. Już tłumaczę :) dieta pudełkowa , nie wiem czy ktos słyszał. Mój fenomen. Mało czasu mam więc dzieki temu o wiele więcej. Do tego gotują mi zdrowo i zbilansowanie a na dodatek kolejny jedzenie jest bardzo szybkie i finansowo się to opłaca.

kasia860318
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kasia860318 » 31 sierpnia 2016, 16:39

Ja w weekend będę testować to miejsce: Torino w Warszawie. Moja koleżanka nie może się nachwalić i chodzi tam co tydzień. Mają podobno prawdziwą włoską pizzę :)

telka148
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: telka148 » 7 września 2016, 19:27

Ja mogę Wam polecić restaurację we Wrocławiu, która serwuje naprawdę pyszne dania: ROAD American Restaurant . Można tam zjeść i burgera, i dania z owocami morza. Już kilka wypróbowałam i są bardzo smaczne.

Majka555
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Majka555 » 20 września 2016, 21:49

Zdecydowanie polecam tą restaurację.
Mają tam aromatyczne wędliny dojrzewające, świeże ryby, sery czy ryż prosto z Włoch. Restauracja znajduje się w Ursusie pod adresem ul. Ryżowa 44 ? Warszawa. W restauracji można zjeść prawdziwą włoską pizzę, makarony, zupy oraz włoskie dania mięsne. Myślę, że kontrahenci będą zadowoleni :)

anula214
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: anula214 » 23 listopada 2016, 18:22

Ja ostatnio odkryłam świetną restaurację w Warszawie, a jest to restauracja Ole! tapas steak restaurant, która serwuje hiszpańską kuchnię. Moim zdaniem to najlepsza restauracja w Warszawie. Warto tam spróbować steków. Ja niedawno jadłam tam Stek z polędwicy wołowej Limousine i po prostu rozpływał się w ustach. Do tego dobre wino i kolacja gotowa. Mają tam doświadczonych i sprawdzonych kucharzy, którzy serwują smaczne i tradycyjne dania. Poza tym znani są z tego, że mają tam oryginalne produkty i tradycyjne przepisy. Tę restaurację odwiedzam zawsze, gdy nie chce mi się gotować w domu w niedzielę.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 19 stycznia 2017, 14:26

Dobra restauracja przede wszystkim musi być odpowiednio wyposażona. Jeśli jesteś właścicielem restauracji lub planujesz otworzyć swoją gastronomię to koniecznie zajrzyj na stronę multigastro.pl, oni zajmują się kompleksowym wyposażeniem lokali.

Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Prostolinijna » 28 stycznia 2017, 18:12

a ja wam powiem, że zupełnie przypadkiem odkryłam Q Hotel Plus Kraków , jak byłam na wycieczce w Krakowie. Mają tam świetną restaurację Qualita, powiem Wam nie spodziewałam się, że za taką cenę będzie tak pyszne jedzenie. A z taką obsługą też spotkałam się pierwszy raz, profesjonalna, miła, uprzejma. Powiem Wam byłam w szoku, ale tym pozytywnym, z pewnością tam wrócę.

krysk
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: krysk » 7 lutego 2017, 08:09

Ja znam i słsyzałam dobre rzeczy od moich znajomych o restauracji Pasji w Radomiu na Słowackiego! Sama tez kiedyś tam byłam! Pyszne rzeczy tam robią! Mają tam doświadczonego kucharza który serwuje smaczne dania. Do moich ulubionych należy zupa toksańska! przepyszne!

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rafek34 » 9 lutego 2017, 22:28

Co do otwarcia restauracji bądź lokalu dobre wyposażanie w dobrej cenie można znaleźć w sklepie sklep.technica, znajdziecie tam szeroki wybór wszystkiego co potrzeba. Wszystko profesjonalne i w dobrej cenie. Ja długo szukałem i natrafiłem właśnie na nich. Polecam zainteresowanym.

planet
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: planet » 14 lutego 2017, 11:12

Co do otwarcia restauracji bądź lokalu dobre wyposażanie w dobrej cenie...

Na pewno będą potrzebne do wyposażenia, dokładnie do kuchni, magazynu. Prosto od producenta to najkorzystniejszy zakup.

Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Prostolinijna » 17 lutego 2017, 13:59

Wiecie co jest w Krakowie dobra hotelowa restauracja. Gotują świetnie, a poczuć się można bardzo luksusowo, wystrój, klimat bardzo mi odpowiada. Restauracja znajduje się w Q Hotel Kraków, mogę same dobre rzeczy o nich powiedzieć, a obsługa restauracja perfekcyjna. Bardzo polecam na romantyczne kolacje z mężami, ale także do biznesowych spotkań,obiadów bo warto. Jedzenie pyszne.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Re: Re: Dobra restauracja

Post autor: julkak » 15 lipca 2017, 22:38

A ja uwielbiam restaurację w Warszawie. Mogłabym ją odwiedzać ciągle :) Bardzo dobre jedzenie oraz sympatyczna obsługa . A potem można zrelaksować się w pięknym ogrodzie :)

OgolonyKot
Raczkujący
Raczkujący

Re: Re: Dobra restauracja

Post autor: OgolonyKot » 17 lipca 2017, 13:28

Moją ulubioną restauracją jest Roadamerican we Wrocławiu, ponieważ serwują tam najlepsze burgery, a atmosfera tam panująca jest świetna. Zapraszam gorąco, jeśli akurat macie w pobliżu :)

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 21 września 2017, 18:27

Wydaje mi się,że znalezienie odpowiedniej restauracji czasami może być sporym wyzwaniem. Dla mnie restauracja Kazimierz Kraków Le Scandale jest jedną z fajniejszych w której udało mi się zjeść. Smaczne jedzenie i miła obsługa to dla mnie najważniejsze rzeczy

ODPOWIEDZ