Spadek libido

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Spadek libido

Post autor: samoa » 19 grudnia 2017, 10:19

A tak apropo - pamiętajcie, że nie ma nic złego w sprawianiu sobie przyjemności! Jest kilka efektywnych sposobów na to. Ja uważam, że to zupełnie zdrowe i normalne zjawisko. Pomaga dobrze poznać swój temperament czy potrzeby. Co uważacie?

wojtra1
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: wojtra1 » 19 grudnia 2017, 12:59

to fakt spadek libido i problemy ... to chyba największa tragedia jaka może spotkać faceta. Dobrze że istnieją sprawdzone metody pomagające poradzić sobie z tym problemem .

ela677
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: ela677 » 26 stycznia 2018, 19:17

Nie każdy środek działa tak jak reklamują i lepiej nie stosować czegoś, co nie pomoże. Na blogu sportsempire są opisane tego rodzaju środki. Nie tylko ich działanie, ale też opinie o skuteczności. Zanim wyda się pieniądze, to lepiej poczytać o tym, co jest skuteczne.

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 5 kwietnia 2018, 21:39

Mój facet swojego czasu dzwonił na sex telefon jak miał problemy z tymi sprawami. Ja jednak nie bardzo mogłabym dzwonić bo kobiecie chyba nie wypada :) przyznał mi się że tak robił jak jeszcze nie byliśmy razem, więc mu wybaczyłam :D chociaz wolałabym żeby dzwonił tam niż zdradzał na boku :)

otylka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: otylka » 11 maja 2018, 00:55

Żaden z moich facetów nie miał takiego problemu, wręcz przeciwnie aż chwilami chętnie to libido bym im obniżała. Szczególnie że moje okresowo było drastycznie niskie, hormony, stres robiły swoje. Poprawiło się dopiero jak ginekolog mi zmienił tabletki na Belara, te rzeczywiście nie zadziałały negatywnie na tą sferę. A dla panów mam radę by się nie przejmować, wyluzować i wszystko wróci do normy.

alara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: alara » 17 maja 2018, 10:30

Tutaj przyczyn może być naprawdę wiele, możliwe że coś jest z hormonami np. źle dobrana antykoncepcja. Radziłabym CI się zgłosić do dobrego ginekologa.

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 22 maja 2018, 12:33

Przyczyn może być wiele. Ale co zrobić jak facet się uprze na powiększenie penisa ??? Ja nie wiem jak go od tego pomysłu odciągnąć bo najpierw chciał operacje, ale już wolałabym dla bezpieczeństwa by może tabletkę wybrał i z czasem sam dojdzie do wniosku że to nie potrzebne. Już sama się zdeklarowałam że dla świętego spokoju może wezmę kupię Eroxel . Myslicie że powinnam mu kupić ?
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2018, 09:49 przez elabarbara, łącznie zmieniany 1 raz.

mateoo
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mateoo » 29 maja 2018, 18:17

każdy ma problemy ale trzeba sobie z tym poradzic. Różnych specyfików próbowałem przyznam się bez bicia...teraz kupuję Mensil . I to chyba pierwsze tabletki po których na dłuższą metę widzę poprawę. Raz że fizjologicznie jest lepiej, a dwa że psychicznie mam większą ochotę na bara bara, nawet jak jestem dopiero co 12 godzinnej zmianie w robocie... :D

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 1 lipca 2018, 13:01

Na rynku dostępne są różne suplementy diety, które wpływają na poprawę libido u mężczyzn. Poczytaj sobie na przykład Penirium. Jest to suplement diety, który poprawia sprawność seksualną. Myślę, że warto wypróbować.

Kwiatkowsky
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Kwiatkowsky » 20 lipca 2018, 12:29

Jak facet chce podnieść sobie libido to niech skorzysta z usług sex-rozmowa. Gwarantowane że libido mu się podniesie po takich telefonicznych igraszkach. Panie już będą wiedziały jak mu pomóc "powstać".

emil18la
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: emil18la » 20 lipca 2018, 16:26

Mam wrażenie że dużo jest jakichś suplementów diety, które by tu mogły pomóc

adelka78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adelka78 » 29 lipca 2018, 16:49

Teraz chyba coraz więcej par narzeka na spadek libido i tyczy to równiez kobiet.

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 28 sierpnia 2018, 11:37

Jeśli spadek libido jest problemem u kobiety to może warto pomyśleć o dobrze dopasowanych tabletkach antykoncepcyjnych? Mam na myśli na przykład tabletki Vibin. Ja je przyjmuje i jestem bardzo zadowolona, nie mam żadnych problemów ani z libido ani z samopoczuciem.

jasiula
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jasiula » 4 września 2018, 11:41

Bardzo wazne jest aby dobrac dobrze antykoncepcję.Zawsze to powinien robic lekarz ginekolog.Wtedy będziemy miały pewność ze wszystko będzie ok.Jeżeli spada libido ,to powinnyśmy zmienic tabletki.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 19 września 2018, 11:08

Może to akurat wina nieuregulowanych hormonów, np po antykoncepcji?
Warto zacząć suplementować, inofem, który wpływa na kobiece hormony lepiej niż kubek lodów. Na dodatek w składzie posiada kwas foliowy, który trzeba stosować już na 3 miesiące przed rozpoczęciem starań o swoje wymarzone dziecko.
Kobiety w takim czasie powinny o siebie wyjątkowo zadbać.

ODPOWIEDZ