Spadek libido

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
softhis
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Spadek libido

Post autor: softhis » 24 listopada 2015, 14:23

W jakim wieku u Was Panowie was penis już nie staje jak kiedyś jak mielisćie 15-18 lat, ostanio czytałem że w wieku 22 zaczyna spadać libido u meżczyzn, ja mam teraz 30 i odczuwam że mój penis już się nie podnieca na wszytsko jak miałem 20 lat, teraz już mu się nie chce stawać z byle powodów. Dodam że nie mam problemów z erekcja, stoi tak jak dawniej. Jak jest z tym u Was Panowie???

Awatar użytkownika
marcell
Raczkujący
Raczkujący

Re: Spadek libido

Post autor: marcell » 24 listopada 2015, 15:21

Tak to jest,ze u męzczyzny z wiekiem libido spada ale u kobiety z kolei wzrasta. Sam u siebie również zauważyłem w ostatnim czasie pewne spadki libido. Poza tym mialem niewielkie problemy z erekcją spowodowane stresem w pracy. Próbowałem się odpowiednio odżywiać, uprawiać więcej sportu ale kondycja nie była taka dobra jak wcześniej.

Jesli ktoś z Was miałby opory przed wizytą u lekarza to istnieje możliwość konsultacji na drodze internetowej,

lekarz powinien zapoznać się z Waszym problemem oraz doradzić jakie leczenie bedzie najlepsze. Mozna tam również dostać odpowiednie leki.

Raptyszka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Raptyszka » 4 lutego 2016, 22:05

Z takimi lekami trzeba uważać i używać ich z głową.

Awatar użytkownika
Lux
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Lux » 25 lutego 2016, 21:48

Jak opada, to trzeba podnieść :) Skoro już o farmakologii mowa, proponuję wydać ciut więcej niż 20 zł w pierwszej lepszej aptece. Przynajmniej efekt będzie lepszy. No i mimo wszystko przez internet kupić taki preparat przychodzi o wiele łatwiej :)

Berenika88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Berenika88 » 1 lipca 2016, 09:20

Tak na dobra sprawę problemy z erekcją mogą być spowodowane bardzo wieloma czynnikami. Sama słyszałam o chłopakach 20-letnich, których dotknęła taka niedyspozycja, ale u nich jest ona zwykle powiązana ze stresem. Takie mówienie, że jak opada to trzeba podnieść to jednak trochę dziecinne stwierdzenie, bo w wielu przypadkach niezbędna jest niestety wizyta u lekarza.

smarkata
Milczek
Milczek

Post autor: smarkata » 7 sierpnia 2016, 08:15

Bardzo dobre opinie słyszałam o WhiteHorse. Jest suplement, zwiększających ochotę na seks. Działa natychmiastowo. Jest nowością na naszym rynku.

kolia
Milczek
Milczek

Post autor: kolia » 30 sierpnia 2016, 12:11

Może to kwestia lepszego dogadania się z partnerem w łóżku? Jeśli jesteś panią, spróbuj skorzystać z seminarium Uwolnij Swoją Seksualność, które ma mówić o właśnie seksie. Całość odbędzie się 17 września w Gdańsku.

Judyta4
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Judyta4 » 31 października 2016, 02:27

Warto ćwiczyć :)

ewelana
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ewelana » 4 stycznia 2017, 01:04

W dzisiejszych czasach są specjalne produkty na zwiększenie libido. Warto w nie zainwestować, bo taka sytuacja jest pewnie dla każdego bardzo niekomfortowa. Wybór suplementów na rynku jest ogromny, a ceny zróżnicowane.

herok24
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: herok24 » 22 lutego 2017, 12:56

moim skromnym zdaniem najlepsze efekty na podniesienie libido dają tabletki viamea.

adik356
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adik356 » 26 lutego 2017, 10:20

Są środki, które pomogą Ci wzmocnić swój popęd seksualny. Spróbuj też wprowadzić do sypialni jakieś urozmaicenie np. gadżety erotyczne. To też może pomóc.

Awatar użytkownika
alley
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: alley » 2 marca 2017, 11:56

Faktycznie są rożnego rodzaju środki, które wpływają na zwiększenie libido czy odzyskanie prawidłowych funkcji seksualnych, aleeee warto tutaj pamiętać, żeby zwracać uwagę na ich sklad! Te wiagrowe preparaty niestety ze względu na syntetyczny skład mają wiele przeciwwskazań... Mój mąż w tamtym roku miał ten sam problem, z tego co pamiętam pomógł mu wtedy 'men lider' od doppelhertz. W składzie miał same naturalne składniki, więc był w 100% bezpieczny ;)

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 31 października 2017, 21:27

Myślę, że w przypadku spadku libido warto zastosowac odpowiednie suplementy i spróbować urozmaicić życie erotyczne np z pomocą gadżetów erotycznych. Widziałam, że sexownysklep.pl ma w ofercie sporo ciekawych gadżetów w dobrych cenach.
Zapewniają pełną dyskrecję i szybką przesyłke.

blondie889
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: blondie889 » 17 listopada 2017, 23:17

Ech mój chłopak też ma problemy z erekcją :( długo sobie z tym nie radził, ale w końcu natrafił na artykuł na urolped.pl/przypadlosci-i-choroby-meskie, gdzie znalazł naprawdę fajne pomysły jak sobie z tym radzić no i poczytał troszkę o samej dolegliwości. Od tej pory jest już tylko lepiej! :)

kamilalala
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kamilalala » 21 listopada 2017, 14:29

domyślam się, że jest to stresujący temat dla Ciebie, ale powinieneś przeczytać artykuł na temat spadku libido: apteka-melissa.pl/blog/artykul/6-czynnikow-wplywajacych-na-spadek-libido,246. Wymienione są tam najczęstsze powody, może akurat, któryś też ciebie dotyczy

ODPOWIEDZ