Menadżer - jakie kursy doszkalające

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Awatar użytkownika
marcell
Raczkujący
Raczkujący

Menadżer - jakie kursy doszkalające

Post autor: marcell » 21 października 2015, 15:50

Jakie kursy doszkalające polecilibyście komuś kto zajmuje się na co dzień zarządzaniem zespołem ludzi, ustalaniem programu, grafiku, zadań itd.

softhis
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Re: Menadżer - jakie kursy doszkalające

Post autor: softhis » 23 października 2015, 07:34

Zależy od firmy, ale spotkałem się z tym, że to pracodawca widząc takie potrzeby wysyła pracowników, menadżerów średniego i wyższego szczebla na szkolenia doszkalające.
Dużo dają studia podyplomowe MBA prowadzone przez wiele czołowych polskich uczelni.
Jeżeli chodzi o tematykę zarządzanai projektami to sprawdź sobie PMP Certification.

Certyfikat PMP? jest uznanym na całym świecie potwierdzeniem najwyższych kwalifikacji w dziedzinie zarządzania projektami, wydawanym przez amerykańską organizację PMI? zrzeszającą ekspertów zarządzania projektami według najlepszych standardów

rudanacja
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: rudanacja » 31 października 2015, 09:13

myślę,że warto pomyśleć o kursach językowych

maniek_
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: maniek_ » 23 grudnia 2015, 02:58

Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem, byłoby w tym wypadku szkolenie z zarządzania, szkolenie może być przeznaczone zarówno dla kierowników, dyrektorów, jak i menedżerów. Podnoszenie swoich kwalifikacji to ważna rzecz i na pewno warto w nie inwestować.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 5 lipca 2016, 14:50

Myślę, że na takim stanowisku mogą Ci się przydać szkolenia hr czyli szkolenia z zarządzania zasobami ludzkimi. To całkiem ciekawe, a przy okazji na pewno doceni to każdy pracodawca.

Milana
Milczek
Milczek

Post autor: Milana » 12 października 2016, 12:43

Będąc menedżerem trzeba ciągle się rozwijać i wiedzieć, co i jak. Może warto by było, aby wiedzieć też coś o komunikacji szkoleniu z zakresu zarządzania ludźmi i całymi zespołami. Dzięki temu można znacząco poprawić funkcjonowanie firmy.

edyta126p
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: edyta126p » 12 czerwca 2017, 14:38

Jako menadżer zastanawiam się nad szkoleniem z marketingu. Tylko już takim bardziej zaawansowanym. W sieci znalazłam coś jak szkolenia CIM (?certyfikowane programy dla marketingowców?). Wszystko opiera się o egzaminy potwierdzające wiedzę. Odbywają się one w języku angielskim. Zawsze to sposób na rozwój osobisty.

celia.celia84
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: celia.celia84 » 16 czerwca 2017, 22:04

Przede wszystkim moim zdaniem powinny to być jakieś kursy interpersonalne i z zarządzania zespołem. Ważne, żeby się dowiedzieć w jaki sposób rozmawiać z pracownikami, jakich chwalić i w jaki sposób ganić, żeby jednocześnie nie mieszać ich z błotem. Takie podstawowe zasady interakcji między ludzkich na poziomie, tak aby wywołać u ludzi szacunek i tym szacunkiem posłuszeństwo, nigdy strachem. Do tego jeśli chcesz się jeszcze doszkolić z takiej tematyki to warto pomyśleć o szkole dla trenerów. Tam można dowiedzieć się, jak w ciekawy sposób prowadzić szkolenia dla pracowników, tak żeby również podnosić ich kwalifikacje. Jest to całkiem ciekawe doświadczenie, uczące pracy z ludźmi.

Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Prostolinijna » 18 sierpnia 2017, 11:05

Jest taka szkoła trenerów w Krakowie, oni bardzo dobrze szkolą, motywują. szkolatrenerow-ster.pl przejrzyj sobie ich ofertę moim zdaniem warto skorzystać, bo można nabyć wiele umiejętności przydatnych w tym zawodzie.

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 14 marca 2018, 11:06

Ja uważam, że taka osoba powinna również dobrze znać język angielski. Warto skorzystać z kursów angielskiego ponieważ mogą one przygotować do zdanie specjalnych, międzynarodowych egzaminów, po których dostaje się certyfikaty językowe. A taki certyfikat w dzisiejszych czasach naprawdę warto posiadać. Zresztą, język obcy przyda się przecież nie tylko w pracy, ale również na przykład na wakacjach.

kujol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kujol » 15 marca 2018, 19:51

z tego co wiem to bardziej się tutaj liczy doświadczenie

Jowka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Jowka » 5 kwietnia 2019, 22:18

tutlo ma lekcje doszkalajace z angielskego dla firm, wlasnie zastanawiam sie nad ich oferta i chyba sie skusze bo te lekcje przez internet to moze byc fajan sprawa. kiedy masz czas to sobie odpalasz i dzialasz.

mczay
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mczay » 8 kwietnia 2019, 20:38

Niska9 pisze:
14 marca 2018, 11:06
Ja uważam, że taka osoba powinna również dobrze znać język angielski. Warto skorzystać z kursów angielskiego ponieważ mogą one przygotować do zdanie specjalnych, międzynarodowych egzaminów, po których dostaje się certyfikaty językowe. A taki certyfikat w dzisiejszych czasach naprawdę warto posiadać. Zresztą, język obcy przyda się przecież nie tylko w pracy, ale również na przykład na wakacjach.
To prawda - znajomość języka angielskiego, szczególnie w przypadku wyższych stanowisk jest konieczna! Jeśli nie znasz języka angielskiego na tyle, aby sprawnie się nim posługiwać, możesz zdecydować się na naukę w Tutlo. To szkoła językowa, która umożliwia naukę za pośrednictwem internetu, super sprawa!

EwelinkaBo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: EwelinkaBo » 6 sierpnia 2019, 19:47

To prawda- angielski zawsze warto znać;) Ja tez od jakiegoś czasu uczę się z tutlo. Skusili mnie elastycznymi godzinami nauki i tym, że lekcje są online- co dla mnie jest bardzo wygodne;)

ODPOWIEDZ