Restauracja w Zabrzu

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
bichon
Milczek
Milczek

Restauracja w Zabrzu

Post autor: bichon » 28 marca 2018, 15:27

Witajcie. Chcę w niedługim czasie zorganizować przyjęcie rodzinne. Poszukuję restauracji z pysznym domowym jedzeniem w przystępnych cenach. . Znajomi mi polecają restaurację w zabrzu Atmosfera. Ktoś z Was zna to miejsce albo może polecić jakiś inny lokal?

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Restauracja w zabrzu

Post autor: kfap » 28 marca 2018, 23:31

Dawno nie byłem w Zabrzu, ale niedawno jadłem w restauracji w Toruniu i mogę Ci powiedzieć, że jeśli zależy Ci na smacznej, polskiej kuchni, to nic lepszego w naszym kraju nie znajdziesz. A osobiście mogę Ci polecić, żebyś skosztował sobie u nich jeszcze dań z grilla, są naprawdę godne zainteresowania, istna uczta dla Twojego podniebienia.

srue
Raczkujący
Raczkujący

Re: Restauracja w zabrzu

Post autor: srue » 27 kwietnia 2018, 13:35

Hej hej, jestem tu nowy ale mam pytanko odnośnie knajpki. Ostatnio byłem w hotel Autos w Solcu Kujawskim i bardzo mi się podobało i w związku z tym mam pytanie - czy znacie jakieś restauracja podobne do tej? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie porady.

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Re: Restauracja w Zabrzu

Post autor: elabarbara » 20 marca 2019, 20:07

Podstawą w życiu jest dobre jedzenie, ale ważne jest także gdzie i jak jest podane. Jednym z nielicznych miejsc, które znam i w gdzie prowadzą dobrą kuchnię, jest Restauracja Akademia w Warszawie. Za każdym razem, gdy przyjeżdżam do stolicy, zaglądam tu na wyśmienity obiad WIEPRZOWY KOTLET MIELONY Z ZASMAŻANYMI BURACZKAMI I PUREE ZIEMNIACZANYM i delektuję się zarówno smakiem, jak i ciepłą atmosferą. Sprzyja temu także stonowany i przyjemny wystrój wnętrz.

mizar
Milczek
Milczek

Post autor: mizar » 21 listopada 2019, 05:46

No to skoro dzielimy się już namiarami na sprawdzone restauracje w całej Polsce to ja polecam Wam Tarasy Gubałówka w Zakopanem. Pyszne regionalne jedzenie, menu dla dzieci, pizza, napoje. Lokal przytulny, istnieje możliwość zjedzenia na tarasach z widokiem na Tatry ( tu raczej w porze letniej ale grzańca na zewnątrz tez można przecież teraz wypić ;p ). Sympatyczna obsługa i dobre ceny.

pamelakojder
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pamelakojder » 20 listopada 2020, 11:21

Ja polecam https://www.dobryczasgaj.pl Pizzzeria może się ochwalić naprawdę przepysznym jedzeniem. Jeżeli jestem akurat w okolicy to zawsze zaglądam do tego właśnie miejsca, zresztą moja rodzina również uwielbia pizzę od dobry czas

ODPOWIEDZ