Najlepsze witaminy i minerały - jaka firma ?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
gajaa
Milczek
Milczek

Najlepsze witaminy i minerały - jaka firma ?

Post autor: gajaa » 6 kwietnia 2020, 11:13

Hej wszystkim :) Moje drogie podejrzewam, ze większość z Was na co dzień przyjmuje różnego rodzaju suplementy/witaminy czy minerały? Ja zrobiłam sobie jakiś czas temu kontrolne badania krwi i okazało się, ze mam anemie. Szukam teraz czegoś skutecznego, co faktycznie się wchłonie i podniesie mi poziom żelaza i ferrytyny. Możecie polecić jakiegoś dobrego producenta tego typu produktów? Z góry dziękuje :)

mizar
Milczek
Milczek

Re: Najlepsze witaminy i minerały - jaka firma ?

Post autor: mizar » 7 kwietnia 2020, 18:52

no ja suplementuje się witaminą D ( w okresie od września do kwietnia tak jak zalecają) i wit C. Czasem jak mam jakiś większy stres to też coś wezmę by te zszargane nerwy ukoić. Bardzo lubię produkty z Pharmovit, poczytaj, można je spokojnie kupic w sieci :)

tufka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tufka » 9 kwietnia 2020, 13:18

potwierdzam to co pisze koleżanka wyżej. Mam żelazo z pharmovit ( BIO Fe) i powiem Ci, że wchłania się świetnie. Biorę 2 kapsułki dziennie ( jedną do śniadania i drugą do obiadu - tak zalecił lekarz) i w 2 miesiace ładnie podniósł mi się poziom żelaza we krwi :) Ich produkty nie są drogie a przy tym naprawdę działają więc warto.

gajaa
Milczek
Milczek

Post autor: gajaa » 9 kwietnia 2020, 13:53

wow dziękuje Wam bardzo za info :) Nazwa firmy jest mi znana ale nie przypominam sobie bym kiedyś miała cokolwiek od nich także chętnie wypróbuję :)

ivisuz
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ivisuz » 9 kwietnia 2020, 14:32

Najlepiej zapytać w aptece o poradę.

igga
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: igga » 16 kwietnia 2020, 10:58

też polecam pharmovit :) to co testowałam do tej pory sprawdziło się w 100%. Moimi ulubieńcami są np te suple w płynie - stosuję w kuracji łączonej kolagen i włosy/skóra/paznokcie i efekty powalają :) nie dość, ze w końcu uporałam się z wypadającymi włosami to jeszcze tych baby hair jest tak dużo, ze w szoku jestem :)

neverland
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: neverland » 20 kwietnia 2020, 19:38

Jak masz anemię, to lekarz powinien zająć się jej leczeniem. Stosowanie suplementów niewiele da, albo nic nie da. Skorzystaj chociaż z konsultacji zdalnej - serwis lekarzonline.eu takie oferuje, jak trzeba będzie to lekarz wypiszę e-receptę na potrzebne leki.

tufka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tufka » 13 maja 2020, 16:49

i jak tam gajaa? udało się kupić te suple? jesteś już w trakcie kuracji ? jak wrażenia ?

gajaa
Milczek
Milczek

Post autor: gajaa » 18 maja 2020, 09:44

wiesz co tak kupiłam sobie wit d3 + k2mk7 i to Bio żelazo. biorę co prawda dopiero kilka tygodnii ai sama jestem ciekawa co pokażą kontrolne badania. Będe je robić za kilka dni także na pewno dam znać jak wyniki :)

tufka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tufka » 24 maja 2020, 16:42

nooo to koniecznie gajaa daj znać :)

gajaa
Milczek
Milczek

Post autor: gajaa » 25 maja 2020, 07:53

wyniki odebrane i ogólnie w szoku jestem bo poprawa jest meeega widoczna, zresztą wiedziałam, ze tak będzie bo ja sama czuje się znacznie lepiej i na pewno mam dużo więcej energii., ekstra :) zachęcona pozytywnymi wynikami już tworze kolejna liste zakupową, tym razem kupie sobie krzem i może jakieś inne suple na wzmocnienie włosów i paznokci :)

tufka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tufka » 18 czerwca 2020, 13:17

no widzisz! wiedziałam, ze tak bedzie :) pewnie gdybyś wziela pierwszy lepszy z rzedu suplement to nie byłoby takiego efektu a tak dobry skład zrobił swoje :) super, ciesze sie razem z Tobą :)

gajaa
Milczek
Milczek

Post autor: gajaa » 30 czerwca 2020, 13:23

no to prawda :) wkreciłam się na dobre jeśli chodzi o tą suplementacje i już sobie robie powoli zapasy na okres jesienno-zimowy. coś szczególnie polecasz?

ODPOWIEDZ