Pyszna restauracja

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Re: Pyszna restauracja

Post autor: elabarbara » 4 września 2018, 09:26

Jeżeli chcecie zjeść pyszne dania z naprawdę świeżych produktów to zajrzyjcie do Restauracji Akademia. Ich dania wegetariańskie poleca każdy, kto chociaż raz je próbował. Osobiście uwielbiam ich naleśniki z julienne warzywnym. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. W razie wątpliwości kelner zawsze dobrze doradzi.

kobitkabiznesowa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kobitkabiznesowa » 5 września 2018, 14:30

Ja lubie restaurację w których serwowane są świeże wędliny.
https://www.gastrro.pl/blog/jaki-warnik-do-wody-wybrac.html

blackrose
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: blackrose » 9 listopada 2018, 11:48

Świetna restauracja w Rzeszowie znajduje się w hotelu Iskra. Jest to bardzo klimatyczne miejsce, idealne na spotkanie ze znajomymi. Bardzo przypadło mi do gustu serwowane tam menu oraz bardzo rozbudowany drink bar.

TatianaKowalska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: TatianaKowalska » 9 listopada 2018, 16:30

Mi najbardziej smakuje domowe jedzonko

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 5 grudnia 2018, 16:22

Ja wolę jeść w domu niż jeździć do restauracji, jednocześnie nie jestem osobą, kt©óa lubi gotować :D NA szczeście są dzisiaj serwisy takie jak https://glodny.pl które umożliwiają zamówienie do domu czegoś innego niż pizzy ;)

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 5 grudnia 2018, 19:50

Właśnie szukam jakiegoś sympatycznego miejsca, w którym mogłabym zorganizować wigilię firmową.. Moja znajoma odwiedza bardzo często warszawską restaurację Rozdroże i uważa, że nie ma w mieście lepszego lokalu. Może spróbuję tej ich słynnej smakowitej kuchni? Na stronie http://www.rozdroze.pl/ widziałam, ze ceny mają bardzo przystępne.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 11 grudnia 2018, 11:16

W Poznaniu restauracji jest wiele dlatego chyba tak trudno zdecydować się na tą jedną najlepszą bo każdemu smakuje co innego. Dla mnie nr jeden jest Pod Niebieniem. Fajna restauracja z miłą obsługą i dobrym jedzeniem. Mają wiele dań wegetariańskich ale mi to akurat bardzo odpowiada

MultiGastro.pl
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 12331

Post autor: MultiGastro.pl » 14 stycznia 2019, 09:23

Aby taka restauracja działała poprawnie i serwowała pyszne jedzenie ważna jest jakość produktów, doświadczenie kucharza oraz sprzęt który pozwoli na sprawną realizację pysznych posiłków. A w tym ostatnim również możemy pomóc, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu multigastro, gdzie znajdziecie wszystko czego możecie potrzebować do kuchni oraz liczyć na sprawną pomoc naszej obsługi klient.

pola3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pola3 » 27 lutego 2019, 22:13

Jka szukasz mijesca, gdzie wszystko będzie tak pyszne i podane w sposób, jaki lubisz, to serdecznie zachęcam do zajrzenia na slice of heaven, pizzeria we Wrocławiu :) jeszcze nigdy nie zawiodłam się ich pizzą czy innymi daniami!

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 20 maja 2019, 18:57

Wow nawet nie wiedziałam, ze tych dobrych restuaracji jest tak dużo. Na pewno częśc z nich odwiedze :) od siebie mogę jeszcze dać namiar na restauracje Tarasy Gubałówka w Zakopanem. Nie dość, że jedzonko jest dobre to jeszcze cenowo dużo bardziej korzystnie niż np na Krupówkach :) Jeśli dodatkowo lubicie popatrzeć sobie na góry to miejsce będzie idealne :)

rukola
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: rukola » 24 maja 2019, 12:56

A może restauracja Magdy Gessler? Był ktoś ?

ElizaC
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ElizaC » 17 sierpnia 2019, 22:32

a restauracja z Warszawy gdzi mogę zamówić dobry catering zna ktoś?

Jarka 99
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Jarka 99 » 17 sierpnia 2019, 22:52

Znakomite jedzenie mają w restauracji Bar Marina .Często do nich zaglądam bo mają smaczne jedzenie jak u mamy ;-) No i jak zamawiamy catering to zawsze wszystko pyszne i świeże. warto tam zaglądnąć .

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 10 września 2019, 12:03

Jak będziecie następnym razem na Mazurach a konkretnie w Mrągowie to koniecznie zajrzyjcie do restauracji Mercato. Kuchnia włoska w najlepszym wydaniu :) Sam lokal jest bardzo przestronny i urządzony z dbałością o każdy szczegół. Dania są smaczne a porcje spore, ceny też niewygórowane :)

ODPOWIEDZ