sala weselna

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
bilardka
Raczkujący
Raczkujący

Re: sala weselna

Post autor: bilardka » 5 lutego 2019, 22:21

A znacie Dworek Kurowski? On jest w Kurowie koło Szczecina. Piekne miejsce, jeszcze lepsza obsługa i dobre ceny. Warto zorganizowac tam wesele czy cos mniejszego jak chrzciny czy konferencja bo maja dwie sale do wyboru :)

ElizaC
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ElizaC » 6 lutego 2019, 18:50

Świetne sale weselne mają w Kameliowym Zakątku w Bielsku. Miałam tam okazję być dwa razy, w tym raz na weselu. Przepiękna oprawa całej imprezy. Sala pięknie przystrojona, dużo miejsca do tańca. Nawet zespół został polecony właśnie przez ten lokal. Dodatkowo goście mogli przenocować w hotelu obok, bo to taki cały kompleks jest. Naprawdę na najwyższym poziomie wszystko.

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 25 lutego 2019, 09:44

Mi się najbardziej podobało w Parisel Palace w Klimkach koło Łukowa, tam jest rewelacyjnie, otoczenie jest super, kuchnia smaczna, do dziś ją wspominam i wnętrza bardzo eleganckie, takich pięknych sal jeszcze nie widziałam w żadnym hotelu.

tusia99
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tusia99 » 25 lutego 2019, 18:27

Na ostatnim weselu na jakim byłam, to u przyjaciółki w Radomsku. Młodzi wybrali na przyjęcie restaurację Las. Nawet początkowo się zdziwiłam, że nie będzie to jakaś taka typowa sala weselna. Ale jak weszłam do środka, rozejrzałam się i zobaczyłam jak jest pięknie, to już wiedziałam czemu to miejsce. Jak dla mnie to nie jest taka typowa zwykła restauracja, a miejsce z wyjątkowym klimatem. Te wszystkie dekoracje, na stołach też elegancko wszystko ustawione, samo jedzonko też jak najbardziej zasługuje na pochwałę. Ja tym miejscem jestem oczarowana.

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: idealna » 9 marca 2019, 16:18

Pysznie i z klasą robia wesela tutaj w glamour http://glamour-wroclaw.pl/wesela/ o czym zreszta mowi sama nazwa. Styl miejsca polozenie sali wszystko idealnie pod mlodych. Lokalizacja jest w centrum miasta - kilka krokow od urzedu stanu cywilnego. Obok hotel. Sami robia i jedzenie i torta i ciasta. Full obsluga

jasiula
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jasiula » 12 marca 2019, 20:24

Znakomite sale weselne mają w Kameliowym Zakątku w Bielsku. Super miejsce, kilka sal w zależności od tego ilu mamy gości. Smaczne jedzenie i miła obsługa. Można również zakwaterować gości w hotelu obok co jest bardzo przemyślanym rozwiązaniem, gdyż nie trzeba martwić się rozwożeniem gości po imprezie.

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: histeryczka66 » 25 marca 2019, 16:06

A organizowała któraś z Was wesele w sali Saffron w Łodzi? Byłam tam już raz na weselu znajomych i bardzo mi się podobało, do tego stół staropolski mnie zachwycił i teraz chcę sama tam zorganizować swoje wesele w przyszłym roku

kamczatka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kamczatka » 6 kwietnia 2019, 19:30

Nas zachwyciła ostatnio sala w Chmielnie, w pomorskim. Byliśmy u znajomych w Krzewim Rogu i po prostu ślicznie tam jest, super sala, piękne otoczenie,, pokoje tez bardzo komfortowe i ładnie i komfortowo urządzone

trylinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: trylinka » 8 kwietnia 2019, 20:58

mnie urzekla sala weselna Tango, pod Warszawa, bylam na weselu przyjaciolki, a tak sie akurat sklada, ze dla siebie tez szukam sali na wesele no i sklaniam sie jak najbardziej ku tej wlasnie ;) stylowe wnetrza, bardzo zadbane wszystko, jedzenie zrobilo furore, mowie wam, tak pysznie na imprezie weselnej jeszcze nie jadłam!

gosiaczek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: gosiaczek » 11 lipca 2019, 20:57

Ja w superowym miejscu bawiłam się rok temu na weselu mojego starszego brata. Restauracja Wróblówka w Bielsku Białej - wszystko dopilnowane, super kontakt z obsługą, nie mamy zastrzeżeń co do organizacji. Było bosko po prostu

babi11
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: babi11 » 17 lipca 2019, 22:52

Polecam urokliwe miejsce pod Warszawą - Dom Weselny Astoria w Kaniach. Oferują pełną organizację wesela bez limitu czasowego zabawy, nie pobierają tzw. "opłaty korkowej" a także pomagają w rozwożeniu gości weselnych. W dodatku okolica jest spokojna i cicha.

ODPOWIEDZ