Medycyna estetyczna

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: kbietka » 25 października 2018, 19:04

Ja pracuje jako kosmetolog w jednym z gabinetów w moim mieście, mamy nawet spory personel który specjalizuje się w róznych zabiegach, ja bardzo dobrze wykonuje modelowanie ust ale niestety na przykład modelowanie nosa wykonywałam moze 3 razy przez całą karierę. Chce iść na szkolenie w miejsce które znalazłam na insta anti.age.academy Tutaj mogłabym sie doszkolic z wszystkich zabiegów i byc kosmetologiem kompletnym pod okiem instruktorów z całego świata.

EliotWOjcik
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: EliotWOjcik » 4 listopada 2018, 15:11

z tego co wiem to kapilaroskopia jest w dziale medycyny estetycznej ale nie jestem pewien.

buffy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: buffy » 9 listopada 2018, 08:40

Nie korzystałam z takiego zabiegu a w klinice byłam już kilka razy na różnych zabiegach, między innymi miałam zabieg odmładzający needle shaping, jest rewelacyjny, bezbolesny i bezinwazyjny a daje efekty jak po botoksie.

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 22 listopada 2018, 17:26

Profesjonalne i sprawdzone zabiegi medycyny estetycznej można znaleźć w ofercie renomowanej kliniki Novoderm w Łodzi. Mam nieciekawie opadające powieki, a pomóc mi może na przykład lifting HIFU. Moja mama miała u nich za pomocą tego zabiegu likwidowane zmarszczki a czole. Bardzo jest zadowolona z efektu, więc z pewnością ja też będę :) Muszę umówić się na wizytę do dr Krzysztof Teyslera.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 8 grudnia 2018, 13:42

Medycyna estetyczna jest dla ludzi ale trzeba podchodzić do niej ze zdrowym rozsądkiem. No i trzeba też wiedzieć, dokąd wybrać się na różnego typu zabiegi. Sprawdzonym i godnym polecenia miejscem jest Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej Neonia w Krakowie.

werona22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: werona22 » 11 stycznia 2019, 09:02

Botox dla mnie jest jak najbardziej ok. Moja koleżanka wykonała ostatnio w Rzeszowie https://www.medycynaestetyczna.rzeszow.pl/oferta/botox-toksyna-botulinowa.html i jest bardzo zadowolona.

ODPOWIEDZ