Prezent dla ojca

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
aleksandrak
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Prezent dla ojca

Post autor: aleksandrak » 15 czerwca 2018, 10:34

Juz niedługo dzień taty, warto zastanowić się nad prezentem dla tej wyjątkowej osoby w naszym życiu. Mój ojciec bardzo duzo podrózuje samochodem chce mu kupić porządny uchwyt na telefon. Napewno nie raz zdażyło się już że musiał odebrać telefon w samochodzie, więc jednak warto postawić na bezpieczeństwo. Nie wyobrażam sobie, aby mu się coś stało podczas jazdy. A wy co kupujecie waszym ?

werulka
Raczkujący
Raczkujący

Re: Prezent dla ojca

Post autor: werulka » 16 czerwca 2018, 10:22

Mój tata cały czas narzeka, że musi wymienić swój stary portfel więc nie w tym roku wyjątkowo nie ma problemu z pomysłem na podarunek.

gramolska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gramolska » 17 czerwca 2018, 17:14

Ja mojemu tacie zamierzam kupić jakiś dobry alkohol i do tego nowy zegarek.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 21 czerwca 2018, 18:12

Zależy trochę od wieku, ciekawym pomysłem jest kupienie po prostu telefonu. Max Com w swojej ofercie ma telefony dla seniorów np. MaxCom comfort MM720. Jeżeli ktoś ma rodziców w starszym wieku, to jest to dobry pomysł na prezent ;)

regalcia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: regalcia » 22 czerwca 2018, 11:49

Skoro dużo podróżuje samochodem to prezent na pewno będzie trafiony.

Carlos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Carlos » 22 czerwca 2018, 13:18

Mój tato bardzo lubi czytać wiele książek, rozwiązywać krzyżówki oraz sudoku. Dlatego postanowiłem, że kupię mu bardzo dobre pióro. Mam pewność, że prezent mu się na pewno przyda i będzie z niego zadowolony. Poczytałem trochę na internecie i zamówiłem mu pióro Cerruti, z którego był bardzo usatysfakcjonowany. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na prezent, to myślę, że to fajny podarunek.

Awatar użytkownika
Skyler White
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 26 czerwca 2018, 10:33

W sumie ojcu kupić można naprawdę sporo ciekawych rzeczy. Sporo zalezy jednak od tego, w jakim dokładnie jest wieku.
http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 6 września 2018, 09:27

werulka pisze:
16 czerwca 2018, 10:22
Mój tata cały czas narzeka, że musi wymienić swój stary portfel więc nie w tym roku wyjątkowo nie ma problemu z pomysłem na podarunek.
Ja również uważam, że portfel będzie jak najbardziej dobrym pomysłem na taki prezent dla ojca. Widziałam ostatnio bardzo ładne portfele męskie. Moim zdaniem, jak za taką wysoką jakość, ceny wcale nie są tam wygórowane. Zobacz sobie, może uda Ci się coś wybrać dla taty :)

regella
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: regella » 6 września 2018, 13:50

Taki uchwyt to naprawdę bardzo przydatna rzecz i moim zdaniem konieczność dla każdego kierowcy.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 6 września 2018, 21:08

Polecam poszukać czegoś na Giftmania :) Jest tam duży wybór nietuzinkowych prezentów, dlatego nawet jeżeli nie masz pomysłu na coś ciekawego, to i tak prawdopodobnie uda Ci się znaleźc jakąś fajną inspirację.

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 25 października 2018, 09:17

Jeżeli twój ojciec ceni sobie eleganckie dodatki to myślę, że warto abyś zwróciła uwagę na propozycje od Solier https://sklep.solier.pl/ w zakresie torby skórzanej, czy portfela bo są to moim zdaniem super propozycje na udany prezent. Szczególnie, ze stawiają na wysoką jakość wykonania oraz użytych materiałów w szczególności skóry. Ja zdecydowałam się jednak na zakup torby na dokumenty i laptop a pomimo, że już trochę czasu tato jej używa praktycznie codziennie to trzyma się świetnie

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 25 października 2018, 15:21

My z rodzeństwem kupiliśmy tacie słuchawki bezprzewodowe od szwedzkiej fimy DeFunc :) Siostra znalazła je na https://defunc.pl/ i od razu wiedzieliśmy, że to będzie idealny prezent dla naszego taty. Uwielbia muzykę i zawsze chętnie pracuje słuchając swoich ulubionych hitów. Także słuchawki były strzałem w dziesiątkę :)

pamelakojder
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pamelakojder » 9 listopada 2018, 00:27

SandraLin pisze:
25 października 2018, 09:17
Jeżeli twój ojciec ceni sobie eleganckie dodatki to myślę, że warto abyś zwróciła uwagę na propozycje od Solier https://sklep.solier.pl/ w zakresie torby skórzanej, czy portfela bo są to moim zdaniem super propozycje na udany prezent. Szczególnie, ze stawiają na wysoką jakość wykonania oraz użytych materiałów w szczególności skóry. Ja zdecydowałam się jednak na zakup torby na dokumenty i laptop a pomimo, że już trochę czasu tato jej używa praktycznie codziennie to trzyma się świetnie
Portfel jak dla mnie skórzany byłby chyba najodpowiedniejszym prezentem dla ojca. Portfel przyda się chyba każdemu, szczególnie jeśli jest taki jak w tym sklepie dobrej jakości skórzany. Też kiedyś kupowałam tatowi portfel na prezent, więc polecam.

ODPOWIEDZ