Antykoncepcja - plastry

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
mela3
Raczkujący
Raczkujący

Re: Antykoncepcja - plastry

Post autor: mela3 » 14 września 2018, 20:40

Każda antykoncepcja hormonalna potrafi rozregulować Twoje miesiączki i niestety w takim momencie, będziesz miała problemy z zajściem w ciąże. Warto w takich momentach wspomóc się suplementem, którzy działa na kobietę (szczególnie te starającą się o dziecko) bardzo dobrze. Potrafi wyregulować hormony, a co za tym idzie miesiączki. Mam nadzieję, że weźmiesz to pod uwagę.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 21 września 2018, 13:07

Dziewczyny a macie jakieś sprawdzone tabletki antykoncepcyjne? To dopiero początek mojej przygody z antykoncepcją i wolałabym zacząć od tabletek. Może wiecie coś na temat tabletek Vibin mini? Czytałam, że one są przeznaczone właśnie dla młodszych dziewczyn ze względu na mniejszą ilość hormonów.

buffy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: buffy » 12 listopada 2018, 09:44

A nie wiem , tych akurat nie znam a sama mam inne ale możesz poczytać trochę na temat tabletek i różnego schematu dawkowania na tej http://antykoncepcjanamiare.pl/schemat- ... la-siebie/ stronie może Ci się przyda :)

ODPOWIEDZ