Sposoby na odchudzanie

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Krystyna01
Raczkujący
Raczkujący

Sposoby na odchudzanie

Post autor: Krystyna01 » 4 czerwca 2018, 22:33

jeśli chcecie zrzucić zbędne kilogramy to warto pić dużo wody i nosić bieliznę antycellulitową lub korygującą. Mnie osobiście pomogła ta z Orirose. Kupiłam ją, a efekty widziałam po miesiącu. Materiał jest miękki i przyjemny w dotyku. Poza tym jest bardzo wytrzymały bo bielizna wygląda jak nowa a jest po ponad 10 praniach. Polecam ;)

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Re: Sposoby na odchudzanie

Post autor: Majkaaa » 25 lipca 2018, 21:31

Ja stosuję sposoby tradycyjne- czyli dużo ćwiczeń i ruchu a także dobra, odpowiednio dopasowana do mnie dieta. Zamawiam catering z Wygdonejdiety, z nimi łatwiej mi trzymać się postanowień i godzin posiłków. A to wszystko w połączeniu daje mi zamierzone efekty;)

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 29 lipca 2018, 14:56

Moją metodą na odchudzanie i wzmocnienie swojego organizmu jest tylko i wyłącznie trening pod okiem specjalisty. Jestem z Krakowa i znalazłam swojego trenera https://lukaszosuchowski.pl/trening-kon ... macniajacy. Razem z nim wykonywałam trening kondycyjno-wzmacniający. Czuję się znacznie lepiej. Każdemu z Was polecam się poruszać.

Wiki22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Wiki22 » 3 sierpnia 2018, 11:43

Również zamawiam Wygodnądietę i jestem z nich zadowolona. Smaczne posiłki, zdrowe i świeże a sama dieta tak dobrana, że szybko daje efekty;)

Vertilop
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: Vertilop » 5 sierpnia 2018, 21:16

Według mnie szkoda energii na odchudzanie.

Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2018, 12:42 przez Vertilop, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cordelia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Ryby

Post autor: Cordelia » 6 sierpnia 2018, 11:14

Czyli albo jesteś szczupła i ci to lotto, albo żyjesz wedle zasady "ciała gorące się rozszerzają, zatem nie jestem gruba, tylko gorąca".

zofialipska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: zofialipska » 10 sierpnia 2018, 11:29

Majkaaa pisze:
25 lipca 2018, 21:31
Ja stosuję sposoby tradycyjne- czyli dużo ćwiczeń i ruchu a także dobra, odpowiednio dopasowana do mnie dieta. Zamawiam catering z Wygdonejdiety, z nimi łatwiej mi trzymać się postanowień i godzin posiłków. A to wszystko w połączeniu daje mi zamierzone efekty;)
kilka razy się zastanawiałam czy ten catering dietetyczny to nie jest pic na wodę, nie masz przecież kontroli na to jakiej jakości produkty używają do przygotowywania potraw. Ja osobiście wolę sama gotować, choćby ze względu na celiakię - obawiałabym się zanieczyszczeń krzyżowych w takim cateringu. Dietę mam przygotowaną przez dietetyka, a że gotowac lubie to mi to nie przeszkadza :)

Luizz474
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Luizz474 » 10 sierpnia 2018, 15:46

Też wydaje mi się, że samodzielne gotowanie jest lepsze. Chociaż wiadomo, catering to spore udogodnienie ;)

Trejsi42
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Trejsi42 » 13 sierpnia 2018, 15:54

Taka bielizna nie pomoże jak nie będziesz ćwiczyć.

___

Depilacja laserowa - co to jest?

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 17 sierpnia 2018, 09:44

Jak dla mnie przede wszystkim dieta jest w stanie przynieść odpowiednie rezultaty, choć i odrobina ruchu nie zaszkodzi. Ja też skutecznie schudłam z cateringiem i w moim przypadku również był to catering Wygodnej Diety (https://www.wygodnadieta.pl). Trudno jest na początku zabrać się za siebie, jednak im wyraźniej widać z czasem rezultaty, tym więcej człowiek ma motywacji do dalszego działania. ;)
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

jania93
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jania93 » 17 sierpnia 2018, 22:57

najlepszym sposobem jest po prostu ruch

Kejtss91
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kejtss91 » 18 sierpnia 2018, 13:50

najlepszy sposób to po prostu mniej jeść :)

Olkka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Olkka » 21 sierpnia 2018, 13:50

Ja ze względu na brak wolnego czasu zdecydowałam się właśnie na catering i to z Wygodnejdiety;) Jem smacznie, zdrowo i regularnie. A co do wcześniejszych zarzutów odnośnie świeżości składników, to przecież gdyby coś było nie tak to od razu można wyczuć, a że posiadają certyfikat HACCP to jem spokojnie bo wiem, że wszytsko co od nich dostanę jest przygotowane w odpowiednich warunkach.

Awatar użytkownika
Sella10
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Sella10 » 30 sierpnia 2018, 14:47

A może catering dietetyczny będzie dobrym rozwiązaniem? Spójrzcie sobie w tym celu na przykład na cateromarket :)
Bliższa ciału koszula, niż sukmana

slither
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: slither » 13 września 2018, 19:48

Czy któraś z Was myślała o liposukcji? Znalazłam bardzo poważaną klinikę w Warszawie gdzie wykonują taki zabieg http://panekclinic.pl/chirurgia-plastyczna/
Jem bardzo zdrowo, regularnie ćwiczę, niestety moje ciałko ma duże opory z pozbyciem się tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Zabieg odsysania tłuszczu oczywiście wiąże się z dużym wydatkiem ale myślę, że jeśli to miałoby mi pomóc zrzuceniem tych kilku centymetrów to chętnie bym zaryzykowała :)
Czy macie jakieś doświadczenie w temacie liposukcji?

ODPOWIEDZ