sex telefon

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
lola35
Raczkujący
Raczkujący

sex telefon

Post autor: lola35 » 13 czerwca 2018, 19:49

Witajcie , mam takie nie typowe pytanie . Chodzi mi o sex telefony ktoś jeszcze z tego korzysta?

WrednaBaba
Raczkujący
Raczkujący

Re: sex telefon

Post autor: WrednaBaba » 14 czerwca 2018, 13:13

Jeśli sie utrzymują to i sa amatorzy takich uciech. Sama słyszałam o takim. Jak się pracuje wśród mężczyzn to wiele można się dowiedzieć. Panowie korzystają z takich telefonów z trzech powodów. Nie mają partnerki, wyładowują się i szukają nowych doznań.

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 30 września 2018, 22:29

Jeżeli szukasz dobrego seks telefonu to warto sprawdzić taki jak ten http://sextel24.com.pl znam wielu mężczyzn którzy dzwonia tutaj i sobie bardzo chwalą więc na pewno się na nie dzwoni. Tak jak powiedziała koleżanka jeżeli są na rynku wciąż to na pewno są i klienci, ja nie mam nic do tego nawet jakby mój chłop dzwonił bo to nie zdrada, a z chęcia byłabym przy tej rozmowie :)

batan
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: batan » 8 października 2018, 22:12

Szukam dobrego seks telefonu, ostatnio uznałem, że to może mi bardzo pomóc. Oglądam od jakiegoś czasu filmy erotyczne na https://www.4sex.pl/ i są bardzo fajne, ale uznałem, że seks telefon będzie idealnym dodatkiem do tego. Jeżeli ktoś z was może mi coś takiego polecić i to w niskiej cenie to będę z tego powodu bardzo ale to bardzo wdzięczny

bodal
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bodal » 10 października 2018, 11:35

naprawde ktoś jeszcze korzysta z takich sex telefonów?

ODPOWIEDZ