środki na odchudzanie bez recepty

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
zossia27
Raczkujący
Raczkujący

środki na odchudzanie bez recepty

Post autor: zossia27 » 22 marca 2018, 15:09

athleticbody.pl, najlepszy środek na odchudzanie, polecam tą stronę bardzo gorąco. To jest blog dla osób chcących zrzucić kilka kilo. Jeżeli jesteś tą osobą to bardzo polecam. Artykuł o suplementach diety jest bardzo konkretny, opisuje wszystkie składniki danych specyfików i jak one oddziałują na ciało. Interesujące bardzo

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: środki na odchudzanie bez recepty

Post autor: kfap » 22 marca 2018, 16:52

Ja jestem zdecydowaną przeciwniczką takich rozwiązań. Tabletki czy inne sztuczne specyfiki na odchudzanie to nie jest dobra dobra. Ja pamiętam miałam problem z okolicami brzucha, stosowałam różne diety i nie pomagało.

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 10 maja 2018, 09:03

Też radziłabym raczej takich tabletek unikać, bo nie są one niczym dobrym. Zdecydowanie skuteczniejsze rezultaty przynieść może catering dietetyczny. Mnie jak najbardziej udało się schudnąć, więc jak najbardziej polecam.

:P
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 10 maja 2018, 09:37

Polecam przy okazji rzucić okiem na plastry Sliminazer. W internecie znajdziecie wszystkie informacje, takie jak Sliminazer cena. Są to specjalistyczne plastry na odchudzanie, które usuwają złogi tłuszczu za pomocą specjalnych powłok dawkujących. Myślę, że efekty mogą być naprawdę ciekawe i warto się zastanowić nad tym rozwiązaniem.

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: idealna » 12 maja 2018, 22:38

Jak to okreslenie nawet słabo brzmi... środki na odchudzanie... masakra. Błagam dziewczyny - czy któras naprawde wierzy jeszcze w te gadki o dietach cud? Przeciez to sie nie trzyma kupy. Mamy XXI wiek? Sa metody - sa dietetycy a najbardziej sprawdzony srodek to wlasnie odpowiednio dobrana, regularna dieta, ktora utrzymuje sie juz zawsze. Przeciez w tej chwili sa nawet cateringi dietetyczne jak wlasnie macro bios bar. Biore od nich sama juz rok, bo to ogromny komfort i życia i tez swiadomosc tego ze ktos kontroluje diete za nas :) Przynajmniej tym nie trzeba sie martwic

balon
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: balon » 13 maja 2018, 12:54

Na zrzucenie zbędnych kilogramów najskuteczniejszy jest ruch. Systematyczny wysiłek fizyczny. A wspomóc takie odchudzanie możesz jakimiś środkami. Możesz podjechać i podpytać o jakiś suplement wspomagający .

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 16 maja 2018, 23:22

Zobacz sobie plastry odchudzające. Z tego co wiem są bardzo skuteczne i cieszą się pozytywną opinią. Do lata coraz mniej czasu ale nie warto faszerować się lekami - przynajmniej takie jest moje zdanie. Lepszą opcją są plastry, dieta i treningi jeśli masz czas.

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 23 maja 2018, 15:11

Podstawą skutecznego odchudzania jest zdrowa, zbilansowana dieta, połączona z regularnymi ćwiczeniami. Przy chęci utraty zbędnych kilogramów trzeba zadbać o to, aby dostarczyć organizmowi wszelkich składników odżywczych, białek, węglowodanów i przy tym nie wolno zapominać, jak istotne są witaminy. Można też sobie wspomóc plastrami na odchudzanie Sliminazer. Fajna alternatywa dla tabletek.
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2018, 10:17 przez elabarbara, łącznie zmieniany 1 raz.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 23 maja 2018, 18:03

Kiedyś próbowałam pić ocet jabłkowy na odchudzanie ale to strasznie niesmaczne jest. Zdecydowanie lepiej łyknąć sobie jakieś suplementy diety - a tych na rynku jest bardzo dużo. Polecam poczytać trochę więcej o takim rozwiązaniu.

WrednaBaba
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: WrednaBaba » 25 maja 2018, 12:13

Nie jestem zwolenniczką takich metod. Uważam że wystarczy regularnie się odżywiać, pięć razy dziennie nieduże porcje. Do tego jeść warzywa i owoce i zrezygnować z cukru, który jest bardzo kaloryczny. Zastąpić można go słodzikiem. Ja tak zrobiłam i widzę efekty. I spokojnie wbrew obiegowej opinii slodzik nie jest szkodliwy dla człowieka. Poza tym dużo ruchu. Ja wszystkim znajomym polecam pływanie - świetnie wspomaga odchudzanie.

aleksa.m1
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: aleksa.m1 » 25 maja 2018, 12:32

Dla mnie najlepszym środkiem na odchudzanie bez recepty są ćwiczenia (a najlepiej bieganie) i oczywiście zdrowa dieta. Innych dziwnych suplementów które działają cuda nie potrzeba. Chyba że ktoś ma ochotę ryzykować swoje zdrowie.

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Filozofia » 25 maja 2018, 16:11

Z tym bieganiem to też byłabym ostrożna, tyle sie o kontuzjach słyszy, najlepsze chyba jest pływanie, gdzieś pod okiem ratownika. Za to w środki na odchudzanie to ja nie wierzę. Raczej skłaniałabym się w kierunku eliminowania z pożywienia produktów szkodliwych, np. cukru. Zawsze mozna w zastepstwie zacząć stosować słodziki. Od pewnego czasu opinie w temacie aspartamu sie zmieniły. Mozna zatem ze spokojem go uzywać.

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 1 czerwca 2018, 12:06

Sporo jest różnych suplementów na odchudzanie dostępnych na rynku bez recepty. Nawet chcę jeden z nich zamówić dla mojej mamy, która zmaga się z nadwagą od kilku lat. Można je stosować niezależnie od wieku i gwarantują 100% bezpieczeństwa ze względu na naturalne składniki. Kupię mamie jeden w prezencie. Chyba będzie zadowolona?
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2018, 11:26 przez szuwarek, łącznie zmieniany 1 raz.

aleksandrak
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 14 czerwca 2018, 14:43

Absolutnie nie jestem zwolenniczką jakichkolwiek środków na odchudzanie, niestety na dłuższą mete to nie pomoże, a napewno bedzie efekt jojo. Sama zastanawiam się nad dietą i muszę przyznać, że catering dietetyczny to mega wygoda. Nie tylko dla tych co dbają o swoją sylwetkę, ale także dla osob zapracowanych, które nie mają czasu na zdrowe i zbilansowane posilki. Sama sie zastanawiam, bo jem byle co, a o godzinach już nie wspomnę. Napewno wyszłoby to na dobre dla mojego zdrowia.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 31 lipca 2018, 14:52

Jeśli mam być szczera, to nie sądzę, aby takie środki odchudzające były dobrym pomysłem. Schudnąć można poprzez zastosowanie odpowiedniej diety, a także zwiększenie aktywności fizycznej. Mówiąc o aktywności fizycznej mam na myśli nie tylko treningi cardio, spalające tłuszcz, ale tak trening FBW, czyli trening całego ciała.

ODPOWIEDZ