Maszyna do produkcji pierogów

Napiszcie o swoich biznesach, oczywiście, jeżeli chcecie się podzielić swoimi uwagami.
pamelakojder
Raczkujący
Raczkujący

Maszyna do produkcji pierogów

Post autor: pamelakojder » 10 maja 2019, 10:56

Hej dziewczyny, Prowadzę z mamą restaurację z kuchnią polską. Bardzo dobrze sprzedają się u nas pierogi, czasami aż brakuje rąk do pracy, a niestety nie stać nas na zatrudnienie osoby tylko do lepienia pierogów. Byłam ostatnio na targach gastronomicznych i widziałam bardzo fajne maszyny do lepienia pierogów. Cena była całkiem przyzwoita około 25 tyś tylko czy takie pierogi będą smakowały tak samo jak te lepione ręcznie?

Awatar użytkownika
hollywood
Raczkujący
Raczkujący

Re: Maszyna do produkcji pierogów

Post autor: hollywood » 14 maja 2019, 19:32

Dzięki za interesujące informacje. Myślę, że będą niezwykle przydatne.
Człowiek musi przejść przez różne etapy, zanim wypełni swe przeznaczenie.

Olgusia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Olgusia » 21 maja 2019, 10:16

Pierogi z maszynki są tak samo smaczne jak te lepione ręcznie, o smaku pierogów decyduje farsz, a nie robienie. Pracuję w restauracji gdzie pierogi są dość popularne i czasami również nie ma rąk do lepienie pierogów to ratujemy się maszynką, klienci nie czują różnicy. Bardzo dobrą maszynkę możesz dostać tutaj http://aaatech.pl/pierogarka-maszyna-do-produkcji-pierogow-pierozkow-uszek-ravioli-gyoza-4800-szth-lepi-klei-formuje-p-1009.html .

xxxyyy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: xxxyyy » 21 maja 2019, 10:45

Również polecam maszynkę do pierogów. Pierogi smakują z niej wyśmienicie a sporo oszczędzamy na dodatkowym pracowniku. U nas też mamy i w sumie ręcznie już prawie w ogóle nie robimy. Dużo czasu poświęcamy na idealne przygotowanie farszu, bo to najważniejsze. Maszynkę również mamy ze sklepu aaatech.pl jest sprawdzona.

Kajula
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kajula » 23 maja 2019, 13:28

Ta pierogarka z aaatech.pl jest dobra, my ją mamy u siebie w pierogarni, sprawdza się dobrze, pierogi wychodzą przepyszne

ODPOWIEDZ