Maszyna do wyrabiania knedli oraz pyz - wybór

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Maszyna do wyrabiania knedli oraz pyz - wybór

Post autor: KarolinaMM » 19 lipca 2022, 08:06

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie podpowiedzi na temat wyboru maszyn do wyrabiania knedli oraz pyz. W jakim przypadku mogę liczyć na bardzo dobrą jakość wykonania, wydajność i oczywiście odpowiednią automatyzację. Pozdrawiam i będę wdzięczny za podpowiedzi :)

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Re: Maszyna do wyrabiania knedli oraz pyz - wybór

Post autor: SandraLin » 20 lipca 2022, 10:22

Myślę, że tutaj mogę jak najbardziej polecić Wam do sprawdzenia bardzo dobrą ofertę tego typu sprzętu, czyli "Maszyna do Wyrobu Nadziewanych Knedli Pyz Kulek Mięsnych Owocowych Nadziewania Farszu" którą my znaleźliśmy w ofercie sklepu http://aaatech.pl/maszyna-do-wyrobu-knedli-pyz-kulek-miesnych-nadziewania-farszu-i-formowania-ciasta-p-1326.html który daje takie możliwości, jak 500-2000 sztuk bułek i pyz farszowych na godzinę, a do tego w granicach 25-160 g przez zmianę różnych rozmiarów form. Pozdrawiam serdecznie!

Paula88
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Paula88 » 20 lipca 2022, 21:33

A tutaj akurat jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczki i również uważam, że warto poświęcić więcej uwagi właśnie ofercie przygotowanej przez aaatech.pl u których będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm obsługi i naprawdę dobry stosunek cen do jakości i terminowością przeprowadzonych dostaw. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i oczywiście będzie to sprzęt który spełni Wasze wymagania w zakresie parametrów.

KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Post autor: KarolinaMM » 20 lipca 2022, 21:42

Ogromne dzięki za Wasze podpowiedzi i mam nadzieję, że jeszcze trochę temat nam się tutaj będzie w tym zakresie rozwijał!

EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Post autor: EmiliaSz » 21 lipca 2022, 12:07

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników odnośnie urządzeń gastronomicznych z oferty sklepu aaatech.pl gdzie akurat można znaleźć naprawdę rozbudowaną ofertę urządzeń, jednocześnie będziecie mogli liczyć na naprawdę dobre warunki cenowe oraz wsparcie ze strony obsługi. Akurat my ze wspomnianych przez poprzedników urządzeń korzystamy w naszej piekarni już od dłuższego czasu, sprzęt bardzo wydajny i jednocześnie zawodny.

ODPOWIEDZ