Firma w domu

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Firma w domu

Post autor: aleksandrak » 28 sierpnia 2018, 08:04

Czy firma w domu to dobry pomysł? Z własnego doświadczenia wiem, że nie bo praktycznie cały dzien jest się w pracy. Doszłam do wniosku, że warto byłoby cos postawic, nawet obok domu, ale jednak wychodzę zamykam i mnie tam nie ma. Jestem w domu dla rodziny. Może być małe, ale żeby juz nie płacic czynszu, wolę zapłacic ratę kredytu. Najmniejszy pawilon biurowy oferowany przez firmę posiada 17,5 m2, natomiast standardowy 35 m2. Każdy z nich jest ocieplany, całoroczny, o elewacji wykonanej całkowicie z drewna. Muszę skontaktować się z tą firmę i omówić szczegóły realizacji.

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Re: Firma w domu

Post autor: Skyler White » 28 sierpnia 2018, 14:55

Trochę zależy. Nie każdy chciałby mieć firmę w miejscu zamieszkania. Mnie na przykład cały czas wydawałoby się, że jestem w pracy. To raczej średnio przyjemne uczucie. ;)
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Awatar użytkownika
Pawlewski9
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Pawlewski9 » 28 sierpnia 2018, 16:25

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady w tym obszarze. Myślę, że bez wątpienia przydadzą mi się one :)
Po raz pierwszy w jego życiu czas zaczął biec szybciej, niżby sobie tego życzył, ale tym razem nie mógł uciec w sen minionych lat. Karty zostały rozdane, ale tym
razem nie wiedział, w jakiej grze bierze udział.

Awatar użytkownika
Sella10
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Sella10 » 28 sierpnia 2018, 19:04

Warto doradzić się znajomych w tym obszarze. Sądzę, że to może się naprawdę dobrze sprawdzić.
Bliższa ciału koszula, niż sukmana

Awatar użytkownika
Gal188
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Gal188 » 28 sierpnia 2018, 20:29

Sądzę, że dobrze byłoby doradzić się w tej materii znajomych. To może być najlepsze możliwe rozwiązanie.
Jest paradoksem, że człowiek odnajduje swoją wielkość i wartość swojej egzystencji w kruchości losu.

Awatar użytkownika
alkaM
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: alkaM » 6 października 2018, 23:21

Ja tak pracowałam i to prawda non stop jestes w pracy. Jednak taka praca ma też swje plusy. Mi o wiele łatwie tak zorganizowac opieke nad dziećmi.

kosmol
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: kosmol » 8 lutego 2019, 15:24

No własnie i to jest to o czym myśle. Praca w domu, by zająć się dziećmi. Ale jak taką prace znaleźć, albo co można robić by pracować z domu/w domu. Przeglądam nawet ogłoszenia o pracy zdalnej, ale prócz jakiś ankiet, zakładania kont czy innych wytworów nie znalazłam nic. Jak zatem to ogarnąć, da się?

patis
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: patis » 11 lutego 2019, 14:00

Da się. Mogę Ci podpowiedzieć być na temat pracy zdalnej porozmawiała z Polą Sobczyk z BrandAssist. Ona pracuje jak tak zwana Wirtualna Asystentka, chociaż obecnie to już ekspertka w tej dziedzinie i raczej szkoli niż pracuje, ale zaczynała jako WA. Zapytaj jej jak taka praca wygląda i co trzeba umieć, albo po prostu zobacz plan kursu.

Solinar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Solinar » 13 maja 2019, 12:13

Oczywiście, że firma w domu to dobry pomysł :) ja prowadzę swój własny paznokciowy biznes i wychodzę na tym całkiem dobrze :D jak się ma stałych klientów, stale się rozwija, jest się w stanie zaskakiwać swoich usługobiorców i oferować im coraz to inne rzeczy to na prawdę się kręci. Dodatkowo bardzo ważna kwestią jest jakość wykonywanych usług i narzędzia na jakich działamy. W mojej branży narzędzia i akcesoria maja kluczową rolę. Od lat zamawiam na https://www.dobrarada.com.pl/ lampy, żele, akryle, lakiery i wszelkiego rodzaju akcesoria. Jakość, jakość i rzetelność :) wtedy biznes można prowadzić właściwie wszędzie

Awatar użytkownika
hollywood
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: hollywood » 14 maja 2019, 19:30

Poszperajcie w Sieci w tym temacie. Na pewno się coś znajdzie.
Człowiek musi przejść przez różne etapy, zanim wypełni swe przeznaczenie.

ODPOWIEDZ