Cukiernia

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
konieczynka
Raczkujący
Raczkujący

Cukiernia

Post autor: konieczynka » 29 marca 2018, 18:00

Planuję otworzyć własną cukiernię. Zależy mi by znajdował się w niej sprzęt najwyższej jakości dlatego też szukam szukam sprawdzonych hurtowni, które posiadają tego typu rzeczy. Znacie może jakieś?

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Cukiernia

Post autor: histeryczka66 » 25 kwietnia 2018, 08:54

Jesli interesuje Cię dobry sprzęt to jeszcze warta uwagi jest firma Winterhalter - najwyższej jakości zmywarki i wyparzarki mają. A co najlepsze mają też opcje wypożyczania ich, więc nie trzeba na start kupować. No a w cukierni to na pewno takie urządzenia Ci się przydadzą

kaśkak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kaśkak » 23 czerwca 2018, 15:01

Fakt należy pamiętać o dobrym asortymencie ale KONIECZNIE należy pamiętać o dobrej reklamie. Ja swoją działalność reklamowałam poprzez agencję Fox Strategy Wrocław, rzetelnie podeszli do sprawy,bałam się ,że trochę mnie zbagatelizują,ponieważ to cukiernia ale nic bardziej mylnego !

mimmi
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: mimmi » 10 czerwca 2019, 09:56

Nie wiem dokładnie o jakim sprzęcie mówisz, ale jeśli chodzi o piece i maszyny do wypieku ciast to polecam ci firmę Hasborg

pamelakojder
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pamelakojder » 16 lipca 2019, 13:45

Dobrej jakości sprzęt gastronomiczny znajdziesz na pewno na http://aaatech.pl/ Sama jakiś czas temu zamawiałam u nich sprzęt jak otwierałam swoją restaurację w dość małym miasteczku. Musze przyznać, że sprzęt naprawdę bardzo dobry pod względem jakości. Warto zainwestować polecam.

Kajula
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kajula » 22 lipca 2019, 13:57

pamelakojder pisze:
16 lipca 2019, 13:45
Dobrej jakości sprzęt gastronomiczny znajdziesz na pewno na http://aaatech.pl/ Sama jakiś czas temu zamawiałam u nich sprzęt jak otwierałam swoją restaurację w dość małym miasteczku. Musze przyznać, że sprzęt naprawdę bardzo dobry pod względem jakości. Warto zainwestować polecam.
Polecam kupić od tej firmy smażalnik do lodów :) lody smażone to ostatnio u mnie robią furorę, klienci bardzo chwalą. Maszyna ta kosztuje około 2800zł, inwestycja niewielka a uwierz mi - popyt ogromny.

ODPOWIEDZ