Dodatkowa praca

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Re: Dodatkowa praca

Post autor: aleksandrak » 1 października 2018, 07:03

Prowadzenie własnej działalnosci to spore wyzwanie, ale też duza odpowiedzialność. Program SPEDTRANS 8 to zintegrowany system wspomagający zarządzanie spedycją i transportem. Jest znakomitym narzędziem również dla firm produkcyjnych i handlowych, które chcą zautomatyzować procesy logistyczne swojej firmy. Dzięki rozbudowanym rejestrom dokumentów można przeprowadzać wiele analiz zarówno finansowych jak i logistycznych. Mysle, ze moja firma skorzysta w przyszłosci z takich usług.

Awatar użytkownika
Darek22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Darek22 » 2 października 2018, 14:25

Warto też rozeznać się w tym temacie wśród znajomych. Wydaje mi się, że to może być bardzo dobre rozwiązanie :)
Ludzie zawsze żywią urazę do tych, którzy mają więcej od nich.

Awatar użytkownika
GN-MAX
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: GN-MAX » 2 października 2018, 15:08

Niezwykle przydatne informacje :) Dzięki wielkie za ich udzielenie :)
Chyba mam nadzieję na to, na co wszyscy liczymy - że ludzie będą widzieli nas takimi, jakimi naprawdę jesteśmy.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 31 marca 2019, 19:16

Byłam nie tak dawno temu na spotkaniu Mary Kay. Coraz poważniej zastanawiam się nad tym, żeby zostać konsultantką. Zawsze to jakiś dodatek do budżetu domowego, a wiem że dużo dziewczyn chwali te kosmetyki. Jest tu może jakaś konsultantka tej marki?

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 1 kwietnia 2019, 08:56

Według mnie są fajniejsze marki, których konsultantką można zostać. ;)
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

gola66
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gola66 » 13 maja 2019, 08:17

A mi się wydaje, że akurat Mary Kay jest w czołówce. Ja sobie akurat bardzo chwalę, a konsultantką jestem już ładnych parę lat. Co konkretnie chciałabyś wiedzieć?

aleksandrak
Milczek
Milczek

Post autor: aleksandrak » 11 czerwca 2019, 09:23

Jednak prowadząc własną firmę trzeba byc ostroznym na każdym kroku. Dzięki wdrożeniu zestawu iAML instytucje obowiązane mogą wypracować równowagę między spełnieniem obowiązków nałożonych przez ustawodawcę a obciążeniem nowymi procesami i procedurami. Aml https://www.iaml.com.pl/ jest dostosowane do każdej firmy - mikro i makro.

aleksandrak
Milczek
Milczek

Post autor: aleksandrak » 11 czerwca 2019, 09:24

Prowadzę własna firmę, staram sie korzystać z wszelkich udogodnień. System iAML został stworzony przez ekspertów z firmy Incaso Group – lidera na rynku rozwiązań dla instytucji obowiązanych w Polsce. Firma Incaso Group od ponad 15 lat działa w branży finansowej, przeprowadzając przez zmiany prawne i ustawodawcze największe banki, towarzystwa ubezpieczeniowe oraz tysiące innych podmiotów i instytucji.

ODPOWIEDZ