Własna restauracja

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
Nora
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Własna restauracja

Post autor: Nora » 21 kwietnia 2020, 21:49

Jak pewnie większość z nas, siedzę ostatnio w domu, więc mam więcej czasu na przemyślenia. Zaczęłam się zastanawiać nad otwarciem własnej działalności, myślę konkretnie o pizzerii. Ktoś z Was prowadzi może taką franczyzę? Od czego zacząć?

oedagrasso
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: oedagrasso » 23 kwietnia 2020, 21:06

Dzień dobry, z pewnością zainteresuje Panią propozycja otwarcia własnej pizzerii DaGrasso na zasadzie franczyzy. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
• oferujemy sprawdzony know-how
• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso

Hydra
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Hydra » 6 lipca 2020, 13:34

Moja siostra ma niewielki lokal i długo szukała środków profesjonalnych do sprzątania. Znalazła je na https://petrusserwis.pl/profesjonalne-srodki-czystosci.html?usage=28 możesz sprawdzić, bo na pewno przydadzą się i tobie. Mało kto o tym myśli przy wejściu w branżę gastro, a przecież środki do sprzątania i w ogóle artykuły higieniczne też są ważne. Tam mają dobre ceny i z tego, co opowiada siostra, ich produkty są wydajne. Z resztą czasem mi odlewa trochę na próbę do sprzątania w domu i przyznaję, że są niezwykle skuteczne a efekty ich stosowania utrzymują się bardzo długo :)

pamelakojder
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pamelakojder » 7 lipca 2020, 18:05

Ja prowadzę własną małą restaurację to polecam nawiązać współpracę z http://jabex.com.pl jest to firma posiadająca świetnej jakości dodatki do deserów. Sama z nimi współpracuję już od dłuższego czasu i jestem zachwycona, zresztą klienci również.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 13 września 2020, 20:19

jeśli szukacie systemu kas do swoich biznesów to mogę wam polecić firmę dotykacka, korzystam z ich narzędzi, jestem zadowolona, prosta obsługa i jest bezpiecznie

Nora
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Nora » 14 września 2020, 20:20

Słuchaj, a możesz powiedzieć, czy to są takie kasy dotykowe? Myślisz, że sprawdzą się w lokalu gastronomicznym? łatwe w obsłudze?

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 12 października 2020, 21:38

sprawdzą się na pewno, mają ciekawe funkcje dla gastronomi np. mobilny kelner, system rezerwacji, happy hours, wejdź na ich stronę i tam jest zakładka gastronomia

Djankas
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Djankas » 7 stycznia 2021, 10:21

Na kuchni musisz zapewnić pracownikom odpowiedni ubiór, chodzi o to, że jeśli ubrania pracownika narażone są na zniszczenie - a w gastronomi są- to pracodawca musi zapewnić im odzież roboczą. Ewentualnie wypłacasz im ekwiwalent jeśli pracują w swoich. Ale jednolity ubiór to też budowanie wizerunku firmy i reklama, więc lepiej jak zainwestujesz w to i zrobisz z tego znak rozpoznawczy firmy. Dobrej jakości odzież gastronomiczną, która posłuży przez długi czas znajdziesz u Studio-Siedem.com.pl Są tam fartuchy, przepaski i wszystko co potrzebne w restauracji. Haft na ubraniu prezentuje się bardzo elegancko. A materiał jest trwały, znosi częste pranie w wysokich temperaturach, nie mechaci się, a kolor nie blaknie.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 4 października 2021, 21:18

Ja z kolei polecę zmywarki gastronomiczne, bo widzę że jeszcze nikt nie podał konkretnej marki. Według mnie najlepsze sprzęty – kapturowe, poblatowe itp. robi marki Winterhalter. W kategorii jakości, wydajności, niezawodności to nie mają sobie równych. Wiele restauratorów sobie chwali. Zapytałabym ich doradcę, na pewno podpowie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

rozalinda
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rozalinda » 29 października 2021, 14:27

są tu osoby które mają punkty z jedzeniem typu kebab?? Zastanawiam się współnie z męzem nad otworzeniem takiego punktu, mąż znalazł sieć Barfa Kebab, po dłuższych rozmyślaniach chyba właśnie na tą firmę się zdecydujemy. Jak się wam prowadzi takiego typu biznes?

Joasiek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Joasiek » 25 marca 2022, 21:25

Czy jedli byście w restauracji, gdybyście mieli gwarancję, że jest to jedzenie w 100% zdrowe?
Co taka restauracja musi mieć, by was skusić, co musi oferować?

Pytam, bo chcę otworzyć taką restaurację, dlatego mówcie na co zwracacie uwagę.
Mówcie również o tym co powinnam zrobić, czego nie powinnam zrobić, oraz o czym nie mogę zapomnieć chcąc otworzyć restaurację do której mieli byście chodzić zdrowo jeść.

ODPOWIEDZ