Blogowanie

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
fiona45
Raczkujący
Raczkujący

Blogowanie

Post autor: fiona45 » 29 września 2017, 09:01

Co sądzicie o blogowaniu? czy jest w tym przyszłość? Sprawdzi się coś takiego? Jak wy to widzicie? Czytałam o tym dużo na; adnext.pl/dokad-zmierza-polska-blogosfera i przyznam, że mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi i jest co do poczytania na ten temat.

Mareczek
Milczek
Milczek

Re: Blogowanie

Post autor: Mareczek » 30 września 2017, 22:33

Dlaczego nie, jest to jakaś forma dotarcie do potencjalnych użytkowników. Ja jestem za.
Kobiety i biznes.

kasiakasia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kasiakasia » 5 października 2017, 16:10

moim zdaniem to bardzo opłacalny biznes, jeśli potrafimy się wybić. Ja założyłam bloga i w tym roku jade na Europejskie Forum Gospodarcze
Łódzkie 2017. Mam nadzieje, że dowiem się tam czegoś przydatnego. :)

ela677
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: ela677 » 30 października 2017, 18:27

Blogi są coraz popularniejsze i z pewnością są dobrym pomysłem na zarabianie. Jednak musisz pomyśleć o pozycjonowaniu. Bez tego nikt nie trafi na Twojego bloga. Aż do 70% wejść na stronę, to wejścia z wyszukiwarki. Jednak żeby Twój blog był widoczny w wyszukiwarkach konieczne jest pozycjonowanie.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 22 listopada 2017, 13:04

Internet daje nam takie szeroki możliwości, że bez trudu znajdziecie sposób na prace w domu i to taką całkiem dobrze płatną. Najbardziej chyba opłaca się założyć swojego bloga i fanpage, o takiej tematyce, która was interesuje. Będzie wam łatwo go zapełnić odpowiednimi treściami, a potem przystąpić do odpowiedniej ofensywy finansowej :D Polecam programy afilacyjne, zobaczcie jak do nich przystąpić mylead.pl, dzięki dopasowanym reklamom możecie wyciągnąć sporo gotówki każdego dnia.

haluks2
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: haluks2 » 22 listopada 2017, 13:19

Blogowanie to na pewno jest zajęcie przyszłościowe. Ja z myślą o blogu planuję zakup laptopa i szukam głównie takich do pracy mobilnej, choć podejrzewam, ze z mojego bloga kulinarnego długo nie będę miała jeszcze jakiegoś dochodu.

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izabela44 » 12 marca 2018, 10:21

samoa pisze:
22 listopada 2017, 13:04
Internet daje nam takie szeroki możliwości, że bez trudu znajdziecie sposób na prace w domu i to taką całkiem dobrze płatną. Najbardziej chyba opłaca się założyć swojego bloga i fanpage, o takiej tematyce, która was interesuje. Będzie wam łatwo go zapełnić odpowiednimi treściami, a potem przystąpić do odpowiedniej ofensywy finansowej :D Polecam programy afilacyjne.
Masz rację. Programy afiliacyjne to spora szansa. Czytałam trochę o tym ostatnio i faktycznie wychodzi na to, że całkiem sporo można na tym zarobić.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 23 maja 2018, 22:04

Jeżeli ktoś myśli na powaznie o blgoowaniu, to powinien kupić dobry hosting, n aktórym założy bloga i swoją domenę. U Hekko to można wzsystko kupić za rozsądne pieniądze. Ddoatkowo jest wsparcie techniczne, a jak wiadomo blogerzy nie lubią za przyjaźnią się z kwestiami technicznymi.

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 2 czerwca 2018, 20:45

Ja lubie blogi czytać :) ostatnio podczas remontu zaraziłam tym równiez męża ponieważ podsunełam mu pomysł na pokój dzieci. Bardzo mu sie spodobało i urzadził go według artykułu. Muszę przyznać że wyszło mu to koncertowo :)

Wiki80
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Wiki80 » 2 czerwca 2018, 20:58

mi się wydaje że teraz naprawdę ciężko jest się przebić bo jest spora konkurencja

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 3 czerwca 2018, 11:27

Blogowanie to może być naprawdę fajne źródło dochodu ale sporo pracy cię czeka jesli obierzesz taką drogę. Przede wszystkim musisz zadbać o strone www. Przyda ci sie porządny hosting dedykowany.

mariiks
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: mariiks » 14 czerwca 2018, 15:05

Czy ja wiem, czy to jest takie przyszłościowe. Prowadzenie bloga najczęściej wiąże się z poświęcaniem dużej ilości czasu, by robić research, przygotowywać grafiki i tematy, które nadają się do opisania, nie mówiąc już o tym, ile godzin trzeba poświęcić na tworzenie samej zawartości wpisów. To trzeba by faktycznie nie pracować, by móc się zajmować blogiem na tyle, by przyciągać miesięcznie duży ruch. Dlatego prywatnie powstaje dużo blogów, ale równie dużo ich upada. Tu trzeba mieć plan i nie poprzestawać na samym blogu, ale oprócz tego robić coś jeszcze.

Niska9
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Niska9 » 21 czerwca 2018, 08:33

Moim zdaniem, jeżeli ktoś już zabiera się za blogowanie, to powinien mieć o czym pisać. Ja na przykład lubię czytać tylko wartościowe blogi, na których mogę przeczytać ciekawe artykuły, które na przykład do czegoś mnie zainspirują. Ostatnio bardzo często zaglądam na blog Dariusza Stasika. Autor opisuje tam między innymi relacje ze swoich dalekich podróży i jest dla mnie inspiracją do planowania swoich wyjazdów :D

wandyja
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: wandyja » 7 lipca 2018, 13:21

Mój były chłopak osiem lat temu założył bloga,wtedy był windykatorem a obecnie tylko ten blog jest jego źródłem utrzymania i to ponoć nie złym a zatem da się.

ODPOWIEDZ