Sklep internetowy?

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
gosiaczek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Sklep internetowy?

Post autor: gosiaczek » 20 stycznia 2018, 17:38

Tylko musisz porządnie pomyśleć o odpowiedniej reklamie. :) na przykład jakieś gadżety dla klientów, to zawsze się dobrze kojarzy i daje dobre efekty

mgryk
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: mgryk » 20 stycznia 2018, 22:15

Zapewne prowadząc sklep zdarzy Ci się sprzedawać przedmioty innym przedsiębiorcom, którzy będą chcieć na nie nie paragon, a fakturę. Może Ci się przydać wtedy oprogramowanie przy pomocy którego nie tylko bez problemu wystawisz fakturę, ale również poprowadzisz całą księgowość swojego przedsiębiorstwa.

kosmol
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: kosmol » 22 stycznia 2018, 17:25

Swojego czasu też interesowałam się tematem. Przeanalizowałam wiele ofert , które znalazłam po frazach hurtownia tanich swetrów damskich w wólce kosowskiej i doszłam do wniosku, że bez odpowiedniego zaplecza w postaci potencjalnych klientów z bloga, czy grupy społecznościowej oraz finansowania nie mam szans w starciu z konkurencją. Temat trafił, póki co w odstawkę.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 8 lutego 2018, 10:21

Fajnie, że chcesz założyć własny sklep. Sama szczerze mówiąc zastanawiam się nad tym. A co chcesz dokładnie sprzedawać i gdzie planujesz zaopatrywać się w towar? Bo teraz z tego co wiem to mnóstwo osób sprowadza produkty z Chin i z tego co wiem jest to opłacalne. Moja znajoma nawet jakiś czas temu korzystała z agencji celnej, żeby sprowadzić towar z Chin do swojego sklepu. Może powinnaś nad tym pomyśleć...

Ania85K
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Ryby

Post autor: Ania85K » 9 lutego 2018, 08:32

Działania marketingowe muszą być odpowiednio dobrane do biznesu jaki chcemy wypromować. Przy sklepie internetowym warto spróbować wprowadzić kampanie Google Adwords. Można się zdziwić jak bardzo może to wpłynąć na wzrost sprzedaży. Wile firm teraz oferuje tego tego typu usługi. Warto spróbować.

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 9 lutego 2018, 09:17

W sumie za pośrednictwem internetu sprzedawać można naprawdę przeróżne rzeczy i w sumie nic w tym dziwnego, że tak wiele osób marzy o otworzeniu własnej firmy związanej właśnie z tym. Sporo osób dziś interesuje się zdrowym żywieniem, czy sportem, więc ciekawym wyjściem jest otworzenie sklepu, który oferowałby produkty dla sportowców. W sumie zaopatrywać można się w jakichś hurtowniach, ponieważ sprzedaż hurtowa suplementów jest dla nich codziennością. Ja sama myślałam kiedyś o takim biznesie i może uda mi się coś w tym temacie w tym roku zdziałać. ;)
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 19 lutego 2018, 11:19

Prowadzenie sklepu internetowego to spore wyzwanie ale na szczęście na rynku jest sporo narzędzi, które znacznie ułatwiają codzienną pracę. Zerknij sobie na ofertę BlueMedia. Oferują system płatności internetowych, można też skorzystać z ich programu faktura.pl jeśli prowadzisz księgowość we własnym zakresie.

Gali
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Gali » 19 lutego 2018, 13:55

sklep internetowy to dobry pomysł. Ale nie zapominać można o jego dobrej reklamie. Poczytajcie sobie w necie jak darmowymi sposobami można taki sklep rozreklamować. Warto też skorzystać z facebooka ale to już opcja płatna

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 20 lutego 2018, 12:53

Mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie sklep internetowy. Z tego co wiem dih również zakłada sklepy online. Chyba się do nich zgłoszę bo sama niestety na pewno nie dam rady ogarnąć sklepu.

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 24 lutego 2018, 18:47

Mi też chodzi po głowie, żeby otworzyć sklep internetowy. Na pewno trzeba będzie pod niego podpiąć jakiś sprawdzony system płatności online. Ciekawą ofertę w tym zakresie ma platforma przelewy24. Umożliwia szybkie dokonanie płatności za towar czy usługę dla klienta, a sklep w zasadzie otrzymuje te środki natychmiastowo. Ogromnym atuttem jest też możliwość zapłaty na wiele różnych sposobów jak chociażby BLIK.

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 17 marca 2018, 15:29

Sklep internetowy możesz załozyć samodzielnie. To wcale nie jest trudne. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach to firma dih.pl założy sklep za Ciebie. Mają bardzo duże doświadczenie i cieszą się zaufaniem klientów.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 23 marca 2018, 19:42

Mam dla Was bardzo ciekawą informacje. Mianowicie jakiś czas temu zamawiałem przez sklep internetowy zabawki dla mojego dzieciaka, jednak gdy przyszły od razu zauważyłem, że jest z nimi coś nie tak. Znalazłem na internecie stronkę kodyean.pl ,gdzie po specjalnym kodzie można sprawdzić, gdzie dany produkt został wyprodukowany. Okazało się, że sprzedawca mnie oszukał. Polecam korzystać z takiej stronki, bo naprawdę wiele można na tym skorzystać

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 29 marca 2018, 17:14

Jeśli zamierzasz prowadzić sprzedaż także dla klientów zagranicznych to warto mieć sprawdzony namiar na firmę, która zajmie się wysyłką towaru a Ty będziesz mieć pewność, że paczki będa sprawnie dochodzić do klientów. Zerknij sobie na ofertę firmy GLS, która za pośrednictwem brokera BrokerKurier.pl realizuje takie wysyłki. Maja niskie ceny a kurira zamawia się szybko online.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 28 maja 2018, 22:56

Sklep internetowy to fajny pomysł na biznes. Jednak, żeby go założyć trzeba najpierw wybrać dobry hosting. Polecam Hekko - mają tanie pakiety dla początkujących firm, a potem z czasem można je rozbudować, gdy klientów pojawi się więcej.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 29 maja 2018, 13:35

A czy ktoś z was może korzysta z elektronicznego obiegu dokumentów? Właśnie znalazłam taką ofertę tutaj http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow i zastanawiam się czy z niej nie skorzystać. Z tego co wiem pozwala to zminimalizować niektóre koszta związane przykładowo z administracją oraz poprawić wydajność przepływu informacji nawet o 36%. Co sądzicie o takiej opcji?

ODPOWIEDZ