Własna restauracja

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
Nora
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 133
Rejestracja: 30 marca 2019, 01:05
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Własna restauracja

Post autor: Nora » 21 kwietnia 2020, 21:49

Jak pewnie większość z nas, siedzę ostatnio w domu, więc mam więcej czasu na przemyślenia. Zaczęłam się zastanawiać nad otwarciem własnej działalności, myślę konkretnie o pizzerii. Ktoś z Was prowadzi może taką franczyzę? Od czego zacząć?

oedagrasso
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwietnia 2020, 15:23

Re: Własna restauracja

Post autor: oedagrasso » 23 kwietnia 2020, 21:06

Dzień dobry, z pewnością zainteresuje Panią propozycja otwarcia własnej pizzerii DaGrasso na zasadzie franczyzy. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
• oferujemy sprawdzony know-how
• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso

Hydra
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 kwietnia 2020, 14:19

Re: Własna restauracja

Post autor: Hydra » 6 lipca 2020, 13:34

Moja siostra ma niewielki lokal i długo szukała środków profesjonalnych do sprzątania. Znalazła je na https://petrusserwis.pl/profesjonalne-srodki-czystosci.html?usage=28 możesz sprawdzić, bo na pewno przydadzą się i tobie. Mało kto o tym myśli przy wejściu w branżę gastro, a przecież środki do sprzątania i w ogóle artykuły higieniczne też są ważne. Tam mają dobre ceny i z tego, co opowiada siostra, ich produkty są wydajne. Z resztą czasem mi odlewa trochę na próbę do sprzątania w domu i przyznaję, że są niezwykle skuteczne a efekty ich stosowania utrzymują się bardzo długo :)

pamelakojder
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 60
Rejestracja: 27 września 2018, 09:44

Re: Własna restauracja

Post autor: pamelakojder » 7 lipca 2020, 18:05

Ja prowadzę własną małą restaurację to polecam nawiązać współpracę z http://jabex.com.pl jest to firma posiadająca świetnej jakości dodatki do deserów. Sama z nimi współpracuję już od dłuższego czasu i jestem zachwycona, zresztą klienci również.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 151
Rejestracja: 7 listopada 2018, 21:08

Re: Własna restauracja

Post autor: quiqui » 13 września 2020, 20:19

jeśli szukacie systemu kas do swoich biznesów to mogę wam polecić firmę dotykacka, korzystam z ich narzędzi, jestem zadowolona, prosta obsługa i jest bezpiecznie

Nora
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 133
Rejestracja: 30 marca 2019, 01:05
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Własna restauracja

Post autor: Nora » 14 września 2020, 20:20

Słuchaj, a możesz powiedzieć, czy to są takie kasy dotykowe? Myślisz, że sprawdzą się w lokalu gastronomicznym? łatwe w obsłudze?

quiqui
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 151
Rejestracja: 7 listopada 2018, 21:08

Re: Własna restauracja

Post autor: quiqui » 12 października 2020, 21:38

sprawdzą się na pewno, mają ciekawe funkcje dla gastronomi np. mobilny kelner, system rezerwacji, happy hours, wejdź na ich stronę i tam jest zakładka gastronomia

Djankas
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 stycznia 2021, 14:28

Re: Własna restauracja

Post autor: Djankas » 7 stycznia 2021, 10:21

Na kuchni musisz zapewnić pracownikom odpowiedni ubiór, chodzi o to, że jeśli ubrania pracownika narażone są na zniszczenie - a w gastronomi są- to pracodawca musi zapewnić im odzież roboczą. Ewentualnie wypłacasz im ekwiwalent jeśli pracują w swoich. Ale jednolity ubiór to też budowanie wizerunku firmy i reklama, więc lepiej jak zainwestujesz w to i zrobisz z tego znak rozpoznawczy firmy. Dobrej jakości odzież gastronomiczną, która posłuży przez długi czas znajdziesz u Studio-Siedem.com.pl Są tam fartuchy, przepaski i wszystko co potrzebne w restauracji. Haft na ubraniu prezentuje się bardzo elegancko. A materiał jest trwały, znosi częste pranie w wysokich temperaturach, nie mechaci się, a kolor nie blaknie.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 168
Rejestracja: 12 października 2017, 13:36
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Własna restauracja

Post autor: samoa » 4 października 2021, 21:18

Ja z kolei polecę zmywarki gastronomiczne, bo widzę że jeszcze nikt nie podał konkretnej marki. Według mnie najlepsze sprzęty – kapturowe, poblatowe itp. robi marki Winterhalter. W kategorii jakości, wydajności, niezawodności to nie mają sobie równych. Wiele restauratorów sobie chwali. Zapytałabym ich doradcę, na pewno podpowie najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

rozalinda
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 74
Rejestracja: 24 stycznia 2019, 21:53

Re: Własna restauracja

Post autor: rozalinda » 29 października 2021, 14:27

są tu osoby które mają punkty z jedzeniem typu kebab?? Zastanawiam się współnie z męzem nad otworzeniem takiego punktu, mąż znalazł sieć Barfa Kebab, po dłuższych rozmyślaniach chyba właśnie na tą firmę się zdecydujemy. Jak się wam prowadzi takiego typu biznes?

ODPOWIEDZ