Sklep internetowy?

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
Awatar użytkownika
pekala07
Raczkujący
Raczkujący

Re: Sklep internetowy?

Post autor: pekala07 » 19 września 2018, 13:31

Warto poszperać w tym temacie w Internecie. Nie powinno być z tym żadnych większych kłopotów.

BarbarkaT
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: BarbarkaT » 17 października 2018, 11:39

Ja właśnie zaczynam z projektem swojego sklepu internetowego. na razie to pusta strona, ale przygotowania trwają.

Alleyandro
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Alleyandro » 24 października 2018, 10:16

Co myślicie o postawieniu takiego sklepu z zabawkami dla dzieci?

damian443676
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: damian443676 » 25 października 2018, 08:27

W tym wątku zauważyłem dwa bardzo dobre sklepy internetowe. Może kiedyś coś w tych sklepach kupię jak będę miał ochotę.

Awatar użytkownika
Fernia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Fernia » 25 października 2018, 17:02

Nie mam doświadczenia w tym zakresie. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
Och, skąd, to kosztuje znacznie więcej niż życie. Mordowanie niewinnych ludzi? Żeby to robić, trzeba poświęcić wszystko, czym się jest.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 30 października 2018, 15:39

Sklep internetowy to bardzo dobry pomysł na biznes :) Sama prowadzę własny sklep online, gdzie sprzedaję rękodzieło. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że w tej branży bardzo ważne są opakowania, w których wysyłamy przedmioty. Ja zamawiam je u viki.com.pl i jestem bardzo zadowolona :) Opakowania tekturowe i koperty, które zamawiam, są naprawdę porządne i trwałe :)

Luizz474
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Luizz474 » 27 grudnia 2018, 09:39

Stworzenie dobrego sklepu internetowego oraz efektywne jego prowadzenie na pewno nie jest rzeczą prostą, ale wykonalną. Musimy pamiętać jednak, że oprócz ładnego interfejsu czy skutecznej reklamy sklepu, bardzo ważna jest też jego funkcjonalność oraz zapewnienie wygodnych płatności. Jedną z nowoczesnych usług stworzoną przez KIR jest system szybkich płatności online Paybynet. Szczegóły na jego temat znajdują się na stronie. Zapewnia on szybką realizację transakcji przez kupującego bez udziału pośredników i ponoszenia dodatkowych kosztów przez klientów. Każda transakcja obsługiwana jest indywidualne. Według mnie to must have w każdym sklepie internetowym. :)

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Filozofia » 8 stycznia 2019, 13:13

Żeby sklep mógł dobrze działać potrzebny jest dobry marketing, taki przy współpracy z agencją zajmująca się pozycjonowaniem stron internetowych. Dzięki takiej współpracy nasza strona w internecie szybuje w górę, odwiedza ją większa ilość osób, co przekłada się na większy dochód. A chyba o to chodzi, by biznes lepiej działał.

pink56
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pink56 » 10 lipca 2019, 15:44

Myślę, że nie jest to trudny temat do ogarnięcia. Dobra reklama będzie Ci potrzeba i jakościowe produkty. Jako formę reklamy możesz sobie zamówić pudełka wysyłkowe z logo sklepu.

ODPOWIEDZ