meble z palet

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
polina
Raczkujący
Raczkujący

meble z palet

Post autor: polina » 30 października 2017, 19:23

Wiecie może do czego można wykorzystać palety. Mam kilka zbędnych na placu i zastanawiam się co z nich zrobić.. Teraz modne są meble, może coś w tym kierunku?

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: meble z palet

Post autor: Niska9 » 3 listopada 2018, 12:42

A gdzie najlepiej zamówić takie palety? Widziałam takie palety drewniane w ofercie firmy Tefra z Poznania na stronie http://www.tefra.com.pl/palety-jednorazowe/. Nie jestem jednak pewna, czy jako osoba prywatna mogę sobie u nich takie palety kupić, czy musiałabym raczej posiadać własny magazyn i firmę... Jak sądzicie? A Wy gdzie zaopatrywaliście się w palety do produkcji takich właśnie mebli? Ile za nie płaciliście?

hubert443
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: hubert443 » 7 listopada 2018, 09:03

O takich meblach kiedyś mi kumpel opowiadał,a ja mu nie wierzyłem że takie meble są.Dla mnie jest to po prostu nowina tak naprawdę.

jablkowyarbuz
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jablkowyarbuz » 16 listopada 2018, 13:03

Przecież meble z palet są cudowne! Uwielbiam np takie łóżka, i zawsze chciałam takie mieć. Szczególnie gdy paleta jest pomalowana na biało. Super to wygląda.

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izabela44 » 18 listopada 2018, 18:37

Mnie nie przekonują. Zwłaszcza we wnętrzach. W salonie bardziej podobają mi się tego typu https://www.promarkmeble24.pl/category/ ... poczynkowe klasyczne zestawy wypoczynkowe. Ale takie meble palet świetnie mogą wyglądać we wnętrzach loftowych.

ODPOWIEDZ