Dodatkowa praca

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Dodatkowa praca

Post autor: samoa » 26 lutego 2018, 12:01

Cześć! Słyszałam ostatnio bardzo dużo o zarabianiu przez Internet, a że mam trochę mocy przerobowych po wyjściu z biura, to myślałam żeby skorzystać. Hitem są podobno sieci afiliacyjne, a zarabia się na nich np. za zapisanie się do newslettera, rejestrację formularza kontaktowego, prowizję od sprzedazy jakiś produktów etc. Ta platforma: mylead.pl to umożliwia. Pytanie tylko, czy warto z tego skorzystać? Macie jakieś doświadczenia w zarabianiu przez Internet?

bilardka
Raczkujący
Raczkujący

Re: Dodatkowa praca

Post autor: bilardka » 4 marca 2018, 18:58

w domu to pracowalam pewien czas w telemarketingu.. praca spoko ale malo oplacalna finansowo.. teraz szukam pracy stalej..

pawel445
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pawel445 » 27 lipca 2018, 08:43

Trudno znaleźć dobrą prace przez internet według mnie.Mój kolega szukał dobrej pracy chyba około trzech lat aż wreszcie znalazł.

Awatar użytkownika
agnezka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: agnezka » 27 lipca 2018, 12:14

Ja bym poszperała w tym obszarze w Internecie. Sądzę, że w necie bezsprzecznie coś ciekawego się znajdzie ;)
W życiu chodzi o coś więcej niż tylko bycie szczęśliwym.

Awatar użytkownika
matapan
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: matapan » 27 lipca 2018, 12:20

Wydaje mi się, że w tym obszarze tematycznym da się znaleźć porady oraz informacje w Internecie. Z całą pewnością!
Żyje się po to, żeby być szczęśliwym.

Awatar użytkownika
Hanna202
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Hanna202 » 27 lipca 2018, 16:13

Ja się niestety nie bardzo znam w tym temacie. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 10 sierpnia 2018, 13:01

Mnie natomiast zastanawia, czy ktoś z was korzystał z pomocy bisar.pl ? To agencja pracy z długoletnim doświadczeniem. Z tego, co przeczytałam na ich stronie internetowej, to zajmują się również zatrudnianiem obcokrajowców, w tym Ukrainców.

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izabela44 » 13 sierpnia 2018, 13:03

Nie wiem czy taka praca przez internet może przynieść zysk. Może lepiej jest poszukać czegoś stacjonarnie? Może jakaś agencja hostess miałaby pracę. Akurat sama jako hostessa pracowałam i to była fajna praca - ciekawa i dająca sporo satysfakcji. No i zarobek pewny.

aleksandrak
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 25 sierpnia 2018, 08:04

Jeszcze kilka lat temu szukałam każdej dodatkowej pracy aby udało mi się przezyc w wielkim mieście. W koncu powiedziałam stop, nie po to konczylam studia zeby ledwo wiazac koniec z koncem. Postanowiłam załozyc własna firme i wkonczy zyc godnie. Czasami nachodzą mnie pytania czy wszystko dobrze robię, po prostu jak prowadzić firmę?

zofialipska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: zofialipska » 10 września 2018, 10:36

Wybierając studia miałam na uwadze to że moje wykształcenie oprócz pracy na etacie da mi również możliwość znalezienia dodatkowego płatnego zajęcia. Dzięki studiom informatycznym nie jest to trudne. Dodatkową pracą może być np robienie stron internetowych.

Awatar użytkownika
ruggers09lp
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ruggers09lp » 14 września 2018, 11:59

W Internecie z całą pewnością znajdą się sprawdzone porady w tym obszarze. Nie ma co do tego wątpliwości...

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 15 września 2018, 12:05

Kilka lat temu zostałam konsultantką AVON i nawet obecnie przy normalnej pracy sobie dorabiam. Dodatkowo dzięki temu otrzymałam spory rabat na ich produkty, więc więcej pieniędzy zaoszczędzam. Odezwijcie się do nich, a na pewno coś się znajdzie, bo z tego co wiem potrzebują cały czas sporo osób :)

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 20 września 2018, 14:18

zofialipska pisze:
10 września 2018, 10:36
Wybierając studia miałam na uwadze to że moje wykształcenie oprócz pracy na etacie da mi również możliwość znalezienia dodatkowego płatnego zajęcia. Dzięki studiom informatycznym nie jest to trudne. Dodatkową pracą może być np robienie stron internetowych
Spróbować można również rozwinąć skrzydła w e-marketingu. Z tego co czytałem w ciągu dwóch semestrów można się na prawdę wiele nauczyć i oprócz pracy na etacie zawsze można wykonywać coś z marketingu po godzinach ;) Drugie wyjście to możliwa praca w zawodzie marketingowca - może to akurat będzie inspiracja do zmiany obecnego stanowiska ? :) Rok to niewiele, a zawsze warto próbować ;)

rinka9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: rinka9 » 20 września 2018, 15:27

Praca przez internet jest dobra, ale na chwilę i jako dodatkowe źródło dochodu. Zazwyczaj jest niestety mało opłacalna, bo pracodawcom się wydaje, że jak siedzę w domu i nie mam szefa nad głową to nic nie robię. Poza tym nie ma się stałego kontaktu z ludźmi, a tego zaczyna po jakimś czasie brakowac

Awatar użytkownika
jefowlf
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jefowlf » 24 września 2018, 13:06

W Internecie jest całe mnóstwo informacji na ten temat. Wystarczy trochę poszukać.
tylko jedno ziarnko piasku w jednej chwili, tylko jedna sprawa w jednej chwili.

ODPOWIEDZ