Sklep internetowy?

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
Awatar użytkownika
karambol07
Raczkujący
Raczkujący

Re: Sklep internetowy?

Post autor: karambol07 » 30 maja 2018, 16:42

Myślę, że przydadzą mi się to porady :) Dzięki wielkie, na pewno skorzystam :)
Grawitacja nie istnieje, to życie po prostu jest ciężkie.

Ola3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ola3 » 8 czerwca 2018, 12:07

Trzeba zacząć od tego, że koniecznie musimy znaleźć dobrą firmę, która ogarnia takie rzeczy i zapewni nam dobrą obsługę takiego sklepu internetowego. Ja mogę polecić tą stronkę http://ideospzoo.wixsite.com/ideo. Mają tam ofertę jednej z agencji interaktywnych, bardzo korzystnie.

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 22 czerwca 2018, 09:47

Widzieliście już może ofertę tego sklepu http://dobreworki.pl/produkt/worki-na-wegiel/ ? Mają dobrej jakości opakowania do węgla. Mam trochę tego opału, ale nigdy nie myślałam, żeby go w jakiś sposób posortować. Po prostu nie przywiązywałam do tego wagi. To chyba jest wygodne, gdy węgiel leży w takich workach. Łatwiej go przenosić i także transportować. Myślicie, że dobrym rozwiązaniem jest zakup tych opakowań?

kaśkak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kaśkak » 23 czerwca 2018, 14:59

Promocja własnego sklepu jest skomplikowana. DLATEGO WIĘC POWSTAŁY RÓŻNE agencje ,które się tym zajmują np.Fox Strategy dasz trochę pieniążków ale wiesz,że to się zwróci

arnold33
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: arnold33 » 1 lipca 2018, 11:38

Jest tyle sklepów internetowych że naprawdę trudno wybrać który jest najlepszy. Sam kupuje w jednym od bardzo dawna.

Mavis
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: Mavis » 10 lipca 2018, 10:05

Tak jak pisali poprzednicy. Do prowadzenia sklepu internetowego trzeba się odpowiednio przygotować. Nie jest to bułka z masłem, ale patrząc na ilość dostępnych sklepów internetowych- da się ;) jest masa firm zajmujących się tworzeniem sklepów od podstaw. Po za tym warto swój sklep trzymać na stabilnym hostingu. Taki znajdziesz w statnet. Tam w ofercie znajdziesz hosting dedykowany, w którym masz w pełni skonfigurowany serwer gotowy do pracy, panel DirectAdmin oraz instalator skryptów Installatron ( bogaty katalog gotowych skryptów: m.in. Wordpress, Prestashop) Najtańszy pakiet zaczyna się już od 49 zł. https://www.statnet.pl/hosting/ Pamiętaj, że zawsze możesz na początku skorzystać z okresu testowego.

paniutyczgraz
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: paniutyczgraz » 12 lipca 2018, 14:24

Dokładnie prowadzeni sklepu internetowego musi być dokładnie przemyślane, sama wiem co mówię bo staram się z tym ruszyć. Ilość konkurencji jest dość przeogromna i jest ciężko się przebić. Tak jak wiele dziewczyn zaczynałam od prowadzenia blogów modowych. Teraz staram się ruszyć z własnym biznesem. I @Mavis tutaj z chęcią sprawdzę ten hosting. Ale też zależy z czym chcemy otworzyć swój sklep. Ja np. z odzieżą damską i męską, przez co znalazłam wartą uwagi hurtownie odzieży na sztuki SoSimply. Według mnie warto szukać sprawdzonych i pewnych partnerów. Od których będziemy pewni, że otrzymamy towar na 100%.

yuremp
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: yuremp » 14 lipca 2018, 22:40

Ja osobiście polecam zwrócić uwagę na wybór hostingu podczas zakładania sklepu internetowego. Bardzo wydajen serwery ma Hekko - możesz śmiało założyć u nich sklep intrentowy i nie martwić się o to, czy strona będzie ładować się poprawnie.

ODPOWIEDZ