Sklep internetowy - jaki skrypt wybrać?

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
mczay
Raczkujący
Raczkujący

Sklep internetowy - jaki skrypt wybrać?

Post autor: mczay » 24 lutego 2018, 20:31

Z uwagi na to, że w niedługim czasie chciałabym otworzyć własny sklep internetowy, zastanawiam się nad tym, jaki skrypt wybrać. Czy moglibyście mi jakiś polecić?

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Re: Sklep internetowy - jaki skrypt wybrać?

Post autor: mela3 » 22 kwietnia 2018, 19:48

a co z dostawami? Wiesz już jak to ugryziesz? Ja myślałam nad dostawą za pośrednictwem brokerkurier.pl, Jak dla mnie to doskonała propozycja dla biznesu, pozwala szybko dostarczać przesyłki na terenie całego kraju. A to jest właśnie najważniejsze w prowadzeniu sklepu internetowego.

kosmol
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: kosmol » 26 kwietnia 2018, 13:06

Jeśli jeszcze nie dokonałeś wyboru, to wydaje mi się, że to idosell.com może być dla ciebie dobra oferta. Tam kwestiami technicznymi zajmuje się firma, która dostarcza oprogramowanie, a na twojej głowie jest rozkręcanie sprzedaży.

dana78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dana78 » 12 lipca 2018, 18:43

Do ogarnięcia wszystkich faktur itp. Warto spróbować oprogramowania Invoice Digitizer . Jest bardzo w dobrej cenie. Sprawdza się idealnie pod wieloma względami. Warto szukać takich rozwiązań dla firmy, aby ułatwić pracę i czas funkcjonowania.

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 18 lipca 2018, 16:35

Ciężko określić jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, gdyż mało co powiedziałeś o tym biznesie. Trzeba pamiętać, że platforma posiadać musi różnorodne moduły - płatności, faktur, wysyłkowe, magazynowe oraz wiele innych, w zależności jakiego pokroju będzie to sklep ;) Kolejna sprawa to narzędzia, które usprawnią przepływ użytkowników w sklepie.

Oliviaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Oliviaaa » 20 lipca 2018, 13:35

Ja mogę ci polecić fajnego kuriera sendit.pl. Bardzo szybko można nadać paczkę i do tego tanio, co jest chyba najważniejsze. Sama z niego korzystam w mojej firmie i jestem bardzo zadowolona. Gdyby był ci potrzebny, to polecam.

Luizz474
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Luizz474 » 7 września 2018, 15:45

Prowadzenie sklepu internetowego to znacznie trudniejsze zadanie niż mogłoby się wydawać. Należy pamiętać o wdrażaniu nowoczesnych funkcjonalności i atrakcyjnym wyglądzie. Nie może zbraknąć też działań promocyjnych czy optymalizacji konwersji. Ważną kwestią są również płatności, bo te aktualnie wchodzą na coraz wyższy poziom. Myślę, że osoby, które planują prowadzenie lub już są w posiadaniu sklepu internetowej zainteresuje interesujący blog e-commerce. Publikowane tutaj wpisy w bardzo ciekawy i przystępny sposób opisują najważniejsze kwestie związane z dziedziną e-commerce. Dostępny jest on na stronie https://www.ecommerce2day.pl/. Według mnie warto spojrzeć. :)

ODPOWIEDZ