Sklep internetowy - jaki skrypt wybrać?

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
mczay
Raczkujący
Raczkujący

Sklep internetowy - jaki skrypt wybrać?

Post autor: mczay » 24 lutego 2018, 20:31

Z uwagi na to, że w niedługim czasie chciałabym otworzyć własny sklep internetowy, zastanawiam się nad tym, jaki skrypt wybrać. Czy moglibyście mi jakiś polecić?

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Re: Sklep internetowy - jaki skrypt wybrać?

Post autor: mela3 » 22 kwietnia 2018, 19:48

a co z dostawami? Wiesz już jak to ugryziesz? Ja myślałam nad dostawą za pośrednictwem brokerkurier.pl, Jak dla mnie to doskonała propozycja dla biznesu, pozwala szybko dostarczać przesyłki na terenie całego kraju. A to jest właśnie najważniejsze w prowadzeniu sklepu internetowego.

kosmol
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: kosmol » 26 kwietnia 2018, 13:06

Jeśli jeszcze nie dokonałeś wyboru, to wydaje mi się, że to idosell.com może być dla ciebie dobra oferta. Tam kwestiami technicznymi zajmuje się firma, która dostarcza oprogramowanie, a na twojej głowie jest rozkręcanie sprzedaży.

dana78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dana78 » 12 lipca 2018, 18:43

Do ogarnięcia wszystkich faktur itp. Warto spróbować oprogramowania Invoice Digitizer . Jest bardzo w dobrej cenie. Sprawdza się idealnie pod wieloma względami. Warto szukać takich rozwiązań dla firmy, aby ułatwić pracę i czas funkcjonowania.

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 18 lipca 2018, 16:35

Ciężko określić jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, gdyż mało co powiedziałeś o tym biznesie. Trzeba pamiętać, że platforma posiadać musi różnorodne moduły - płatności, faktur, wysyłkowe, magazynowe oraz wiele innych, w zależności jakiego pokroju będzie to sklep ;) Kolejna sprawa to narzędzia, które usprawnią przepływ użytkowników w sklepie.

Oliviaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Oliviaaa » 20 lipca 2018, 13:35

Ja mogę ci polecić fajnego kuriera sendit.pl. Bardzo szybko można nadać paczkę i do tego tanio, co jest chyba najważniejsze. Sama z niego korzystam w mojej firmie i jestem bardzo zadowolona. Gdyby był ci potrzebny, to polecam.

Luizz474
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Luizz474 » 7 września 2018, 15:45

Prowadzenie sklepu internetowego to znacznie trudniejsze zadanie niż mogłoby się wydawać. Należy pamiętać o wdrażaniu nowoczesnych funkcjonalności i atrakcyjnym wyglądzie. Nie może zbraknąć też działań promocyjnych czy optymalizacji konwersji. Ważną kwestią są również płatności, bo te aktualnie wchodzą na coraz wyższy poziom.

ODPOWIEDZ