Dobry biznes.

Macie jakieś pomysły na biznes, napiszcie nam o nich.
lola35
Raczkujący
Raczkujący

Re: Dobry biznes.

Post autor: lola35 » 13 marca 2018, 22:04

Dobrze jest również zaopatrzyć się w odpowiedni komputer , znajomy skorzystał. Jest bardzo zadowolony z opcji leasingu , bo raty wrzucił w koszty firmy i na koniec może dokonać wykupu na własność . Do tego komputer spisuje się doskonale , a praca na nim to czysta przyjemność.

kfap
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 15 marca 2018, 12:59

Moim zdaniem bardzo ciężko powiedzieć jaki biznes jest dobry a jaki zły, bo zbyt wiele czynników na to wpływa. Ze swojej strony mogę jednak Wam polecić stronkę apilogic.pro/otwarte-api-bankowe-apilogic oraz oferowane tam Otwarte API Bankowe, które jest konieczne by spełnić nowe wymogi narzucane przez dyrektywę PSD 2. Myślę, że jeśli chodzi o biznes to jest bardzo ważna rzecz, na którą należy zwrócić uwagę i dowiedzieć się o niej więcej

komczatkowa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: komczatkowa » 16 marca 2018, 20:13

Ja zauważyłam że w mojej okolicy zaczyna się budować na prawdę dużo domów, więc firma transportująca piasek, żwir i tym podobne materiały chyba byłaby strzałem w dziesiątkę :D Mąż już się tak zapędził, że odwiedził dealera i zaczął się tym konkretnie interesować :D

Awatar użytkownika
agorek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: agorek » 26 kwietnia 2018, 15:10

Firmy budowlane, prowadzące kopalnie piasków. Biura rachunkowe i firmy informatyczne. Agencje marketingowe, piekarnie, sklepy mięsne, drogerie, lokale gastronomiczne w małych miejscowościach, serwisy komputerowe. To są niektóre moje typy dobrych biznesów obecnie.

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 7 czerwca 2018, 20:14

Każdy biznes nawet ten najpewniejszy bez dobrej reklamy nie popłynie za daleko. Fajnym narzędziem reklamowym który dopiero wchodzi na nasz rynek to propozycja firmy http://3rstudio.com/ Tworząca aplikacje mobilne w tym aplikacje rozszerzonej rzeczywistości. Czyli takie które nasze reklamy będą wyświetlać w technologii 3d, to prawdziwa innowacja. Wiele firm za jakis czas będzie pewnie z tego korzystać.

ODPOWIEDZ