Strona 1 z 1

firma transportowa

: 23 kwietnia 2020, 22:18
autor: ankade
Szukam dobrej firmy transportowej do transportu międzynarodowego. Ktoś coś poleci?

Re: firma transportowa

: 30 kwietnia 2020, 07:54
autor: berdyszak
Ja ostatni szukałam firmy do przeprowadzki i dobrę ekipe znalazłam na https://fixly.pl. Sprawdź tam bo widziałam, że mają też transport zagraniczny.

Re: firma transportowa

: 13 maja 2020, 08:36
autor: Skyler White
A czy aby na pewno takie firmy funkcjonują teraz normalnie?

Re: firma transportowa

: 20 maja 2020, 13:09
autor: Hydra
Sprawdź koniecznie w takim razie https://diera.pl/oferta/spedycja-drogowa/ mają transport międzynarodowy, lotniczy, wodny, kolejowy - wszystko, czego potrzebujesz. Zawsze dowożą towar na czas, pomogą ci wybrać najlepszą opcję dla twojej firmy. Mają pełną kontrolę nad przesyłką, towar jest dobrze zabezpieczony, bez szwanku dociera na miejsce. Przetransportują ci praktycznie wszystko - i drobne przesyłki i wielkogabarytowe.

Re: firma transportowa

: 11 marca 2021, 19:53
autor: Ulka
Transport międzynarodowy zarówno drogowy, kolejowy i lotniczy znakomicie ogarnia Route4. Szybkie terminy, możliwość śledzenia przesyłki i dostępność 24/7 co powoduje, że nawet niezaplanowana wysyłka jest w stanie błyskawicznie dotrzeć do celu. Warunki współpracy przystępne no i nigdy nas nie zawiedli co jest znakomitą ich wizytówką, że radzą sobie w każdych warunkach.

Re: firma transportowa

: 15 kwietnia 2021, 12:29
autor: neverland
Polecam firmę transportowo-spedycyjną HIT Transport i Spedycja https://hittransport.pl/pl Kilka oddziałów w Polsce, jeżdżą po kraju i zagranicę, nie są drodzy.

Re: firma transportowa

: 8 listopada 2021, 09:50
autor: karlinka90
A co sądzicie o systemie safeway fx2 ? Wydaje się naprawdę fajnym rozwiązaniem. Moja siostra z mężem prowadzi firmę transportową i ostatnio opowiadała mi chyba z godzine o tych wszystkich funkcjach ; ) Jeżeli Was to intersuje to zajrzyjcie tu https://sternkraft.com/