firma taksówkarska

O biznesie ogólnie.
cebulsia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

firma taksówkarska

Post autor: cebulsia » 24 października 2019, 22:26

znacie jakąś solidną firmę taksówkarską obsługujacą Warszawę? Często w firmie korzystamy z taksówek i szukamy kogoś na stale z w miarę dużą flotą aut.

ewi
Raczkujący
Raczkujący

Re: firma taksówkarska

Post autor: ewi » 29 października 2019, 23:21

Korzystamy z FreeNow, działają tez w warszawie. Jesteśmy z niej zadowoleni, mnie najbardziej cieszy że mają spoko kierowców, trochę tych taxi w stolicy przerobiłam, pseudo taksówkarzy też i czasami to nie wiadomo było czy uciekać czy co. Tutaj jest spoko, pełna kultura. I rozliczenie zbiorcze

Cardigan
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Cardigan » 30 października 2019, 11:18

Biorąc pod uwagę jak bardzo głośno o tym było w Warszawie myślałam, że wszyscy już znają Ubera?
https://www.beauty.com.pl/ - usg jamy brzusznej Łódź

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: cebulsia » 6 listopada 2019, 18:07

Spróbuję z tym free now bo ludzie piszą, że mają sporo taksówek i nie czeka się długo na kurs, nie wiesz jak u nich z wystawianiem faktur? Da się jakoś zrobić jedną zbiorową po miesiącu?

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 11 listopada 2019, 23:13

No właśnie sobie poszukałam o tym free now i ludzie piszą że mają bardzo dużo aut we flocie, mam nadzieję, że dzięki temu szybko podstawiaja swoje taksówki. Trzeba będzie próbować, chcielibyśmy już z kimś na stałe nawiązać wspólpracę. Żadne pseudo taksówki nie wchodzą w grę, kierowcy muszą mieć licencję:)

ina
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ina » 23 stycznia 2020, 23:31

Jeśli chcecie namiarów na dobrą firmę taksówkarską z Bydgoszczy to doradzam Radio Taxi Komfort http://taxi-komfort.pl/ Zawsze są na czas, mają dobre stawki i w porządku kierowców, także warto sobie ich sprawdzić. Mozecie też u nich zamówić taksówkę dostawczą, ja ostatnio z tej opcji korzystałam.

ODPOWIEDZ