Porządny sprzęt do własnego salonu fryzjerskiego?

O biznesie ogólnie.
SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Porządny sprzęt do własnego salonu fryzjerskiego?

Post autor: SandraLin » 23 listopada 2018, 21:55

Hej
Czy znajdę na naszym forum osoby które prowadzą swój salon kosmetyczny bądź fryzjerski, bo chciałam zapytać gdzie kupowałyście wyposażenie do swojej firmy i na jakiego producenta warto postawić? Zależy mi na odpowiednim zestawieniu wysokiej jakości, dobrych warunków gwarancyjnych i do tego też jak zawsze przystępnej cenie.

EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Re: Porządny sprzęt do własnego salonu fryzjerskiego?

Post autor: EmiliaSz » 24 listopada 2018, 10:46

No to w takim razie myślę, że warto abyś również zajrzała do oferty sklepu finefactory, który moim zdaniem ma zdecydowanie najlepiej przygotowaną ofertę ze sprzętem oraz wyposażeniem do salonu fryzjerskiego oraz kosmetycznego. Warto abyś w wolnej chwili zajrzała i też sprawdziła opcje finansowania bo są też inne opcje niż wykładanie całej kwoty z własnej kieszeni.

Amelkaa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Nasza Klasa: 34332

Post autor: Amelkaa » 29 listopada 2018, 09:43

EmiliaSz pisze:
24 listopada 2018, 10:46
No to w takim razie myślę, że warto abyś również zajrzała...
Zgadzam się z poprzedniczką, jeżeli szukasz naprawdę wysokiej jakości sprzętu i wyposażenia do własnego salonu to tutaj wspomniany FineFactory jest również według mnie świetną opcją, gdzie znajdziesz tak naprawdę większość potrzebnego sprzętu, dobrej jakości wyposażenia oraz można liczyć zawsze na wsparcie obsługi klienta która również doskonale zna całą ofertę.

PatrycjaL
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 45321

Post autor: PatrycjaL » 3 grudnia 2018, 22:28

O proszę to nie wiedziałam, że są nawet takie specjalne sklepy dopasowane sprzętem i wyposażeniem do konkretnych działalności związanych z kosmetyką i fryzjerstwem. Może również do nich zajrzę bo w przyszłym roku planuję otworzyć swój salon ale jeszcze się waham bo potrzebuję kilku dodatkowych kursów m.in z liftingu rzęs.

KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Post autor: KarolinaMM » 3 grudnia 2018, 23:18

Są, są i tutaj finefactory jest jak najbardziej dobrym przykładem do poszukiwań potrzebnych rzeczy do takich biznesów. Ja też chwalę sobie te wspomniane już wcześniej opcje leasingu i rozłożenia na raty bo to niestety nie jest codziennością a ten sprzęt to też nie mały wydatek.

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 4 grudnia 2018, 11:04

W takim razie nie zostaje mi nic innego jak tylko podziękować Wam za odpowiedzi. Dziś jak tylko znajdę wolniejszą chwilę siadam i będę sprawdzała co tam przygotowali i co na pewno będzie mi potrzebne. Mam nadzieję, że pójdzie to sprawnie i też nie wydam za dużo :D Pozdrawiam!

mizar
Milczek
Milczek

Post autor: mizar » 7 grudnia 2018, 10:27

Ja też prowadzę ze znajomą salon fryzjersko-kosmetyczny. Zgadzam się z Wami, ze ważne jest wyposażenie, dobrej jakości sprzety i kosmetyki. Warto mieć namiar na sprawdzoną hurtownię kosmetyczną, w której można składać zamówienia na takie produkty. W naszym przypadku jest to najczęściej hurtowni Mimari. Bardzo rozbudowana oferta, korzystne ceny i szybka wysyłka :)

gajaa
Milczek
Milczek

Post autor: gajaa » 21 marca 2019, 10:09

Taki dobry sprzęt i dobre jakościowo kosmetyki to podstawa w takim biznesie. My od kilku dobrych miesięcy współpracujemy z firmą Monduniq i szczerze ich polecam! Wsoarcie handlowe i szkoleniowe, bardzo skuteczne kosmetyki i najwyższej kalsy sprzęt. Jest też możliwość sprzedaży detalu klientom co cieszy się ogromnym powodzeniem, tym bardziej, że tych produktów nie można kupić w żadnej drogerii czy w sieci.

ODPOWIEDZ