Invoice Digitizer - co sądzicie?

O biznesie ogólnie.
SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Invoice Digitizer - co sądzicie?

Post autor: SandraLin » 29 października 2018, 10:35

Cześć ,
Chciałabym zapytać Was czy słyszałyście może o takim programie jak Invoice Digitizer, ponieważ szukam nowoczesnych rozwiązań do swojej księgowości i właśnie przez znajomych trafiłam na ten program. Uważacie, że warto czy jednak nie jest to tak wygodna opcja jak mogło się wydawać?

EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Re: Invoice Digitizer - co sądzicie?

Post autor: EmiliaSz » 4 listopada 2018, 00:25

Słyszałam i nawet stosuję :) Jak najbardziej mogę Ci go polecić ze względu na ogromne odciążenie nas od ilości pracy jaką musieliśmy wkładać w przepisywanie wszystkich danych do systemu księgowego, teraz robi to za nas ten program oraz skaner. Dlatego moim zdaniem nie masz się po co dalej zastanawiać, bo sama żałuję że tak późno się na niego zdecydowałam.

PatrycjaL
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 45321

Post autor: PatrycjaL » 4 listopada 2018, 12:07

Zgadzam się z poprzedniczką, my również sami prowadzimy księgowość ponieważ wolimy mieć pełną kontrolę nad całością tym bardziej że stale się rozwijamy, dlatego jeżeli chodzi o wygodę, oszczędność czasu i właśnie brak błędów to Invoice Digitizer jest zdecydowanym numerem jeden wśród rozwiązań ułatwiających prowadzenie księgowości. Mamy go od ponad roku i nie żałujemy, bo wydajność i w końcu brak nerwów na koniec miesiąca jest zdecydowanie tego warta ;)

KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Post autor: KarolinaMM » 7 listopada 2018, 12:57

No to może i my się zdecydujemy, jak znajdę wolną chwilę to będę musiał sprawdzić ten program bo jeszcze o takim rozwiązaniu wcześniej nie słyszałem a widzę, że naprawdę jest to ciekawa opcja dzięki której co miesiąc nie musielibyśmy się tak denerwować i tracić czasu.

Amelkaa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Nasza Klasa: 34332

Post autor: Amelkaa » 26 listopada 2018, 13:17

Tak naprawdę ciężko powiedzieć o nim coś złego, jeżeli jest tak dużym udogodnieniem w księgowości i jednocześnie pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz też pieniędzy bo zamiast na wpisywaniu ich ręcznie możemy dalej realizować usługi, czy prowadzić sprzedaż. Jednak najlepiej będzie jeżeli po prostu sama go przetestujesz bo inaczej nigdy nie przekonasz się jak skuteczne jest to rozwiązanie.

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: SandraLin » 28 listopada 2018, 16:32

Czyli jednak miałam co do niego nosa! To nie zwlekam dłużej i zaraz zabieram się za pobranie wersji demo, a jeżeli się sprawdzi to od razu wchodzimy na normalną współpracę z pełnym pakietem bo szkoda marnować czas ... a jak to mówią "czas to pieniądz" :)

PatrycjaL
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 45321

Post autor: PatrycjaL » 20 grudnia 2018, 21:13

SandraLin pisze:
28 listopada 2018, 16:32
Czyli jednak miałam co do niego nosa! To nie zwlekam dłużej i zaraz zabieram się za pobranie wersji demo, a jeżeli się sprawdzi to od razu wchodzimy na normalną współpracę z pełnym pakietem bo szkoda marnować czas ... a jak to mówią "czas to pieniądz" :)
Dokładnie nie ma po co tracić czasu bo w swojej firmie tak jak piszesz czas to pieniądz a nie ma po co go marnować na rzeczy które mogą być załatwione dużo szybciej.

KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Post autor: KarolinaMM » 21 stycznia 2019, 17:47

Super to czekamy i mam nadzieję, że jednak będziesz tak samo zadowolona jak my i czekamy oczywiście na recenzje :)

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: SandraLin » 20 lutego 2019, 16:03

Wstępnie zdecydowanie jestem na tak, już zaczęliśmy na nim pracować i działa świetnie. Jednak ilosć pracy znacząco zmalała i daje całkowitą skuteczność, ale to dopiero miesiąc taka najlepsza recenzja wydaje mi się że będzie po pół roku czy uda się uniknąć tutaj jakichś większych awarii.

ODPOWIEDZ