Szybkie płatności?

O biznesie ogólnie.
kosmol
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Szybkie płatności?

Post autor: kosmol » 15 sierpnia 2018, 13:52

Z jakiej integracji korzystacie w swoich sklepach internetowych jeśli chodzi o szybkie płatności? Czy coś konkretnego możecie polecić? Myślałam o Płatności24 albo DotPay, ale może są jeszcze jakieś inne systemy warte uwagi.

patis
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Szybkie płatności?

Post autor: patis » 16 sierpnia 2018, 16:00

Ale czemu zatrzymywać się tylko na jednej integracji. Przecież klient może mieć też w tym temacie wybór. No i można mieć kilka, nie ma limitu. Też pytanie, czy sprzedaż ma być tylko w kraju, czy tez z zagranicy. Bo jak z zagranicy to warto wybrać moduł płatności walutowych. Z tego wiem, to Płatności24 i cinkciarz.pl ma taką opcje.

mariuszek775
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mariuszek775 » 27 września 2018, 00:49

Ja od samego początku korzystam z Bluemedia i nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń. Ale moim zdaniem na prawde warto z nimi współpracować. Szybkie przelewy, możliwość automatyzacji. Poczytaj sam a przekonasz sie ile daja możliwosci

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 12 października 2018, 14:48

Wdrożenie szybkich płatności do sklepu internetowego to sprawa priorytetowa i trzeba to zrobić natychmiast po uruchomieniu sklepu. W obecnych czasach każdy posługuje się kartą lub szybkimi przelewami w internecie i nikt już nie robi tradycyjnych przekazów tak jak to było 10 lat temu. Sprawa jednak zastanawia jeśli mówimy o sklepach stacjonarnych. Z tego co przeczytać Polacy częściej płacą gotówką za zakupy. Cyfryzacja społeczeństwa idzie jednak do przodu i z roku na rok ten procent będzie coraz mniejszy.

biznescat
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: biznescat » 14 listopada 2018, 09:29

Każdy sklep powinien mieć taką opcję. To duże ułatwienie dla klientów.

rozalinda
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rozalinda » 10 listopada 2020, 13:53

Zdecydowaliśmy się na bramkę płatności paynow. Jest łatwa w obsłudze i nie ma prowizji dla nowych klientów. Można ją wygodnie obsługiwać ze smartfona a wiem, że nasi klienci w ten sposób robią zamówienia najczęściej.

ODPOWIEDZ