Dobry prawnik- odszkodowanie

O biznesie ogólnie.
ZuzannaKa
Raczkujący
Raczkujący

Dobry prawnik- odszkodowanie

Post autor: ZuzannaKa » 29 marca 2018, 10:24

Szukam bardzo dobrego prawnika w Radomiu, który w szczególności specjalizuje się w sprawach związanych z odszkodowaniami. Zaznaczam, że moja sprawa nie jest prosta, po konsultacji ze znajomym, który jest prawnikiem powiedział mi on, że będzie to wymagało naprawdę bardzo doświadczonego adwokata.

gajaa
Milczek
Milczek

Re: Dobry prawnik- odszkodowanie

Post autor: gajaa » 9 kwietnia 2018, 13:08

Ja korzystałam w bardzo podobnej sytuacji z pomocy doradcy z firmy Auxilia. Śmiało ich polecam bo tylko dzięki ich pomocy, doświadczeniu i wsparciu udało się wszystko załatwić po mojej myśli. Po wypadku samochodowym ja sama nie miałam głowy do załatwiania tych wszystkich formalności a ich pomoc okazała się wręcz nieoceniona. Nie ma obaw o ponoszenie dodatkowych kosztów bo z firmą rozlicza się dopiero po wygranej sprawie gdy odszkodowanie zostanie zasądzone.

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 23 kwietnia 2018, 10:33

Jeśli twierdzisz, że Twoja sprawa nie jest prosta, to może lepiej byłoby rozważyć skorzystanie z pomocy stowarzyszenia Wokanda, którego członkowie na co dzień zajmują się takimi sprawami. Z tego co mi wiadomo, to współpracują z wieloma kancelariami, dzięki czemu działają wyjątkowo skutecznie.
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

Olkka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Olkka » 6 maja 2018, 15:12

Ja bym spróbowała poszukać pomocy w kancelarii JST, mają tam bardzo konkretnych i doświadczonych fachowców, którzy nie boją się podjąć wyzwania i chętnie pomogą!

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 8 maja 2018, 07:36

W tym wypadku niezbędna będzie konsultacja dobrego adwokata. Możesz taką konsultacje uzyskać całkiem bezpłatnie. adwokaci-dabrowscy.pl, na tej stronie znajdziesz informacje na temat bezpłatnych porad prawnych, które są w ten sam sposób udzielane co te porady płatne. Z resztą, przeczytaj jak długoletnie doświadczenie ma ta kancelaria, będziesz zaskoczona :)

Madameadame2
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Madameadame2 » 8 maja 2018, 18:55

Nie wiem czy prawnik i adwokat to będa najlepsze opcje. Pewnie pomogą ale są też firmy, które wyłącznie się w tym specjalizują jak Total Claim działa w Wielkiej Brytanii tam pomagając Polakom w odzyskiwaniu odszkodowań za wypadki drogowe, komunikacyjne, w pracy i inne. Może też tego typu właśnie firm poszukacie dla siebie?

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 23 maja 2018, 10:06

Nadal szukasz prawnika ? Ja ostatnio widziałam portal gdzie jest ranking prawników z całej Polski. Możesz uzyskać poradę prawną za darmo a jeśli będziesz chciała prawnika to pomogą ci wybrać odpowiedniego.

mizar
Milczek
Milczek

Post autor: mizar » 29 maja 2018, 23:11

Jeżeli macie problem z uzyskanie odszkodowania lub uważacie że zostało ono zaniżone to ja znam firmę odszkodowania123. Posiadają duże doświadczenie w sprawach mających na celu uzyskanie odszkodowania. Bo aby zyskać cokolwiek należy mieć odpowiednią wiedzę .

Awatar użytkownika
karambol07
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: karambol07 » 30 maja 2018, 16:38

Zgadzam się cakowicie z moim poprzednikiem.. Nic dodać oraz nic ująć...
Grawitacja nie istnieje, to życie po prostu jest ciężkie.

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 26 lipca 2018, 15:50

Co do prawnika to ja mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk. Świetny prawnik cieszący się dobrymi opiniami, rzetelny i skuteczny.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 29 lipca 2018, 08:45

Jeżeli chodzi o prawo gospodarcze, to najlepiej udać się do nihil-obstat.pl, ponieważ mają najwyższą statystykę wygrywania spraw. Możecie do nich napisać maila, wytłumaczyć jak u was sprawy się mają, wydaje mi się, ze będą w stanie wam pomóc, najbardziej jak potrafią :)

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 29 lipca 2018, 16:33

Tematyka odszkodowań jest strasznie obszerna. Najlepiej najpierw zanim skonsultujesz się z prawnikami poczytać porady prawne od radcy prawnego.

alara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: alara » 30 lipca 2018, 23:52

Polecam lepszą opcję ponieważ u prawnika trzeba na wstępie płacić nawet bez pewności że coś się wskóra. Mówię tutaj o firmie skupującej odszkodowania Economist. Oni robią swoją własną ekspertyzę i jeśli spełniasz warunki do otrzymania wyższego odszkodowania oni dopłacają tę różnicę i Ty nie musisz po sądach latać.

EwelinkaBo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: EwelinkaBo » 25 września 2018, 21:04

Majkaaa pisze:
26 lipca 2018, 15:50
Co do prawnika to ja mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk. Świetny prawnik cieszący się dobrymi opiniami, rzetelny i skuteczny.
Podpisuję się pod Panem Tomaszczyk. Prawnik życiowy z dobrym podejściem do klienta i ogromnie doświadczony. Warto go mieć po swojej stronie.

kalinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kalinka » 28 września 2018, 00:14

polecam tą kancelarię
jstkancelaria.pl
myślę, że bez problemu znajdą rozwiązanie

ODPOWIEDZ