Strona 1 z 2

Ciekawe konferencje?

: 12 grudnia 2017, 11:05
autor: megy
Kończy się już rok i za chwilę trzeba zacząć planowanie kolejnego. W tym roku byłam na kongresie Prawa Pracy kongresprawapracy.pl i wróciłam z garścią wartościowej wiedzy. Przekonałam się do takich wydarzeń i uważam, że warto z nich korzystać. I tu moje pytanie jakie jeszcze konferencje są warte uwagi i są organizowane każdego roku?

Re: Ciekawe konferencje?

: 28 stycznia 2018, 17:10
autor: Krystek
Jeśli chodzi o konferencje typowo kobiece to zerknijcie sobie jeszcze na spotkanie o nazwie HR na szpilkach. Najbliższe odbędzie się pod koniec kwietnia w Gdańsku. W programie m.in informacje o tym jak skutecznie rekrutować pracowników poprzez social media czy w jaki sposób efektywnie zarządzać pracownikami.

Re: Ciekawe konferencje?

: 29 stycznia 2018, 08:25
autor: Niska9
A gdzie najczęściej organizujecie konferencje? Ja ostatnio byłam na konferencji biznesowej w hotelu w Kazimierzu Dolnym i byłam zachwycona, nie wiedziałam, że konferencja biznesowa może być aż tak uroczysta. Później sobie sprawdziłam ich stronę villabohema.pl i bardzo fajne jest to, że zapewniają oni cały sprzęt multimedialny potrzebny do przebiegu takiego spotkania, nie trzeba tego załatwiać we własnym zakresie :)

Re: Ciekawe konferencje?

: 9 maja 2018, 19:38
autor: histeryczka66
My od pewnego czasu często jeździmy na konferencje a do tego zawsze zabieramy ze sobą takie pokrowce reklamowe - kurczę to genialny sposób na nawiązanie kontaktów i rozreklamowanie firmy

Re: Ciekawe konferencje?

: 16 czerwca 2018, 12:01
autor: kbietka
Ciekawym miejscem na konferencje może być oferowane przez tą firmę fullserviceoffice.pl. Jest tu dużo sal o różnych wielkościach, mieszczących różne ilości obecnych na konferencji. Jeżeli szukacie dobrych sali w Wrocławiu to powinniście sprawdzić tę ofertę. Ja byłam na wielu konferencjach i teraz będę pierwszy raz odpowiedzialna za organizacje, i chce sie dowiedzieć własnie tutaj jak wyglada kwestia wolnych terminów.

Re: Ciekawe konferencje?

: 6 lipca 2018, 12:33
autor: greemsy
Wszystko zależy czego dotyczy dana konferencja oraz kto ją prowadzi ;) Tutaj leży prawie cały sukces danego przedsięwzięcia. Dodatkowo ważne jest również miejsce na konferencje, ale np. hotel Hilton Gdańsk, to idealne miejsce na zorganizowanie takiej konferencji ;) Standard jest zadowalający, ale nie ma się czemu dziwić - w końcu 5 gwiazdkowy hotel ;)

Re: Ciekawe konferencje?

: 9 lipca 2018, 13:54
autor: ania789
Świetną konferencję mieliśmy w hotelu Groman. Do wyboru 3 sale konferencyjne lub jak ktoś woli, to może sobie spotkanie przeprowadzić na zewnątrz przy grillu, świetne nagłośnienie i przepyszna kawa. Dodatkowo wspaniała i przemiła obsługa no i piękne pokoje hotelowe, uwielbiam wanny z hydromasażem :)

Re: Ciekawe konferencje?

: 14 lipca 2018, 15:30
autor: Wero22
Odpowiednim miejscem na konferencję będzie to centrum konferencyjne pod Warszawą - hotel lamberton. Znajdziecie tam kilka sal konferencyjnych, których wielkość można dopasować pod kątem liczby osób, które w takiej konferencji mają uczestniczyć. Sale są wyposażone w klimatyzację oraz profesjonalny sprzęt multimedialny, więc można zorganizować ciekawą konferencję, na której uczestnicy nie będą się nudzić.

Re: Ciekawe konferencje?

: 12 września 2018, 09:54
autor: arianaan
Myślę, że kluczem do udanej konferencji na pewno jest miejsce, w którym ją organizujemy. Miałam ostatnio okazję być na spotkaniu biznesowym jednej z większych, znanych firm i wykorzystali oni takie kontenery premium. Powiem wam, że wyszło świetnie!

Re: Ciekawe konferencje?

: 13 grudnia 2018, 14:30
autor: elabarbara
Konferencję można zorganizować wszędzie. Grunt, żeby miejsce w którym się odbędzie taka okoliczność nie tylko posiadało odpowiedni sprzęt i wszelkie takie elementy. Ważne, żeby też budziło przyjemną atmosferę i było dla wszystkich komfortowe.

Re: Ciekawe konferencje?

: 28 kwietnia 2019, 21:45
autor: lola35
Jak chcesz prowadzić na prawdę ciekawe konferencje to polecam Ci sie zainteresować strona jaką jest firma MEXPO, dzięki ich urządzeniom każde słowo jakie wypowiesz do twoich słuchaczy trafi do ich uszu, są to świetne urządzenia audio dwukierunkowe, świetnie sprawdzają się na konferencjach.

Re: Ciekawe konferencje?

: 19 lipca 2019, 12:15
autor: Oliviaaa
Co do konferencji to dokładnie nie odpowiem, ale za to moja firma organizowała szkolenia dla swoich pracowników przy współpracy z Oświaty Lingwistycznej w Gdańsku http://www.kursy-lingwista.eu/ znakomicie przygotowana kadra szkoleniowców, pełne zaangażowanie, można wynieść wiele przydatnych rzeczy, sposób przekazania wiedzy idealny.

Re: Ciekawe konferencje?

: 22 lipca 2019, 17:55
autor: ania789
Najciekawsze konferencje są w dobrych hotelach :D My mieliśmy z pracy konferencję w Hotelu imperium w Rzeszowie, miejsce naprawdę genialne i full wypas, nawet pokoje przystosowane pod konferencje, bo jeden apartament dwupoziomowy ma dodatkowo salon przystosowany typowo pod spotkania biznesowe. Sama sala konferencyjna równiez jest genialna, i dobrze wyposazona.

Re: Ciekawe konferencje?

: 6 grudnia 2019, 20:45
autor: banika
My mieliśmy w Krzewi Róg na Kaszubach. Bardzo ładna sala z dobrym nagłośnieniem , jedzenie też mają wypas dodatkowo fajnie było że mieliśmy na miejscu zorganizowane noclegi gdyż konferencja była dwu dniowa :)

Re: Ciekawe konferencje?

: 24 stycznia 2020, 21:08
autor: ina
Nam się bardzo podobało w Studio Jasna Sprawa w Forcie Mokotów w Warszawie. jasnasprawa.com.pl Studio ma bardzo atrakcyjny wystrój - otwarta, biała przestrzeń, wielkie industrialne okna, dużo dziennego światła i piękna przyroda. Regularnie organizują imprezy, szkolenia i konferencje i są w tym bardzo profesjonalni. My jesteśmy tym miejscem zachwyceni.