Kantor

O biznesie ogólnie.
Oswiecony
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Kantor

Post autor: Oswiecony » 1 grudnia 2017, 02:03

Moim zdaniem najlepszym kantorem internetowym jest obecnie Pluskantor.pl. Oferuje on bardzo korzystne kursy walutowe, wygodę obsługi oraz niski spread. Na dodatek do kwoty 5000 nie płacimy żadnej prowizji. Polecam serdecznie :)

Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Re: Kantor

Post autor: Ozyr » 20 lipca 2018, 21:25

Na pewno przewalutowania internetowe są bardziej opłacalne niż w tradycyjnych kantorach. Aktualnie jak muszę wymienić walutę, realizuję transakcje wyłącznie przez kantor online. I za względu na kurs oraz niski koszt i z racji tego że nie tracę czasu.

dana78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dana78 » 21 lipca 2018, 20:39

Dobrze, że ja już nie mam problemu z wymianą pieniędzy w kantorze przed każdym wyjazdem. Karta wielowalutowa daje nam możliwości lepsze niż ciągłe bieganie do kantora. Płacę kartą w różnych walutach zależy gdzie jestem. Fajne jest to,że nie pobierają prowizji od tych tranzakcji.

czerwino
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: czerwino » 24 lipca 2018, 18:51

Kantor internetowy to teraz na prawdę fajne rozwiązanie - sam korzystam i polecam ;)

Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ozyr » 24 sierpnia 2018, 00:02

Przewalutowania bezgotówkowe są bezpieczne i wygodne, a pluskantor też bardzo korzystnie wycenia i często też można trafić na jakąś promocję. Ja np. mogłem pierwszej wymiany waluty dokonać całkowicie za darmo po czystym kursie rynkowy, be spreadu czy prowizji.

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 29 sierpnia 2018, 07:52

Takie kantory online z pewnością są wygodniejsze, choć nie mam potrzeby korzystania z nich.
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Amelia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Amelia » 3 września 2018, 22:46

A ja korzystam z wymiany przez internet i muszę przyznać, że kantor online, to nie tylko kwestia wygody (choć faktycznie jest to bardzo wygodne), ale także kwestia sporych oszczędności (tym większych im większe kwoty wymieniasz) i bezpieczeństwa (nie chodzisz po mieście z gotówką). Każdemu, kto ma pieniądze do wymiany, polecam właśnie taki sposób.

regella
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: regella » 6 września 2018, 13:47

Kantory internetowe to naprawdę ogromna oszczędność czasu.

polika
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: polika » 12 września 2018, 21:01

Ostatnio zdecydowałam się przejrzeć ofertę kantorów internetowych i jednak nadal pozostaję wierna tym stacjonarnym.

Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ozyr » 12 września 2018, 21:53

Dlaczego? Przecież kantor online jest bardzo prostu w obsłudze i wycenia tak atrakcyjnie że naprawdę chyba nie jest realne gdzie indziej otrzymać lepszy kurs waluty skoro u nich można kupić po kursie który nawet o grosz od rynkowego nie odbiega. Może trafiłaś na jakiś słaby kantor i coś było nie tak?

ElizabethB
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 0

Post autor: ElizabethB » 8 października 2018, 21:47

Też uważam, że nie ma się czego bać jeśli chodzi o wymianę pieniędzy przez kantor online. Sama obsługa konta jest bardzo intuicyjna, bo przecież o to chodzi, by klient nie musiał się zastanawiać nad każdym kolejnym krokiem. Bezpieczeństwo tez jest na poziomie takim jak w bankach. Więc naprawdę warto spróbować wymiany w jakimś sprawdzonym kantorze i przekonac się jakie to łatwe i wygodne.

Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ozyr » 11 października 2018, 00:25

Dodam, że pomimo tego, iż kantor online jak sama nazwa wskazuje jest usługą internetową i w pełni zautomatyzowaną (tak jak bankowość internetowa) zawsze mogę liczyć na pomoc kogoś z obsługi, nie ma problemu z tym aby przez czat czy infolinię porozmawiać z pracownikiem kantoru. Chętnie i rzetelnie doradzają, pomagają, informują.

JanuszKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: JanuszKa » 23 października 2018, 09:55

Dla mnie najlepszym kantorem jest Kantor.pl i korzystam tylko z tego kantoru.

Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ozyr » 24 października 2018, 22:48

Oprócz atrakcyjnych kursów bardzo się też dla mnie liczy strona praktyczna, czyli różne przydatne funkcje w kantorze. Wiele takich udogodnień posiada Pluskantor, można m.in. wymienić walutę z odroczoną płatnością oraz wykonać przelew za granicę w trybie ekspresowym.

walczak2
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: walczak2 » 2 listopada 2018, 22:29

Zamów sobie taką kartę wielowalutową i wtedy kantor ci już ni będzie potrzebny. Przetestowaliśmy ja w tym roku na wakacjach i super się sprawdziła. O wiele bardziej ułatwia płatności i nie trzeba się martwić o wymianę gotówki. Możliwość zamówienia zapasowej karty do tego samego konta.

ODPOWIEDZ