Rozwój biznesu

O biznesie ogólnie.
Martyna Ka
Raczkujący
Raczkujący

Rozwój biznesu

Post autor: Martyna Ka » 2 października 2017, 09:59

Jakie macie pomysły na rozwój swoich działalności?
Ja niedawno zmodernizowałam linię produkcyjną w swoim zakładzie. Wymagało to sporo pracy i kosztów ale od razu praca idzie szybciej i sprawniej. Mam w planach także podpisanie umowy na dostawy oleju przemysłowego do smarowania maszyn Castrol od firmy Onico. Gwarantują najniższą cenę, wysoką jakość oleju a także ciągłość dostaw. Dzięki temu zyskam pewność, że praca maszyn produkcyjnych będzie bezawaryjna i nieprzerwana.

czaro062
Raczkujący
Raczkujący

Re: Rozwój biznesu

Post autor: czaro062 » 3 października 2017, 17:04

A jaki macie pomysł na sprzeciwy płacenia czegoś czego nie powinniście i w ogóle jaka w przybliżeniu może być opłata od sprzeciwu od nakazu zapłaty? Jest to dla mnie bardzo ważne...

kasiakasia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kasiakasia » 5 października 2017, 16:16

Moim pomysłem w tym roku jest pojechanie na Europejskie Forum Gospodarcze Łódzkie 2017. Wiem, że dowiem się tam wielu ciekawych rzeczy :)

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 30 października 2017, 17:31

Żeby dobrze się rozwijała firma trzeba mieć odpowiednią motywację do pracy, czasami jednak tego brakuje w szczególności kiedy jesteśmy przemęczeni. Koleżanka mi ostatnio poleciła fajny artykuł pou.pl/jak-zregenerowac-sily, z którego można się dowiedzieć jak szybko i efektywnie regenerować się i o tym jak istotny w naszym życiu jest sen. Myślę, że są tutaj naprawdę dobre wskazówki i artykuł może być inspirujący co do kwestii dbania o siebie oraz zdrowie.

Awatar użytkownika
florencja
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Nasza Klasa: 0

Post autor: florencja » 31 października 2017, 16:08

Znakiem, że biznes się rozwija jest chociażby usprawnianie zarządzania najważniejszymi działami firmy. W końcu musi dojść do takiego momentu, gdy obecna organizacja pracy przestanie wystarczać potrzebom rynku i potrzebne będą zmiany. Trzeba trzymać rękę na pulsie, jakie rozwiązania ma się w firmie oraz jakie można jeszcze wdrożyć, by ułatwić pracownikom wykonywanie obowiązków zawodowych. A wtedy przyda się szukanie takich usług, z których wcześniej się nie korzystało, a bardzo skrócą czas wykonywania niektórych zadań.

polina
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: polina » 1 listopada 2017, 07:12

Sami też powinniśmy zadbać o rozwój biznesu. Przydatną umiejętnością może okazać się tworzenie raportów i analiz, a takie analizy pozwolą nam spojrzeć na firmę z innej perspektywy ;)

SteffAnja
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: SteffAnja » 5 listopada 2017, 17:29

No niestety tak jest ze bez stawiania na rozwoj firmie mozecie pozostac daleko w tyle konkurencji nawet nie bedziecie wiedziec kiedy to sie stanie. Dzieje sie tak w kazdej branzy.

megy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: megy » 16 listopada 2017, 16:58

Rozwój firmy to też rozwój jej pracowników, dlatego nie można zapominać o szkoleniach. W formach produkcyjnych warto postawić na szkolenia. Takie szkolenia podnoszą umiejętności pracowników i ich wydajność. A co za tym idzie wraz z pracownikami rozwija się cała firma, bo pracownicy są w niej najważniejsi. Warto o tym pamiętać.

kijekodkaszanki
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: kijekodkaszanki » 20 listopada 2017, 12:26

Ja odeszłam z pracy w biurze i zaczęłam pracę jako księgowa, ale na własny rachunek. Nie mam działalności gospodarczej, myślę o spółce z mężem. Planuję zainwestować w mobilny laptop, ponieważ najprawdopodobniej będziemy jeździć na dwa domy - mamy od niedawna dom po teściach. To jest dla mnie miła odmiana po wielkim stresie w biurze.

Awatar użytkownika
manika
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Nasza Klasa: 1

Post autor: manika » 27 listopada 2017, 13:32

Wiele firm za krok w stronę rozwoju biznesu uznaje też zmiany w organizacji pracy wewnątrz firmy - czasem taka mała rzecz jak przejście z utrzymywania infrastruktury niektórych działów na outsourcing może rozwiązać wiele problemów z wydatkami czy wydajnością pracy. Ja z doświadczenia powiem, że robienie outsourcingu ABI na zewnątrz jest bardzo wygodne, bo nie musimy zrzucać dodatkowych obowiązków na jakiegoś pracownika, a mimo wszystko nadal mamy nadzór nad ochroną danych w firmie, czyli spełniamy wciąż wymogi prawa krajowego i europejskiego. Jest to ważne, bo unikamy w ten sposób konfliktów z urzędami i organami kontrolnymi.

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 28 listopada 2017, 23:29

Prowadząc własny biznes warto mieć namiary na dobrego radcę prawnego. Ja niedawno odkryłam tą kancelarię - jadzynlt.pl Cieszy się ona bardzo dużą popularnością i pozytywną opinią.
Sama chyba skorzystam z ich usług.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 5 grudnia 2017, 09:56

Ciężko mówić o jakimkolwiek rozwoju bez odpowiedniego sprzętu. W każdej firmie komputery są obecnie podstawą. Wybór dobrego laptopa jest bardzo ważny dlatego warto decyzję przemyśleć kilka razy.

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 11 grudnia 2017, 05:37

Masz rację! Bez odpowiedniego laptopa czy komputera nie wiele można zdziałać w dzisiejszych czasach. Dlatego moim zdaniem warto pomyśleć o laptopie biznesowym.

EmmiliaF
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: EmmiliaF » 11 grudnia 2017, 12:07

Jeżeli chcecie postawić na rozwój biznesu to polecam wam zapoznać sie z ofertą firmy nav24 a konkretniej z ich systemami klasy ERP, które pomogą w skutecznym i łatwym zarządzaniu waszą firmą. Takie automatyzacje to oszczędność waszego czasu pracy, a także waszych pracowników, a jak wiadomo oszczędność czasu to tez oszczędność pieniędzy

megy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: megy » 13 grudnia 2017, 15:55

Rozwój to bardzo dobry czas dla biznesu, ale warto jednak pamiętać, że z rozwojem wiążą się też problemy. Warto zadbać od samego początku o prawną obsługę firmy. My współpracujemy od długiego czasu z kancelarią i już nie raz nam pomogli.

ODPOWIEDZ