Rozwój biznesu

O biznesie ogólnie.
rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Re: Rozwój biznesu

Post autor: rafek34 » 4 grudnia 2018, 23:04

Prace trzeba sobie ułatwiac i usprawniac poprzez takie programy wfirma. Nie kosztuje to wiele a oszczędność czasu jest ogromna.

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 6 września 2019, 07:48

Jeśli biznes ma się rozwijać, to należy go odpowiednio dobrze promować. I wydaje mi się, że do tego zadania najlepsza będzie agencja marketingowa Nakatomi . Nie dość, że podchodzą kompleksowo, czyli wykorzystują kilka form reklamy i narzędzi na raz, to jeszcze rozmawiają z klientem, doradzają i wybierają najlepsze miejsca do reklamy (najbardziej korzystne i dochodowe) .

Helga33
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Helga33 » 6 lutego 2020, 12:11

Jak tu wspomnieli przedmówcy, istotna jest też promocja biznesu, aby ten się dobrze rozwijał. Dobrym sposobem na reklamę są np. kartony z nadrukiem logo firmy, danymi kontaktowymi czy hasłem reklamowym. Ja takie opakowania kartonowe zamawiam na https://mediagold.com.pl/ Naprawdę znają się na rzeczy, są bardzo elastyczni, zawsze dopasowują ofertę do moich potrzeb. Mają konkurencyjne ceny, a usługę realizują terminowo. Ich kartony są solidnie wykonane, są też estetyczne i funkcjonalne. Bardzo polecam.

Jarka 99
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Jarka 99 » 14 kwietnia 2020, 09:23

Dobrze jest pomyśleć o doradztwie prawniczym dla firmy,sama współpracuje na stałe z Kancelarią Ożóg Tomczykowski. Specjalizują się w sprawach spółek ,firm ,często radze się ich w sprawach podatkowych. Cięzko byłoby prowadzić swój biznes bez pomocy prawnika.

neverland
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: neverland » 6 kwietnia 2021, 17:23

Do wszystkich prowadzących swoje agrobiznesy. Hurtownia KJK Rolnictwo http://kjkrolnictwo.pl oferuje wszystko co niezbędne do właściwego funkcjonowania agrobiznesów (pasze do zwierząt, środki ochrony roślin, wyposażenie chlewni i wiele innych).

ODPOWIEDZ