Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

O biznesie ogólnie.
kosmol
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Post autor: kosmol » 8 marca 2019, 13:55

Czy możecie podpowiedzieć gdzie najlepiej udać się po ofertę na finansowanie firmy? Mam tu na myśli banki oraz oferty takich firm jak Finiata itp. Ktoś korzysta z takich ofert?

patis
Raczkujący
Raczkujący

Re: Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Post autor: patis » 12 marca 2019, 14:55

Wydaje mi się, ze najbezpieczniej jest udać się do banku. Ale to też zależy jakie warunki bank Ci oferuje a jakie prywatna firma. Wydaje mi się, ze najważniejsze jest to jakie oprocentowanie jest oferowane i na jakich warunkach pożyczka jest udzielana. Wszyscy mówią, ze najlepsze oferty dają banku, ale czy na pewno to już trzeba by sprawdzić samemu.

kosmol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kosmol » 13 marca 2019, 11:15

Obecnie gdzieś czytałem, że w banku jest ogromna papierologia jeśli chodzi o finansowanie dla firm. Oferty są owszem, ale pdoobno skorzystanie z nich jest bardzo trudne. Dlatego zaciekawiła mnie ta Finiata. Z tego co czytam na stronie to masz okres finansowania do 6 miesięcy i można wypłacać przez aplikacje bez problemów dowolną kwotę. Tylko nie mogę znaleźć nigdzie informacji o oprocentowaniu pożyczki.

megy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: megy » 19 marca 2019, 15:56

No oprocentowanie tu jest najważniejsze. A co to znaczy, ze masz okres finansowania 6 miesięcy? I jaki wygląda formalność jeśli chodzi o decyzje co do przyznania pożyczki?

kosmol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kosmol » 21 marca 2019, 14:51

6 miesięcy to znanczy, ze jeśli wykorzystasz np. 5 tysięcy z limitu 10 tysięcy to przez okres 6 miesięcy musisz oddać te 5 tysięcy + odsetki. Na stronie finiata.pl masz kalkulator i możesz dokładnie sprawdzić jak to wygląda.

megy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: megy » 27 marca 2019, 09:44

No własnie sprawdziłam i wychodzi, ze przy wypłacie 5,500 zł do oddania będzie lekko ponad 6 tysięcy, czyli opłat jest około 600 zł, czyli nie dużo. A możesz mi powiedzieć jak taki limit otrzymać?

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 28 marca 2019, 09:35

Najlepiej skorzystać z pomocy jakiejś całkowicie sprawdzonej firmy. ;)
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

kosmol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kosmol » 28 marca 2019, 15:34

No warto faktycznie przed pożyczeniem sprawdzić opinie o danej firmie. Finiata w tym wypadku ma bardzo dobre opinie. Z tego co udało mi się ustalić, to pożyczkę jest bardzo łatwo dostać. Rejestrujesz się na www.finiata.pl i po rejestracji uzupełniasz wymagane dane jak nip firmy, wyciągi z konta firmowego za ostatnie 6 miesięcy i chyba fakture wystawiona przez Twoją firmę. Z opinii decyzja jest bardzo szybko podejmowana i oferta jest przesyłała jeśli zostanie przez nas zaakceptowana możemy zkecic wypłatę.

patis
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: patis » 1 kwietnia 2019, 10:03

No i ok, ale czy wiesz jakie jest rzecywiste oprocentowanie? Ja do pożyczania pieniędzy podchodzę bardzo poważnie i dla mnie liczy się ile będę musiał oddać. Bo jak to mówią pożycza się łatwo ale oddaje trudniej.

kosmol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kosmol » 2 kwietnia 2019, 08:44

Masz opłate subskrypcyjna 0,33% od przyznanego limitu i 2,9% od wypłaconej kwoty, czyli nie jest źle. Wydaje mi się, że na finiata.pl oprocentowanie wychodzi lepiej niż w niektórych bankach, a i formalności dużo mniej i szybszy czas otrzymania oferty.

bizneswomen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bizneswomen » 13 maja 2019, 15:59

Z firmą to wiąże się sporo obowiązków tak naprawdę, bo tutaj coś trzeba załatwić, coś ogarnąć itp. Dbanie o pracowników też jest bardzo ważne, bo pamiętajmy że dzięki nim nasz interes głównie się rozwija, także lepiej żeby byli naprawdę zadowoleni. Więc myślę też że na spokojnie można zadbać o ich zdrowie i może wykupić pakiety medyczne w prywatnej placówce? Medicover ma ciekawą ofertę na rynku, także myślę że warto do nich uderzać z tą sprawą

kosmol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kosmol » 30 września 2019, 14:40

Finiata obecnie zdobywa różne wyróżnienia w dziedzinie finansowania firn właśnie. I faktycznie jak się porówna oferty to Finiata właśnie wygląda najlepiej.

Awatar użytkownika
jabel
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jabel » 20 grudnia 2019, 07:30

Zgłoś się do najbardziej znanych banków. Nie korzystaj z nieznanych źródeł takiego finansowania.
to wszystko wygląda jak kiepski film klasy B...

jasiula
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jasiula » 10 stycznia 2021, 16:20

doradca finasowy z pewnością pomoże

ODPOWIEDZ