Dobry prawnik- odszkodowanie

O biznesie ogólnie.
tamaraa
Raczkujący
Raczkujący

Re: Dobry prawnik- odszkodowanie

Post autor: tamaraa » 27 stycznia 2020, 22:19

Dla zainteresowanych - bardzo skuteczny jest mec. Cejrowski, z Tczewa. Zachęcam do kontaktu lub za pośrednictwem Facebooka - mega pozytywne wrażenie

ina
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ina » 19 marca 2020, 02:24

Dobra kancelaria z której usług korzystaliśmy to Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszki Wójcik z Andrychowa https://radcaprawnyandrychow.pl/ Super się spisali, działali profesjonalnie i skutecznie a do tego mają rozsądne stawki. Dzięki nim uzyskałam odszkodowanie. Jestem bardzo z ich usług zadowolona i wszystkim mogę tę kancelarię doradzić.

edyp
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: edyp » 6 kwietnia 2020, 16:31

Szczerz polecam krakowską kancelarię prosperitas która specjalizuje się w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego. Pomaga też frankowiczom w odfrankawianiu lub anulowaniu kredytów.

MartaMM
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MartaMM » 20 kwietnia 2020, 17:51

Spróbuj w kancelarii JST, mają tam wielu specjalistów z różnych dziedzin. Sama mogę akurat polecić Pana Tomaszczyk, doświadczony, z wiedza i rozeznaniem, poważnie traktuje swoich klientów.

amin
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: amin » 29 kwietnia 2020, 20:51

Na pewno pomoże poznańska kancelaria eventum, która od 12 lat walczy o odszkodowania dla swoich klientów. W jej skład wchodzą adwokaci - specjaliści od odszkodowań i prawa ubezpieczeń i nie odpuszczą póki nie uzyskają możliwie najwyższego odszkodowania dla swojego klienta.

kalinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kalinka » 29 kwietnia 2020, 22:15

polecam mecenasa Tomasza Tomaszczyka, wywalczył wiele odszkodowań do nieuczciwych pracodawców, ma duże doświadczenie, więc na pewno będzie potrafił pomóc

dedalus
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dedalus » 19 maja 2020, 00:15

O, w kwestii odszkodowań to z Suwałk dobrze wam się sprawdzi adwokat Paweł Świetlicki https://www.adwokatswietlicki.pl/ Mega skuteczny, profesjonalny prawnik, także bardzo go wam doradzam, na pewno będziecie zadowoleni z jego usług. U nas super se spisał.

poważna
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: poważna » 19 lipca 2020, 20:32

Lepiej polegać na kimś z doświadczeniem.

tusia99
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tusia99 » 20 lipca 2020, 14:00

Często się słyszy, że ubezpieczyciele nie są skorzy do wypłacania odszkodowań w należytych kwotach. Moja znajoma to się nawet odwoływała. Dlatego jak ja się niestety w takiej sytuacji znalazłam, to wolałam z fachowej pomocy skorzystać. Adwokat Barbara Węgłowska zajęła się moją sprawą, chodziło o odszkodowanie za zdarzenie komunikacyjne. Taka osoba to wie co zrobić, jakie dokumenty potrzebne, wszystko po prostu. Ja jestem zadowolona i ze współpracy i z odszkodowania. Chociaż tyle w tej całej sytuacji.

JuliaBed
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: JuliaBed » 7 sierpnia 2020, 21:34

Ja mogę polecić z JST Pana Tomaszczyk. Ma duże doświadczenie, wiedzę i jest na prawdę konkretny więc myślę, że warto się u niego poradzić. Zwłaszcza, że wiele spraw można skonsultować z nim online a to bardzo wygodne.

ODPOWIEDZ