Pomysł na biznes - kawiarnia

O biznesie ogólnie.
SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Pomysł na biznes - kawiarnia

Post autor: SandraLin » 17 lipca 2020, 11:01

Cześć,
Planuję otworzyć swoją kawiarnię i chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia do kawiarni? Zależy mi na jakości, rozsądnej cenie, ale również wsparciu ze strony obsługi bo zawsze wcześniej wolałabym się o wszystkim upewnić.

EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Re: Pomysł na biznes - kawiarnia

Post autor: EmiliaSz » 22 lipca 2020, 09:59

W mojej opinii natomiast, jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości rozwiązań odnośnie wyposażenia do gastronomii to warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Invest Horeca w przypadku których można liczyć na dobrą jakość, profesjonalne wsparcie i jednocześnie dotrzymanie terminów realizacji. Pozdrawiam!

Amelkaa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Nasza Klasa: 34332

Post autor: Amelkaa » 22 lipca 2020, 10:02

Słuszna propozycja i na pewno warta podjęcia uwagi, ponieważ warto na nich postawić i jesteśmy pod wrażeniem jakości, cen i też wiedzy, bo zawsze można liczyć na wsparcie. My wybierając sprzęty i akcesoria do naszej budki z frytkami, hamburgerami, lodami itd. wszystko tutaj znaleźliśy i udało się zmieścić w budżecie.

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 29 lipca 2020, 10:33

Dzięki wielkie za podpowiedzi! Zabieram się w takim razie za poszukiwania i mam nadzieję, że będzie to dobry kierunek. No i liczę na rozwój tematu!

KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Post autor: KarolinaMM » 29 lipca 2020, 10:40

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników odnośnie Invest Horeca, sklep z rozbudowaną ofertą i świetnymi cenami, jeśli chodzi o sprzęt gastronomiczny. Naprawdę ciężko mieć się do czego przyczepić, mam nadzieję że nadal będą tak świetnie działać!

ODPOWIEDZ