Jak działa pozycjonowanie

O biznesie ogólnie.
histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Jak działa pozycjonowanie

Post autor: histeryczka66 » 5 sierpnia 2019, 17:42

Czy jest tu ktoś obeznany w temacie i mógłby mi to wyjaśnić albo polecić jakąś firmę która się tym zajmie?

gosiaczek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Jak działa pozycjonowanie

Post autor: gosiaczek » 10 sierpnia 2019, 13:37

Nie wiem

trefnoknus
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: trefnoknus » 26 sierpnia 2019, 19:49

Pozycjonowanie działa dobrze :D O ile znajdziesz dobrą firmę, która zna się na tym co robi, bo wtopić jest bardzo łatwo. Wiem, bo szef naprawdę długo szukał.. Teraz jestem w ciąży i na zwolnieniu, więc nie orientuję się jaka firma finalnie się tym zajmuje, ale wiem, że dużo zależało od dobrego przygotowania strony, zarówno budowy, jak też treści na niej. Wiele firm ma w swojej ofercie audyty, to wtedy wiem, że wskazują co jest ok, co jest do poprawy itp. Popytaj znajomych, może Ci kogoś polecą.

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 19 września 2019, 09:47

Pozycjonowanie strony przede wszystkim działa na podnoszenie jej w wyszukiwaniach google. Właśnie wczoraj to tłumaczyłam komuś, z kimś kiedyś pracowałam, a kto ma teraz własny biznes. Do tego dobrze mieć narzędzia do pozycjonowania, ale również doświadczenie. Agencje takie jak Nakatomi mają jedno i drugie.

Kinga ze Sky-Shop.pl
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Kinga ze Sky-Shop.pl » 22 października 2019, 14:36

Jak wpisujesz w Google dane hasło to wyświetlają Ci się wyniki. Pozycjonowanie to działania mające na celu wyświetlanie Twojej strony możliwie jak najwyżej. Dzięki temu ludzie mają szansę trafić na Twoją stronę / ofertę.
Zachęcam do poczytania nieco więcej na ten temat (szczególnie jeśli interesujesz się tematyką sklepu internetowego): https://blog.sky-shop.pl/alfabet-e-commerce-p-jak-pozycjonowanie/
Rozkręć swoją sprzedaż z platformą sklepów internetowych https://sky-shop.pl/

ODPOWIEDZ