Szkolenia dla księgowych u M.Niziołek

O biznesie ogólnie.
gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Szkolenia dla księgowych u M.Niziołek

Post autor: gajaa » 17 stycznia 2019, 10:24

Hej wszystkim :) czy są na forum księgowe.finansiści czy osoby pracujące w tej branży, które miały już okazję szkolić się u pani Niziołek ? Czytałam gdzieś ostatnio o organizowanych przez nią kursach i mam zamiar wybrać się na jeden z nich w tym roku. Będę wdzięczna za wszystkie informacje :)

Krystek
Raczkujący
Raczkujący

Re: Szkolenia dla księgowych u M.Niziołek

Post autor: Krystek » 31 stycznia 2019, 18:56

byłem w tamtym roku na szkoleniu z optymalizacji podatkowej. W tym być może wybiore się na kolejne tym razem związane z wszelkimi kwestiami związanymi z umowami międzynarodowymi itd. Polecam!

Krystek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Krystek » 31 stycznia 2019, 18:56

:)

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 1 lutego 2019, 08:43

tak, byłam i polecam :) myślę, że to szkolenia nie tylko dla księgowych ale też dla każdego przedsiębiorcy, który chce pogłębić swoją wiedzę z zakresu księgowości i podatków. pani Marta porusza np tematy związane z zawieraniem umow międzynarodowych itd także wiedza jest bardzo obszerna :)

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 10 lutego 2019, 18:19

dzięki wszystkim za odpowiedzi :) w zasadzie potwierdziliście tylko to co już wcześniej czytałam na temat tych kursów. No nic, w takim razie zostaje tylko wybrać coś dla siebie i sprawdzić na własnej skórze jak to wygląda :)

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 17 lutego 2019, 12:36

dokładnie tak :) mi to sie marzy w ogóle zaliczyć wszystkie te szkolenia :) w tym roku bedzie trudno ale zamierzam to sobie podzielić powiedzmy po 2-3 szkolenia w roku :) daj znać gajaa jak coś już wybierzesz :)

ODPOWIEDZ