Nowe zabiegi do gabinetu kosmetycznego?

O biznesie ogólnie.
SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Nowe zabiegi do gabinetu kosmetycznego?

Post autor: SandraLin » 22 października 2018, 09:12

Cześć, chciałabym się Was doradzić jakie zabiegi warto wybrać do swojego gabinetu kosmetycznego. Planuję otworzyć coś zupełnie innego i też nie chcę powielać tych samych klasycznych rozwiązań jakie oferuje bliska konkurencja. Dlatego czy jesteście w stanie powiedzieć mi na co warto zwrócić uwagę? Pozdrawiam serdecznie :)

EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Re: Nowe zabiegi do gabinetu kosmetycznego?

Post autor: EmiliaSz » 23 października 2018, 09:36

A może w takim razie warto abyś sprawdziła zabieg dermaoxy który jak najbardziej mogę Ci polecić jeżeli szukasz rozwiązań na lepszy stan cery, zmniejszenie zmarszczek i odżywienie. Myślę, że to na pewno wyróżni Cię od konkurencji i jednocześnie przyciągniesz tym nowe grono klientów. Jeżeli nie chcesz ryzykować to możesz zamówić u nich prezentację w gabinecie dzięki czemu dowiesz się wszystkie dokładnie na ten temat.

Amelkaa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Nasza Klasa: 34332

Post autor: Amelkaa » 23 października 2018, 22:12

Myślę, że propozycja mojej poprzedniczki to na ten moment jedna z ciekawszy propozycji jeżeli chodzi o jakość innowacyjne zabiegi które przynoszą bardzo szybko pozytywne efekty. Jak dla mnie nie ma na ten moment nic lepszego niż właśnie infuzja tlenowa nie przychodzi do głowy, ale może jeszcze jakiś pomysł później będę w stanie Ci podrzucić.

PatrycjaL
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 45321

Post autor: PatrycjaL » 24 października 2018, 09:50

Brzmi bardzo ciekawie, tylko wszystko tak naprawdę zależy jaki mamy budżet do przeznaczenia na inwestycje oraz czy chcemy dokształcać się w nowych rozwiązaniach. Jeżeli tak to raczej nie widzę przeszkody aby na to postawić skoro opinie z tego co widziałam są bardzo pozytywne co do czasu działania oraz jakości efektów.

KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Post autor: KarolinaMM » 24 października 2018, 11:03

Brzmi ciekawie i bardzo dobrze się również sprawdza jeżeli mówimy o zabiegu który ma bardzo pozytywny wpływ na cerę i super że jeszcze możemy odżywić ją i usunąć te wolne rodniki które niestety bardzo negatywnie działają powodując to właśnie starzenie się skóry. Jednak jak już stawiać to wyłącznie na pewne rozwiązania.

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 24 października 2018, 15:16

Dziękuję Wam bardzo za pomoc :) W takim razie dziś sprawdzę jak to dokładnie wygląda i może będę miała już jedną nową i to bardzo interesującą opcję wyboru zabiegu, który w Warszawie rzeczywiście może się dość dobrze przyjąć.

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 4 grudnia 2018, 17:04

Najlepsze i najnowocześniejsze zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są w klinice Novoderm. Tylko u nich bym się im poddała, ponieważ gwarantują pełne bezpieczeństwo, maksymalny komfort oraz spektakularne efekty. Zespół lekarzy to po prostu profesjonaliści, a wachlarz procedur jest bardzo szeroki. Należy do nich między innymi zabieg MAN’S SIZING, wolumetria, osocze bogatopłytkowe, lifting HIFU oraz wiele innych zabiegów.

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 14 grudnia 2018, 17:48

u nas największą popularnością cieszą się zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Widziałam ostatnio, że w hurtowni Mimari maja teraz dobrą promocję na urządzenie Magnifico, które u nas sprawdza się super :) taka inwestycja zwraca się bardz szybko a jak jeszcze można troszkę zaoszczędzić na zakupie to czemu nie :)

AsiaBe
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Ryby

Post autor: AsiaBe » 11 stycznia 2019, 13:15

U nas klientkom bardzo przypadł do gustu zabieg DermaOXY. Klientki decydują się zarówno na zabiegi na twarz, szyję i dekolt jak i włosy. Co najlepsze, że faktycznie daje szybkie efekty, z tego względu cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Pakiet startowy jest bardzo bogaty, mogę śmiało polecić. Jak chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat sprawdź na stronie dermaoxy.pl, są tam wszystkie najistotniejsze informacje na temat zabiegów i współpracy.

ODPOWIEDZ