Księgowość online

O biznesie ogólnie.
adik356
Raczkujący
Raczkujący

Księgowość online

Post autor: adik356 » 2 czerwca 2018, 22:55

Z jakiej formy księgowości korzystacie ? Słyszałam, że o wiele tańsza jest obsługa przez księgowość on-line. Jak się wam sprawdza taki system ? Proszę o poradę bo już sam nie wiem a coś trzeba wybrać.Najlepiej jak to ma porównanie pomiędzy taką obsługą tradycyjną a on-line.

werulka
Raczkujący
Raczkujący

Re: Księgowość online

Post autor: werulka » 16 czerwca 2018, 10:16

Ja niedawno zdecydowałam się na księgowość online i jestem bardzo zadowolona.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 19 czerwca 2018, 07:02

Musisz zainteresować się tą księgowością mobilną, mają bardzo fajne podejście do pracy, można się wiele od nich nauczyć, a przede wszystkim wasza firma może spać spokojnie bo wszystkie rachunki będą dobrze rozliczone.

Awatar użytkownika
dalia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: dalia » 25 czerwca 2018, 14:09

Moja firma ostatnio się przerzuciła na tą formę księgowości, bo mieliśmy problemy z biurem rachunkowym, z którym długo współpracowaliśmy. I koniec końców okazało się, że jest to bardzo przyzwoita forma księgowości. Wiele osób nie ufa przekazywaniu ważnej dokumentacji księgowej drogą elektroniczną, ale znacznie skraca to czas i dzięki temu nie ma problemów z dotrzymywaniem terminów. Co prawda nie korzystamy jeszcze z pełni możliwości księgowości online, ale myślę, że z czasem się to stanie, więc zweryfikuję swój podgląd.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 6 lipca 2018, 13:49

a ja wręcz przeciwnie - ostatnio zrezygnowałam z samodzielnego prowadzenia księgowości online na rzecz współpracy z biurem rachunkowym i uważam, że to była świetna decyzja. Teraz nie musze się już martwić o te wszystkie terminy bo wszystko jest rozliczane za mnie :) Korzystam z oferty biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek z Katowic. To firma z ponad 20 letnią tradycją, cieszą się dobrą opinią wielu klientów, widać, że znają się na rzeczy.

Asset
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Asset » 18 lipca 2018, 12:03

Księgowość online to dobra alternatywa dla małych firm. Jeśli natomiast prowadzona działalność jest bardziej skomplikowana, miesięczna liczba dokumentów bardzo duża to warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług biura rachunkowego.

isia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: isia » 20 lipca 2018, 13:30

Taka księgowość to na prawdę bardzo duże ułatwienie dla każdego biznesu.

alara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: alara » 30 lipca 2018, 18:35

Oczywiście, że tak. Samodzielne prowadzenie księgowości łatwe nie jest. Zdecydowanie lepiej wychodzi forma outsorcingu i korzystanie z usług biura rachunkowego

Awatar użytkownika
Skyler White
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 31 lipca 2018, 08:24

Czy taka księgowość online jest w ogóle opłacalna?
http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 21 sierpnia 2018, 09:41

:)

manda
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: manda » 19 września 2018, 10:22

Jeśli wasze przychody roczne netto nie przekraczają kwoty 1 200 000 euro, to warto zastosować tak zwaną księgowość uproszczoną. Decydując się na pomoc doświadczonej firmy podatkomat.pl , macie pewność, że przeprowadzenie ewidencji VAT i ewidencji ryczałtu, będzie przeprowadzone tak jak należy.

aniax
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: aniax » 20 września 2018, 17:20

Ja póki co samodzielnie prowadzę księgowość i nie czuję potrzeby współpracowania z jakąś firmą zewnętrzną.

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 25 października 2018, 12:01

Jeśli samodzielnie prowadzicie biuro księgowe to polecić również wprowadzić świetne rozwiązanie jakim jest na pewno system do skanowanie faktur i dokumentów. Jednocześnie bardzo ułatwiający pracę, a dokładnie mówimy tutaj o Invoice Digitizer, którego ja używam już od jakiegoś czasu i bardzo nam z księgową się przydaje bo zarówno wydajność oraz skuteczność działania są zdecydowanie na najwyższym poziomie.

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 31 października 2018, 08:38

Ogólnie rzecz biorąc taka księgowość prowadzona on-line może być bardzo wygodna. Wcześniej jednak warto zatroszczyć się o wprowadzenie do firmy elektronicznego obiegu dokumentów, na przykład oferowanego przez firmę Primesoft, z której ofertą można się zapoznać na stronie http://www.primesoft.pl/. Pomoże to poprowadzić cały proces, obieg taki ma oczywiście też szereg innych zalet, więc warto to przemyśleć ;)

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 5 grudnia 2018, 21:23

Według mnie warto dzisiaj korzystać z nowoczesnych programów do fakturowania takich jak https://wfirma.pl/ Ja cenię to oprogramowanie ze względu na możliwość otrzymania wsparcia od ekspertów, co w połączeniu z niskimi cenami jest według mnie bezkonkurencyjne ;)

ODPOWIEDZ