Kredyt na firmę poza bankiem

O biznesie ogólnie.
wandyja
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Kredyt na firmę poza bankiem

Post autor: wandyja » 24 sierpnia 2018, 09:07

Czy w ogóle jest sens rozglądać się za jakąś pozabankową pożyczką na firmę? Po lekturze tego artykułu wątpię: http://komentarz.net.pl/2018/07/07/pozy ... rewelacja/ ale może niepotrzebnie się zrażam i są jakieś oferty nieprzekraczające trzydziestu procent realnego oprocentowania w stosunku rocznym? W banku nie przyznają mi kredytu, bo moja firma działa raptem trzeci miesiąca nadarza się okazja żeby zyskownie zainwestować ale nie może to być lichwiarska pożyczka jak w Profi Credit albo Provident. Potrzebuję jakieś 12-15 tys. zł.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Kredyt na firmę poza bankiem

Post autor: kfap » 27 sierpnia 2018, 19:06

Łatwo dostępny i szybki kredyt pozabankowy to na pewno https://mini-credit.pl/ mini kredyt. Zorientuj się na tej stronie co i jak, ile miesięcy spłacania i jakie oprocentowanie. Mam nadzieje, że uda Ci się wybrać odpowiednią pożyczkę.

balon
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: balon » 29 sierpnia 2018, 09:21

Porównuj oferty i przeglądaj wszystko, bo często pośród gąszczu jest jakaś perła i warto z tego skorzystać. Od siebie dorzucam jeszcze link do pozyczka24.pl, gdzie jest m.in Color Credit pożyczka czy ekassa. Wszystko uzależnione od potrzeb i sposobu spłacania, ale zerknąć nie zaszkodzi. Może to właśnie będzie to.

Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ozyr » 12 września 2018, 21:56

Takie pozabankowe pożyczki to raczej ostateczność ponieważ są dość drogie i co więcej uzależniają bo łatwo je otrzymać. Spłacić już trudniej. Ale nie powiem czasem bywa przydatna taka chwilówka, choć naprawdę jak już nie ma innego wyjścia. Już lepiej pożyczyć od rodziny czy sąsiada. Chyba że nie mogą to wtedy niestety szybki kredyt internetowy.

edyp
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: edyp » 20 września 2018, 18:11

Każdy decyduje o sobie ale firmie która zapożycza się w parabankach nie wróżę kwiecistej przyszłości. Na początek można wziąc limit kredytowy dla firm w banku Raiffeisen i finansować z niego bieżącą działalność. jest ważny przez rok ale zawsze istnieje możliwość przedłużenia.

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 24 września 2018, 21:52

Ale często bywa też tak że banki nie są zbyt chętne do pożyczania pieniędzy zwłaszcza nowym firmą i co w takim wypadku. Ja uważam że najważniejsze to decyzję podjąć z głową. Sama mam kredyt w https://kredyt123.pl/ . Znalazłam tam dogodne warunki, przejrzystą umowę, mało formalności i szybką decyzję.

mariuszek775
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mariuszek775 » 5 października 2018, 10:24

A patrzyliście może jaką ofertę ma przygotowaną AASA Dla Biznesu? Z tego co widzę to można u nich wziąć 20tysięcy kredytu na 36 miesięcy. Przy ich w porównaniu z innymi firmami niewielkim oprocentowaniu uważam to za na prawdę bardzo korzystną ofertę. A co wy sądzicie?

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izabela44 » 12 października 2018, 10:52

Na rynku masz szeroką ofertę chwilówek, czyli takich pożyczek pozabankowych. Wśród nich znajdziesz zarówno darmowe chwilówki, jak i takie, za które trzeba zapłacić. W sieci dostępne są różnego typu porównania takich pożyczek. I z tego warto korzystać. Czy warto brać chwilówkę jako zastrzyk gotówki na rozwój firmy? Ja myślę, że tak. Każda inwestycja w firmę to dobra inwestycja.

JanuszKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: JanuszKa » 12 października 2018, 11:13

Obecnie dużo jest takich firm, które udzielają pożyczek poza bankiem. Ja korzystałem z pomocy https://multiinicjatywa.pl/oferta/pozyczka-dla-firm i byłem bardzo zadowolony z ich pomocy.

Awatar użytkownika
Kluska85
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kluska85 » 8 listopada 2018, 09:49

Cześć. Ja miałam pośrednią styczność z faktoringiem i muszę przyznać, że faktoring jako źródło finansowania przedsiębiorstwa jest dobrą alternatywą do wzięcia kredytu czy pożyczki, żeby utrzymać się na rynku. Dzięki faktoringowi firma, w której pracuję utrzymuje jako taką stabilność finansową (nie mamy długów) i spokojnie możemy składać zamówienia nawet na duże kwoty.

Alexa555
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Alexa555 » 9 listopada 2018, 12:27

Jeżeli wydatek nie jest duży to może lepiej spróbuj szybkie pożyczki online. Jest o wiele szybciej i nie musisz bawić się w tyle dokumentacji ile przy kredycie. Fajna sprawa - polecam.

ODPOWIEDZ