Własny biznes, a pozycjonawanie strony

O biznesie ogólnie.
lola35
Raczkujący
Raczkujący

Własny biznes, a pozycjonawanie strony

Post autor: lola35 » 11 lipca 2018, 14:35

Witajcie , zastanawiam się nad formą reklamy , myślicie że pozycjonowanie stron jest dobrym pomysłem?

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Re: Własny biznes, a pozycjonawanie strony

Post autor: kbietka » 12 lipca 2018, 12:19

Oczywiście że pozycjonowanie stron będzie dobrym rozwiązaniem Jeżeli chcesz aby Twój biznes był widoczny w sieci to polecam Ci mateusz-kozlowski.pl Pozycjonowanie stron jakie wykonuje ta firma jest bardzo profesjonalne, pozycja idzie w górę każdego dnia aż znajdzie się na szczycie listy wyszukiwań googla. Jest to bardzo dobra forma reklamy.

blud
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: blud » 13 lipca 2018, 22:15

No pozycjonowanie jest bardzo ważne, dzięki temu ludzie mogą się dowiedzieć o naszej firmie przy przeglądaniu internetu. Pamiętajcie, że nie warto robić czegoś takiego samemu, lepiej zlecić to firmie, która zrobi to za was w sposób profesjonalny i rzetelny.

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 29 września 2018, 11:14

Z doświadczenia wiem, że pozycjonowanie strony internetowej, jeśli jest dobrze przeprowadzone - najlepiej przez profesjonalistów - potrafi przynieść naprawdę dobre efekty. My zdecydowaliśmy się na taką usługę od http://www.pozycjonowanie.wroclaw.pl/ i jesteśmy całkowicie zadowoleni, reklama taka zwróciła nam się bardzo szybko, a klientów sporo nam przybyło :)

Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ozyr » 24 października 2018, 22:50

Jest ważne, bez tej usługi trudno będzie Cię znaleźć w internecie.

rakasa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: rakasa » 31 października 2018, 13:28

Bez pozycjonowania dzisiaj się nie da zaistnieć w internecie - taka jest prawda i każda firma musi sobie wydzielić budżet na opłacenie specjalistów, którzy będą się tym zajmować. Jestem przeciwna zajmowaniem się tym samodzielnie albo zatrudnianiem jednej osoby, to jest ogrom czasochłonnych działań, by jedna osoba była w stanie pociągnąć to całkowicie samodzielnie. Ale trzeba pozycjonować - można nie stosować absolutnie wszystkich rozwiązań, jakie przysługują w ramach tej usługi, ale trzeba umiejętnie dobrać takie, które przyniosą naszej firmie skuteczność.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 1 listopada 2018, 18:53

Według mnie znacznie ważniejsze jest nowoczesne oprogamowanie, optymalizacja wewnętrznych procesów w firmie. Dlatego też polecam skontaktować się z https://www.goldenline.pl/firma/itmagination/. Reklama jest ważna, jednak kluczowe jest odpowiednie zarządzanie firmą.

JanuszKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: JanuszKa » 6 listopada 2018, 13:44

Moim zdaniem prowadząc własny biznes trzeba inwestować w swoją stronę i pozycjonować ją. Ja pozycjonowanie strony zleciłem specjalistom i dzięki temu moja strona jest widoczna w google. Ta oferta https://gugiel.pl/pozycjonowanie wydała mi się najlepsza i nie żałuję, że skorzystałem z ich usług :)

uczek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: uczek » 14 listopada 2018, 17:59

Dokładnie też tak uważam. W dobie internetu chyba nie ma firmy, która nie posiada własnej strony internetowej. Jeśli nie jesteśmy w stanie sami sobie poradzić z takim tematem warto oddać go w ręce specjalistów. Chociażby projektowanie www swift, to fachowcy w tej branży, którzy dobiorą optymalne rozwiązania do naszych potrzeb. Dzięki temu wszystko będzie zrobione profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 15 listopada 2018, 16:12

Jeżeli chcesz prowadzić kampanie reklamowe to polecam Ci sie zapoznać z tym artykulem http://www.secus.pl/czy-samodzielne-pro ... fb-ma-sens Może dzieki niemu podejmiesz słuszną decyzje i zlecisz reklamę firmie zewnetrznej dzieki czemu sam zyskasz bardzo dużo czasu który poświecisz innym sprawom firmy.

ODPOWIEDZ