Gdzie zamówić gadżety reklamowe ?

O biznesie ogólnie.
gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Gdzie zamówić gadżety reklamowe ?

Post autor: gajaa » 8 maja 2018, 17:27

Jak w temacie czy możecie podzielić się namiarami na sprawdzone firmy, w których mogłabym zamówić gadżety reklamowe ? Takich na rynku nie brakuje ale szukam czegoś sprawdzonego :)

Krystek
Raczkujący
Raczkujący

Re: Gdzie zamówić gadżety reklamowe ?

Post autor: Krystek » 11 maja 2018, 17:40

wiesz co ja kiedyś zamawiałem takie gadżety w lokalnej drukarnii. Szybko, sprawnie i niedrogo. może to jest jakieś rozwiązanie ?

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 15 maja 2018, 09:58

jestem świeżo po zamwieniu większej ilości gadzetów w drukarnii AWIR. Współpracuję z nimi od kilku dobrych miesięcy. Mają korzystne ceny i wysokiej jakości produkty. Zlecenia realizowane terminowo i w miłej atmosferze.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 16 maja 2018, 18:47

Dzięki mizar za odpowiedz :) A oni realizują zlecenia na terenie całego kraju ? Bo czytałam w wizytówce google, że są z Kalisza a ja mieszkam w Warszawie także kawałek drogi :) Gadżety mają super, a co z takimi wielkoformatowymi produktami jak bilboardy ?

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 20 maja 2018, 16:29

Tak tak realizują zlecenia na terenie całego kraju :) Oferuja też gadżety wielkoformatowe także bilboardy też na pewno znajdziesz. Ja nie potrzebowałam więc nie zagłębiałam się w temat ale zerknij sobie na ich stronkę tam będzie dokładny oferowany spis świadczonych przez nich usług :)

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 14 czerwca 2018, 14:12

dzięki mizar za odpowiedz :) już się z nimi kontaktowałam i jesteśmy w trakcie realizacji zlecenia dam znać jak otrzymam finanlne produkty :)

werulka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: werulka » 16 czerwca 2018, 10:15

Teraz jest sporo firm, które zajmują się dostarczaniem takich gadżetów.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 18 września 2018, 08:05

Możesz również zwrócić uwagę na świetną platformę https://wykonawca.taelo.pl/, która potrafi zrzeszyć takie firmy jak ty, by móc znaleźć dla was potencjalnych klientów. Cała rejestracja i stworzenie wizytówki, jest całkiem darmowe. Dlatego nie musisz posiadać dużych nakładów finansowych by założyć tam konto :)

aniax
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: aniax » 20 września 2018, 17:18

W sieci jest cała masa ofert firm, które oferują tego typu gadżety, więc zależy czego konkretnie potrzebujesz.

Marmoladka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marmoladka » 27 września 2018, 11:29

Ja zamawiam gadżety, materiały promocyjne, przybory do biura itp. w CopyPoint w Gnieźnie, ale też można się z nimi skontaktować i zamówić na http://www.copypoint.pl/. Dla mnie to duża wygoda, bo mogę wszystko kupić w jednym miejscu. Zaoszczędzam sporo czasu :)

Ola3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ola3 » 11 października 2018, 07:28

To zależy o jakie dokładnie gadżety Ci chodzi. Ja mogę Ci polecić stronę gdzie znajdziesz tanie długopisy z nadrukiem i jak na swoją niską cenę to wykonane są bardzo ładnie i starannie. Wejdź na tą stronę https://dlugopisyreklamowe.pl/ i znajdziesz pełną ofertę, różne wzory i kolory do wyboru. Firma jest bardzo solidna i przykładają się zarówno do kontaktu z klientem jak i realizacji nawet dużych zamówień. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy więc polecam!

bognachab
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bognachab » 28 października 2018, 17:51

gajaa pisze:
8 maja 2018, 17:27
Jak w temacie czy możecie podzielić się namiarami na sprawdzone firmy, w których mogłabym zamówić gadżety reklamowe ? Takich na rynku nie brakuje ale szukam czegoś sprawdzonego :)
Na targach Rema Days widziałam sporo wystawców, którzy oferują tego typu gadżety. Wyglądają fajnie i ceny też ok. Zerknij na listę wystawców: http://www.remadays.com/pl/o-targach/sektory-targowe/

Alexa555
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Alexa555 » 31 października 2018, 10:38

Ja zamówiłam dla swojej firmy bardzo fajne gadżety reklamowe na stronie https://4brand.pl. Mają oni wiele bardzo zachęcających i wyjątkowych rzeczy, które na pewno spodobaja się klientom. Ja np. zamówiłam notesy i bardzo się u mnie sprawdzają.

biznescat
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: biznescat » 14 listopada 2018, 09:34

Może na allegro? Tam wystawia się mnóstwo takich firm.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 21 listopada 2018, 14:25

To wszystko zależy od tego jakie gadżety reklamowe chciałabyś zamówić. Ja ostatnio szukałem alkoholi reklamowych, które byłyby upominkami dla kontrahentów. Bardzo ciekawą ofertę znalazlam na http://www.alkoholedoreklamy.pl/ i to właśnie u nich zamówiliśmy promocyjny alkohol w postaci wina i wódki. Elegancko zapakowany alkohol to zawsze świetna promocja firmy!

ODPOWIEDZ