Gdzie zamówić gadżety reklamowe ?

O biznesie ogólnie.
gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Gdzie zamówić gadżety reklamowe ?

Post autor: gajaa » 8 maja 2018, 17:27

Jak w temacie czy możecie podzielić się namiarami na sprawdzone firmy, w których mogłabym zamówić gadżety reklamowe ? Takich na rynku nie brakuje ale szukam czegoś sprawdzonego :)

Krystek
Raczkujący
Raczkujący

Re: Gdzie zamówić gadżety reklamowe ?

Post autor: Krystek » 11 maja 2018, 17:40

wiesz co ja kiedyś zamawiałem takie gadżety w lokalnej drukarnii. Szybko, sprawnie i niedrogo. może to jest jakieś rozwiązanie ?

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 15 maja 2018, 09:58

jestem świeżo po zamwieniu większej ilości gadzetów w drukarnii AWIR. Współpracuję z nimi od kilku dobrych miesięcy. Mają korzystne ceny i wysokiej jakości produkty. Zlecenia realizowane terminowo i w miłej atmosferze.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 16 maja 2018, 18:47

Dzięki mizar za odpowiedz :) A oni realizują zlecenia na terenie całego kraju ? Bo czytałam w wizytówce google, że są z Kalisza a ja mieszkam w Warszawie także kawałek drogi :) Gadżety mają super, a co z takimi wielkoformatowymi produktami jak bilboardy ?

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 20 maja 2018, 16:29

Tak tak realizują zlecenia na terenie całego kraju :) Oferuja też gadżety wielkoformatowe także bilboardy też na pewno znajdziesz. Ja nie potrzebowałam więc nie zagłębiałam się w temat ale zerknij sobie na ich stronkę tam będzie dokładny oferowany spis świadczonych przez nich usług :)

ODPOWIEDZ