Wyposażenie biura

O biznesie ogólnie.
manda
Raczkujący
Raczkujący

Wyposażenie biura

Post autor: manda » 5 kwietnia 2018, 15:27

Co koniecznie musi się znaleźć w biurze? Organizuję sobie właśnie idealną przestrzeń biurową do pracy.. Kupiłam już biura i krzesła, ale co z resztą? Możecie coś polecić?

tom100
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Re: Wyposażenie biura

Post autor: tom100 » 7 kwietnia 2018, 13:08

Najlepiej pochodzić po sklepach, samemu zobaczyć co jest ładne i co byśmy widzieli u siebie w biurze (jakaś lampka, stolik). Czasami można zapytać sprzedawcę, którą rzecz by polecił sam z siebie. Warto także poczytać jakieś opinie o sklepach by nie jechać na próżno, przykładowe np. o Agata Mebel
i wiele innych.

manda
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: manda » 9 kwietnia 2018, 14:34

Ooo super, dzięki.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 9 kwietnia 2018, 18:58

Z pewnością niezbędne będą wszelkie sprzęty biurowe, takie jak komputery, drukarki, czy kopiarki. Co do tych ostatnich, to ja ze swojej strony mogę polecić Ci ofertę firmy drukarkizafree. Jestem przekonana, że spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem. Dzierżawią sprzęt najwyższej jakości za niewielkie pieniądze, ponieważ już od 27zł miesięcznie. Jest to oszczędność w granicach 800zł za drukarkę oraz 8000zł za kopiarkę. Warto dodać, że w cenie abonamentu masz także zapewnione materiały ekspoatacyjne, a także ewentualny serwis.

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 19 kwietnia 2018, 15:21

Patrząc na to, że biuro powinno być miejscem, w którym w sposób stosunkowo przyjemny wykonuje się różne obowiązki, warto jest pomyśleć o zakupie jakichś fajniejszych dekoracji. W sumie najlepiej prezentować się mogą przede wszystkim te naścienne.
;)
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 23 kwietnia 2018, 18:22

Wspominacie tu o sprzęcie, meblach czy oprogramowaniu, które powinno się znalezc w każdym biurze. A jak oznaczacie swoje firmy ? Moje biuro znajduje się w budynku, gdzie znajduje się wiele różnych siedzib firm i w takiej sytuacji warto pamiętać o odpowiednim oznaczeniu z nazwą i adresem firmy.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 25 kwietnia 2018, 13:40

Powiem Wam, że ja to na przykład kompletnie nie przejmuje się takimi rzeczami jak właśnie urządzenie i utrzymanie biura, bo korzystam z jego wirtualnego odpowiednika ;) Swego czasu znajomy polecił mi stronkę i znalazłam tam właśnie ofertę, która moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze. Dzięki temu zaoszczędziłam już naprawdę sporo gotówki w firmie, a dwa mam prestiżowy adres w centrum Wrocławia !

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 20 maja 2018, 17:27

Moim zdaniem w biurze najważniejsze jest wygodne krzesło. Jeśli macie pracę siedząca i dużo czasu spędzacie przed komputerem to wygonde krzesło obrotowe to podstawa. Bardzo dobre krzesła oferuje producent, firma MJ Design. U nich można kupić krzesła różnego rodzaju - z siatkowym oparciem, szyte a także tapicerowane. Wszystkie krzesła mają regulowane oparcie oraz wysokość siedziska.
Do wyboru jest wiele kolorów tapicerki, dzięki czemu bez problemu można dopasować krzesło do aranżacji biura.

Awatar użytkownika
LechuCN
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: LechuCN » 21 maja 2018, 09:15

Moim zdaniem wyposażenie warto odkupować od innych firm na początku swojej działalności a dopiero gdy firma będzie miała dobrą pozycje na rynku zainwestować w coś porządnego.

mariiks
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: mariiks » 15 czerwca 2018, 13:15

Mnie podobają się proste, minimalistyczne wręcz meble biurowe. Nadają całemu wnętrzu klimat i wrażenie przestrzeni, a do tego wpływają na pracę i efektywność pracowników. Nie ma żadnego pożytku z mebla, który jest nieporęczny, ciągle zawadza, a do tego nie nadaje się do zmian aranżacyjnych. Rzadko która firma może sobie pozwolić na gruntowną wymianę całego umeblowania w krótkich odstępach czasu, więc dobrze też, by takie meble służyły bardzo długo, mimo różnego poziomu użytkowania.

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 18 czerwca 2018, 17:22

W większego rodzaju przestrzeniach, którymi są np. open space idealnie sprawdzają się puszki elektryczne podłogowe. Nie potrzebne są jakiekolwiek kable z prądem i złącza multimedialne ze ściany, gdyż wszystko jest w podłodze pod każdym biurkiem. Mam takie rozwiązanie u siebie i sprawdza się super!

MeganArt
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MeganArt » 19 czerwca 2018, 16:33

Przejrzyj sobie focuscontract słyszałam że maja ogromny wybór stołów i krzeseł do biur i nie tylko biur. Wiem, że wyposażają sale konferencyjne. Ogólnie meble focuscontract uznawane są za niezniszczalne i długoletnie :)

kabix179
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kabix179 » 24 czerwca 2018, 23:39

Gdy fascynują Cię najciekawsze fotele to zdecyduj się na Meble Perfect. Fabryka ta sprzedaje unikalne wytwory w stosownych cenach. Fotele tapicerowane z tego punktu to największej jakości sprzęt. Nie dziw się tylko przejrzyj ich serwis.

jacub4
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jacub4 » 26 czerwca 2018, 09:41

Jeżeli chodzi o wyposażanie biura to warto sięgać po meble najlepszej jakości. Ja przykładowo kupiłem meble biurowe w Katowicach i jestem bardzo zadowolony bo to bardzo profesjonalne wyposażenie i w mojej opinii w żadnym innym miejscu nie spotkałem się z tak nowoczesnymi rozwiązaniami oraz profesjonalną obsługą.

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 2 lipca 2018, 18:53

Jeżeli chcesz dobrze wyposażyć swoje biuro to pomyśl o jakimś antyku lub obrazie, to bardzo pasuje do takich wnętrz. Ja znalazłam ostatnio bardzo fajny dom aukcyjny w którym można kupić również ładny obraz, posiadają też wycenę obrazów na wypadek jakbyś chciał kupić ładny obraz to taka wycena obrazów powie Ci dokładnie ile dany obraz jest warty

ODPOWIEDZ